Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Отварям тази тема с надежда,че четвърти събор ще има,със съжаление,че нямам силите и възможностите да се наема с организацията му,и с обещание да помагам според силите си за неговото осъществяване...

  • #2
    От: Четвърти национален офроуд събор 2011

    Бройте ме и мен тази година за помощник организатор.
    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
    +359 0878 888 874
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

    Коментар


    • #3
      От: Четвърти национален офроуд събор 2011

      Пълна мълчина по въпроса..
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #4
        От: Четвърти национален офроуд събор 2011

        Дано не е за дълго това мълчание,че останаха само два месеца до датата...

        Коментар


        • #5
          От: Четвърти национален офроуд събор 2011

          Май повечето искат Събор на морето...отново

          Коментар


          • #6
            От: Четвърти национален офроуд събор 2011

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Май повечето искат Събор на морето...отново
            И аз съм за моретооо, в Приморско беше супеер
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              От: Четвърти национален офроуд събор 2011

              Крапец !?

              Адаш Тенев !?

              Или пък Каварна, Камен бряг. Цонко и без друго е фен на медийните изяви.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                Крапец е върха! Има горичка за палатки, плаж и Дуранкулашко езеро за риболов. Селото е съвсем близо, има магазини за провизии, хотелчета за по-претенциозните. Само да се намери организатор...

                Коментар


                • #9
                  От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                  За орагнизирането на такова мащабно събитие желанията на потребителите не са единствения фактор.
                  На първо място трябва да има голямо съдействие от страна на общината на чиято територия ще се проведе мероприятието. А за съжаление далеч не всички са съгласни да бъдат домакини на подобни сбирки. Покрай това трябват десетки разрешения и уведомления от и към РПУ, Пожарна безопасност, Бърза помощ и тн...
                  Дори при идеални условия остава отворен въпроса с фонансирането, техничесото обезпечаване и още десетки неща които остават скрити за редовите посетители...
                  Въпреки всички тези и много други трудности организаторите до момента винаги са се справяли блестящо!
                  С нетърпение очаквам (а и не само аз) организацията за тази година и ще се радвам да посетя събора за пореден път.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                    PACH - Иван Тодоров;И аз съм за моретооо, в Приморско беше супеер
                    И на нас ни хареса в Приморско-организацията,мястото,домакините,времето....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                      И аз предпочитам да е на морето, но като цяло където и да се организира ще дойда, само да се организира!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                        Алоооооо хора , Септември иде а мълчанието е голямо............ . Казвайте какво и къде се мисли , че трябва да мислиме и отпуската !
                        Лудак

                        Коментар


                        • #13
                          От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                          Ах моретооо...Ванката (Пач) да се заема с групата най добре и да работят по организацията
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                            За национален събор не знам ама да ви подшушна че на 22, 23, 24 Юли се събираме на Корал Лозенец, където беше първата Сузуки сбирка.Ще има състезание по рисуване с графити, подготвям една от ретро колите ми, която ще бъде изрисувана цялата от майсторите на спрейове, вечерта сме организирали дискотека на плажа, ще има едни момчета да попеят..купона ще е на ниво.Който има желание е добре дошъл

                            Бела, сам не става да се организира цяла среща, просто не останаха сузуки фенове и всички се пръснахме.Ако сте свободни, заповядайте да си спретнем нещо импровизирано.Началото на август мисля да се пусна на разходката Емине-Ком, така че ако ви се идва на море, това е момента да се съберем
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #15
                              От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                              За национален събор не знам ама да ви подшушна че на 22, 23, 24 Юли се събираме на Корал Лозенец, където беше първата Сузуки сбирка.Ще има състезание по рисуване с графити, подготвям една от ретро колите ми, която ще бъде изрисувана цялата от майсторите на спрейове, вечерта сме организирали дискотека на плажа, ще има едни момчета да попеят..купона ще е на ниво.Който има желание е добре дошъл

                              Бела, сам не става да се организира цяла среща, просто не останаха сузуки фенове и всички се пръснахме.Ако сте свободни, заповядайте да си спретнем нещо импровизирано.Началото на август мисля да се пусна на разходката Емине-Ком, така че ако ви се идва на море, това е момента да се съберем
                              Знам как е с организациите,и ти добре знаеш че не са лесна задача,междо другото този Ком-Емине,щеше да е наше дело,ама обстоятелствата наложиха друго,доста голяма команда се е събрала за него,сериозна група ще сте,дано всичко да мине гладко и само с положителни емоции.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X