Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Четвърти национален офроуд събор 2011

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    По отношение на настаняването точно в Приморско е мястото, където нямаше никакви проблеми. От 4 звездния хотел до Перла до хилядите хотелчета и квартири, свободни в началото на септември, има за всеки вкус и джоб. А мястото за палатки е идеално. Като наближат нещата, тук ще се появи списък с препоръчани места за спане с контактите им.
    Най-вероятно концерт и сцена няма да има, иначе всичко ще е като през 2009 година. Борим се за бирен бар, барбекюто е сигурно, диджея е ясен и купона гарантиран.
    За да си припонмим страхотните емоции и да се настроим пак вижте тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=64890
    Уффф диджея няма да е много ясен за вечерите Петък събота и неделя съм на сватби, през деня ще ви забавлявам, ще озвуча и състезанието, вечерите се надявам да дойде някой колега от София...той си знае Апаратура ще осигуря.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #32
      От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

      Ако не ми мине котка път ще съм на Приморско още от 31 Август и ще се включа дейно в организацията, но Злати ако няма тениски тази година въобще не ме брой в организаторите де
      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
      +359 0878 888 874
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

      Коментар


      • #33
        От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

        Пишете от какво има нужда, а ние ще гледаме да помагаме с организацията от дистанция! Ще се учудите колко много неща могат да се случат само по телефона... Пишете независимо за какво иде реч.

        Поздрави

        Коментар


        • #34
          От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

          Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
          Ако не ми мине котка път ще съм на Приморско още от 31 Август и ще се включа дейно в организацията, но Злати ако няма тениски тази година въобще не ме брой в организаторите де
          Па ако минеш и ме вземеш може а аз да дойда да помогна.
          . LRE Bulgaria.
          RRC SE V8 91г.

          Коментар


          • #35
            От: Четвърти национален офроуд събор 2011

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
            Уффф диджея няма да е много ясен за вечерите Петък събота и неделя съм на сватби, през деня ще ви забавлявам, ще озвуча и състезанието, вечерите се надявам да дойде някой колега от София...той си знае Апаратура ще осигуря.
            "Колегата от София" е на линия. И пушек машината ще е там. За купона не ни трябва сцена. Щом ще има стъпало и колони, другото е лесно.
            Ако има много хлапета, може да им направя едно специално детско парти. Щот тва ми е ежедневната работа.
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • #36
              От: Четвърти национален офроуд събор 2011

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              "Колегата от София" е на линия. И пушек машината ще е там. За купона не ни трябва сцена. Щом ще има стъпало и колони, другото е лесно.
              Ако има много хлапета, може да им направя едно специално детско парти. Щот тва ми е ежедневната работа.
              Хахаха дяволееее, как усети кого имам в предвид
              Ще оставя активните JBL-и и стъпалата ще ги спестим, може да взема и малко осветление, ще се разберем с теб по скайпа
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #37
                От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                Ако не ми мине котка път ще съм на Приморско още от 31 Август и ще се включа дейно в организацията, но Злати ако няма тениски тази година въобще не ме брой в организаторите де
                Джанго, тая година и аз не съм сред организаторите, само помагам с някакъв опит и контакти отпреди. И колкото и да ми е неприятно, не съм 100% сигурен, че ще мога да дойда, че си имам разни грижи.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Джанго, тая година и аз не съм сред организаторите, само помагам с някакъв опит и контакти отпреди. И колкото и да ми е неприятно, не съм 100% сигурен, че ще мога да дойда, че си имам разни грижи.
                  Злати ти и миналата година не беше в организаторите ама пак тичаше в мегафона
                  Ще ти стискма палци да дойдеш да се видим, че в София не остава пустото време за това
                  SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                  +359 0878 888 874
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                  Коментар


                  • #39
                    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                    По това време би трябвало да съм много свободен, така,ч е при нужда мога да помогна с каквото мога за организацията.

                    Акъл и пари нямам.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                      Да, ама ще ти свирят най-върховните Диджеи в ЕС. Недей рИва.
                      А, сега сериозно. Предложението ми е:
                      Тези колеги, които са с малки деца да са по-далеч от музиката. Щото помните кво стана тогава.
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • #41
                        От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                        Грабвам палатката и идвам поне за събота и неделя. Понеже ми е малко къмпинг екипировката - доста неща се набавят с време и средства, а и вероятно ще пътувам с автомобил, няма как да кача всичко, ще се наложи да се присъединя към някоя компания, а не познавам много хора...
                        Ако има и някаква задачка, която мога да свърша от София или по време на събора - бройте ме и мен

                        Коментар


                        • #42
                          От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                          Заформя се як купон ...ще гледаме да се организирам Старозагорската група и да дойдем да се видим с приятелите.
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #43
                            От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                            Това,че ще има събор и то на Приморско,е най-хубавото нещо,което ми се случва през последните дни!С каквото мога да помогна-насреща съм!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                              Колеги, моля малко по-сериозно. Нека тази тема е за Събора, неговата организация и ако има важни вапроси. Закачките и организацията на групите да стават или на лични, или в отделни теми.
                              Няколко души вече изказаха готовност да помагат, което е супер. Като знам колко работа има и по организиране на изложението, и като организация и съдийство на траяла, работа ще има за всички. Организаторите ще кажат къде и колко помощ ще е нужна.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Колеги, моля малко по-сериозно. Нека тази тема е за Събора, неговата организация и ако има важни вапроси. Закачките и организацията на групите да стават или на лични, или в отделни теми.
                                Няколко души вече изказаха готовност да помагат, което е супер. Като знам колко работа има и по организиране на изложението, и като организация и съдийство на траяла, работа ще има за всички. Организаторите ще кажат къде и колко помощ ще е нужна.
                                Злати, направете един списък със задачите и ние които сме по-наблизо да си ги разпределим кой, какво ще поеме.Надявам се че говорихте с кметицата, че миналата година отряза всички мероприятия на Перла.
                                Сузуки феновете, искате ли да си направим пак наш лагер, като на предния събор на Приморско ?
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X