Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Браво Пичове и Пички осъществили това прекрасно събитие.

    Вижте как Пловдивските сирсеми пътуваха два дни до събора и каква я свършиха.

    https://picasaweb.google.com/1025189...4932856/072011

    ПП.Снимките са от Войводата. За моите ще почакате, че ми трябват някакви гигабайти.
    И от тук още веднъж ПОЗДРАВИ за Алекс и Дара /син и дъщеря/...специално направени така ,че да имат РД на събора.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

    Коментар


    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

      Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
      Браво Пичове и Пички осъществили това прекрасно събитие.

      Вижте как Пловдивските сирсеми пътуваха два дни до събора и каква я свършиха.

      https://picasaweb.google.com/1025189...4932856/072011

      ПП.Снимките са от Войводата. За моите ще почакате, че ми трябват някакви гигабайти.
      И от тук още веднъж ПОЗДРАВИ за Алекс и Дара /син и дъщеря/...специално направени така ,че да имат РД на събора.
      Е какво пък, мисля, че съм хванал добри моменти...ама най се кефя на тези:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

        Колеги, най-после и аз се прибрах, имам над 600 снимки и се надявам до ден, два, да подбера най-доброто и да ги кача.Радвам се че видях много приятели, надявам се на януарската "Сузуки и приятели" сбирка в Ст.Загора, да сме пак заедно
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
          Колеги, най-после и аз се прибрах, имам над 600 снимки и се надявам до ден, два, да подбера най-доброто и да ги кача.Радвам се че видях много приятели, надявам се на януарската "Сузуки и приятели" сбирка в Ст.Загора, да сме пак заедно
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
            Папарак
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

              И аз бях там и три дни .... ... и ....

              https://picasaweb.google.com/1025189...4932856/201102

              ....само снимах.
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                Ето ме и мен вече пред компа което показва че и аз се прибрах почти без аварий

                Ако знаете само колко беше тихо и спокойно вчера вечерта ! Едвам заспах от тишийната , но добре че имаше едни гадни и нахални щурци които ме приспаха

                Поздрави на всички и до нови срещи !
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                  Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                  ...аварий...
                  Джанго, кой е тоя Аварий, дето ти е направил проблем, неговата кожица!!! Дай да му направим нЕкое "мероприятие", та да знае друг път да не припарва по съборите!!!

                  ...аз, макар да ме е много срам, още съм там. Временцето още е същото, само дето има вълни. Ама не ми попречиха да се клямбуцам цял ден.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                    ...аз, макар да ме е много срам, още съм там. Временцето още е същото, само дето има вълни. Ама не ми попречиха да се клямбуцам цял ден.
                    Базсрамник! А аз останах с впечатлението, че си тръгваш малко преди мене и на всяко задръстване по пътя те виках по станцията....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                      Тази вечер ще е репортажа по Хоби ТВ от 22ч, ще може ли някой да го качи тук (за тия които нямаме Хоби ТВ )
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        Тази вечер ще е репортажа по Хоби ТВ от 22ч, ще може ли някой да го качи тук (за тия които нямаме Хоби ТВ )
                        И аз нямам ХОБИ-то а ми се гледа
                        Дайте линк или нещо друго да го гледаме и по селата
                        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                        +359 0878 888 874
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                        Коментар


                        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Тази вечер ще е репортажа по Хоби ТВ от 22ч, ще може ли някой да го качи тук (за тия които нямаме Хоби ТВ )
                          Баце греда, почна рибарско предаване някакво... Май трябваше да има малко в новините на Хоби, ма може да съм го изпуснал...

                          Коментар


                          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                            Баце греда, почна рибарско предаване някакво... Май трябваше да има малко в новините на Хоби, ма може да съм го изпуснал...
                            Като нямате какво да гледате, гледайте тук http://www.youtube.com/watch?v=29BvazHECko
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                              Аз пък съм още в Приморско..
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                                Здравейте,

                                Тук съм качил малко снимки от събитието от моя апарат:
                                https://picasaweb.google.com/angel4o/OffroadBulgariaPrimorsko_2011#


                                Поздрави,
                                Ангел

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X