Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Софийскио диджей се надява, че ще е там на 2-ри на обяд.
    Наякой ще остава ли след събора. Щото мисля да съм в Приморско до 9-ти.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

      И аз тръгвам утре към 8:30-9. Кога ще пристигна-когато...
      Надявам се в Приморско да има студена бира, че ще я купуваме оттам, няма да я мъкна оттук я.

      Ще си нося и чука две кила
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

        Ние тръгваме утре към обяд през Хасково,Елхово,Царево,Приморско.
        Успоредно с нас тръгват 7 броя джипки от Пловдивската група по черно през Странджа.
        Хайде до утре.



        ПП.Кольо,Тати носи един кег бира и бирен апарат така, че не бой се.
        Бензин ,а не кръв ,Двигател , а не сърце , Бутало а не мускули , Машина , а не човек !
        Алекс 0884459666

        Коментар


        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

          Първоначално публикуван от aleks 97 Преглед на мнение

          ПП.Кольо,Тати носи един кег бира и бирен апарат така, че не бой се.
          Браво на Венци ...
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

            Ние пристигнахме днес и си намерихме уютно хотелче, възможно най-близо до събора. Ако се доредим, ще се цаним за помагачи.

            Коментар


            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

              Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
              И ние ще сме в Приморско утре вечер.На хотел сме,но ще наобиколя палатковия лагер да се видим....
              Здравейте аз идвам с челядта и с Младен с дискаварито и Гецата идва с сина си.Моля те огледай се за някоя скромна стая з децата иначе ние сме на палатка.Андрей -Разград

              Коментар


              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                Първоначално публикуван от aleks 97 Преглед на мнение
                Ние тръгваме утре към обяд през Хасково,Елхово,Царево,Приморско.
                Успоредно с нас тръгват 7 броя джипки от Пловдивската група по черно през Странджа.
                Хайде до утре.



                ПП.Кольо,Тати носи един кег бира и бирен апарат така, че не бой се.
                И един мераклия от Ст.Загора ще се присъедини(егати сложната дума)

                Коментар


                • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                  Поздрави от Приморско!
                  Бурният вятър, който задуха в четвъртък най-накрая днес утихна и морето е съвсем спокойно, а водата е топла и бистра!
                  Сафрид дава по малко привечер на пристанището в Китен и на Маслен нос-може да се наловят едно две кила(ама с майсторлък!)
                  Има съмсем прилични стаи за двама в хотелите за не повече от 30лв. на ден.
                  До скоро виждане на Събора!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                    Като гледам колко народ се изсипва утре (че и от днес) да си го бяхме обявили от 1 септември!

                    Коментар


                    • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                      И аз пътувам утре с намерение да остана поне две седмици, ама нещо много ниски температури от понеделник. Щеше да е жега до средата на месеца, пък...
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                        Утре сутринта и аз се понасям натам с фамилията,ще пътувам по подбалканската-пък можем да се засечем с някой.

                        Коментар


                        • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                          Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                          Здравейте аз идвам с челядта и с Младен с дискаварито и Гецата идва с сина си.Моля те огледай се за някоя скромна стая з децата иначе ние сме на палатка.Андрей -Разград
                          Ние се настанихме в семейно хотелче в най-северната част на Приморско. Гледахме да е колкото може по-близо до мероприятието. Условията са добри, всичко е новичко, чисто, телевизорче, баня, хладилник.Цените са 12 лв на човек, за малкия 4 годишен ни взеха на половина.
                          Последно редактирано от zzlatev; 01-09-11, 07:28. Причина: реклама

                          Коментар


                          • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                            И ние сме на терена от два дни,днес посрещнахме Дечо и помогнахме за разпъването на първата палатка.
                            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                            Grand 3.1TD
                            0898 620 306 Стоян

                            Коментар


                            • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              Като гледам колко народ се изсипва утре (че и от днес) да си го бяхме обявили от 1 септември!
                              Тогава щяхме да дойдем на 28 Август

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              И аз пътувам утре...
                              Ако си на палатка-да ти запазя място при нас-в бара. А ако не си-знам, че някъде към 1-2 през нощта ще минеш да кажеш наздраве... Ама всички ще сме изпозаспали вече...

                              Сериозно-обади се като дойдеш, да се запознаем наживо.

                              Безмалко да напиша наздраве...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Безмалко да напиша наздраве...
                                То си е за наздраве.
                                По-горе писах, че смятам да остана поне две седмици. Няма да съм в района. От много години ходя на едно и също място на квартира, но в палатковия бар ще дойда, разбира се.
                                Да си направя и тук устата, а? Ако някой има стар магнетофон да вземе да го донесе...
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X