Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    [QUOTE=andirz;1613799]Здравейте аз идвам с челядта и с Младен с дискаварито и Гецата идва с сина си.Моля те огледай се за някоя скромна стая з децата иначе ние сме на палатка.Андрей -Разград. Андро,за вас винаги ще направим каквото можем.

    Коментар


    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

      [QUOTE=bojitch;1613889]То си е за наздраве.
      По-горе писах, че смятам да остана поне две седмици. Няма да съм в района. От много години ходя на едно и също място на квартира, но в палатковия бар ще дойда, разбира се.
      Да си направя и тук устата, а? Ако някой има стар магнетофон да вземе да го донесе... Дааа,на времето имаше само Кащани и Юпитери,да не би да имаш стари ролки със Сигнал и Щурците,че тогава това слушахме,е и хардрок,и сръбско де,....За съжаление много трудно ще се намери такава техника вече...

      Коментар


      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

        Банда, аз тръгвам утре по обед и започвам да разпъвам лагера за феновете на "Suzuki/Volkswagen 4x4".Ще има насочващи табели, да не се объркате, и музика ще ви пусна за добре дошли .Ще организираме и една бригада да ударим едно рамо на бат' Вальо да разпъне кетъринга и вечерта уютно ще се греем на барбекютата.Хайде лека нощ и до утре
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

          Да не забравиш / агънцата / !
          _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
          Disco 200 TDI

          Коментар


          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            И аз тръгвам утре към 8:30-9. Кога ще пристигна-когато...
            Надявам се в Приморско да има студена бира, че ще я купуваме оттам, няма да я мъкна оттук я.

            Ще си нося и чука две кила
            Каква бира искаш и колко каси да сложа в камерата.

            Коментар


            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
              Каква бира искаш и колко каси да сложа в камерата.
              Вальо, задаваш отговори. Шуменско ще пие естествено, ще идва с кофичка да му сипваш по 5 кила от наливното.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                Със съдействието на Братя Лилови сме осигурили вода Горна Баня за всички състезатели и съдии.

                Коментар


                • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                  Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                  Здравейте аз идвам с челядта и с Младен с дискаварито и Гецата идва с сина си.Моля те огледай се за някоя скромна стая з децата иначе ние сме на палатка.Андрей -Разград
                  По напред в темата има линкове и телефони на хотели, с които е договорено да има отстъпки за събора, резервации всеки си прави сам.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    По напред в темата има линкове и телефони на хотели, с които е договорено да има отстъпки за събора, резервации всеки си прави сам.

                    Още едно място за настаняване, но без линк а с директен телефон: 0879513644 - Кирил Петков

                    Коментар


                    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                      Времето в Приморско е чудесно, ако някой още се триуми да пали и да тръгва. Довечера ще има валандър парти при кетъринга.

                      Коментар


                      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                        Първоначално публикуван от flamini Преглед на мнение
                        Ние се настанихме в семейно хотелче в най-северната част на Приморско. Гледахме да е колкото може по-близо до мероприятието. Условията са добри, всичко е новичко, чисто, телевизорче, баня, хладилник.Цените са 12 лв на човек, за малкия 4 годишен ни взеха на половина.
                        И ние сме в такъв семеен хотел горе долу на същата цена , май от 2 септември има все още незаети стаи /доколкото разбрах/.Много добри условия.

                        Коментар


                        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                          Първоначално публикуван от nikicar Преглед на мнение
                          И ние сме в такъв семеен хотел горе долу на същата цена , май от 2 септември има все още незаети стаи /доколкото разбрах/.Много добри условия.
                          Къде ги намирате тези цени бре ???? Аз си резервирах в Арена от линка които беше постнат тук и цените са същите като на сайта им , питах дали нямат отстъпки за събора , а ми отговориха , че това са цени с отстъпките . Как са с отстъпки като са същите като от сайта им - не знам ??
                          Не протестирам , нито се оплаквам ( не съм за 5 лева ) , просто споделям за информация ....
                          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                          WJ 4.7

                          Коментар


                          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                            Някой в АРЕНА да е вече там? Опитвам се да резервирам, опитват се да ми пратят банкова сметка и прочие, ама нищо не получавам на e-mail-а. А искат поне капаро за една вечер, за да резервирам.

                            нулаосем8907две7пет7 ми е телефона.

                            ПП: Въпроса е решен!
                            Последно редактирано от sparkybg; 01-09-11, 11:43.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                              Аз резервирах, преди седмица в Опал-35лв. е двойна стая със закуска, предплатих им една нощувка, а отстъпката за събора е 5лв......хахахаха.......е все пак е нещо, като за Септември. Дано да е читаво хотелчето.
                              На 02,09, по обяд и аз долитам

                              Коментар


                              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                                Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                                Аз резервирах, преди седмица в Опал-35лв. е двойна стая със закуска, предплатих им една нощувка, а отстъпката за събора е 5лв......хахахаха.......е все пак е нещо, като за Септември. Дано да е читаво хотелчето.
                                На 02,09, по обяд и аз долитам
                                Опал е много добре, аз съм там.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X