Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jango
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Отсега да заявя някаква площ за "Бар Наздраве"...
    По възможност по-далеч от музиката, в северната част на лагера. Там където си бяхме и на предния събор.

    П.П. Имам два чука по две кила, бройте ме за забивач на колове.

    Ако помня добре на миналия събор бяхте почти срещу трасето !

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
    А и точен лист с клубовете, организацийте и очреждениеята за които ще търся място
    Отсега да заявя някаква площ за "Бар Наздраве"...
    По възможност по-далеч от музиката, в северната част на лагера. Там където си бяхме и на предния събор.

    П.П. Имам два чука по две кила, бройте ме за забивач на колове.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    За състезанието има отделна тема - http://www.offroad-bulgaria.com/show...34#post1594134, моля коментирайте и питайте там.
    Последно редактирано от zzlatev; 07-08-11, 10:28.

    Остави коментар:


  • valkov.val
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
    да попитам,трасето с каква трудност ще бъде....ще може ли да се кара с неподготвен джип
    Трасето ще бъде точно както ти се иска бързо и леко пясъчно.

    Остави коментар:


  • rusev
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
    да попитам,трасето с каква трудност ще бъде....ще може ли да се кара с неподготвен джип
    Маноле откога имаш джип та се интересуваш?
    Последно с някаква тойота се пречкаше по трасетата за любители..

    Остави коментар:


  • Николай Кесов
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Съгласен съм със Спарки,все пак сме на събор,а не на състезание-трябва да има повече шоу за публиката...Или ако трасето е по-хард,да има алтернативен маршрут на сериозните екстреми,пък кой както си прецени...
    Последно редактирано от Николай Кесов; 05-08-11, 19:23. Причина: допълнение

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Трасето няма да е същото, така че снимки и да гледаме - все тая.

    На миналия събор на Приморско 2/3 от препятствията не можеха да се минат с неподготвен джип. Останалите - зависи от неподготвения джип.

    Все пак, организаторите да кажат какво мъдрят по въпроса тая година. Според мен миналата беше прекалено трудно на няколко места, дори за подготвен джип. Съответно имаше много бавене, много трошене, и най-вече - много чакане. Проблеми нямаха единствено наистина опитни състезатели с наистина подготвени машини.

    ИМХО, решението от миналогодишния събор над Пловдив беше по-добро, по-атрактивно и по-динамично. Съответно по-интересно за публиката.

    Остави коментар:


  • nassiv
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Моето мнение е не. Но погледне от миналият събор в Приморско има снимки и сам мисля, че ще си отговориш http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...FRoad-Bulgaria

    Остави коментар:


  • mxmanol
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско
    да попитам,трасето с каква трудност ще бъде....ще може ли да се кара с неподготвен джип

    Остави коментар:


  • Jango
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
    Стига да не дойдеш от 12.08 .Не ,НЯМА да има промяна в сумата но сам се самопредложи за горепосочената длъжност.Честито,назначен си .
    Отговаряш за настаняването и разпределението в лагера, за събирането на таксите личната хигиена на всеки къмпингуващ и за безопасните условия за С..кс.
    А така как се насадих на пачи яйца
    Ама аз ще ида към 1-ви
    Но както и да е
    ТОлен лист на хората и музикалните им предпочитания ако може, както и кой ще прави с..кс за да знам колко кашона да взема
    За личната хигиена ще назнача Нептун за мой помощник и който не се подмива редовно ще бъде завлечен в ластичен колан до неговите двери той да го нагоди
    А за финансите ще ми трябва една отговорна личност ( по добре да е женска ) че с математиката хич ме няма
    А и точен лист с клубовете, организацийте и очреждениеята за които ще търся място

    П.П. Централно място до лагера на Сузуки и приятели !

    Остави коментар:


  • СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim)
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
    А ако някой дойде по рано ще има ли проблем на кампингува и ще има ли промяна в сумата ?
    Стига да не дойдеш от 12.08 .Не ,НЯМА да има промяна в сумата но сам се самопредложи за горепосочената длъжност.Честито,назначен си .
    Отговаряш за настаняването и разпределението в лагера, за събирането на таксите личната хигиена на всеки къмпингуващ и за безопасните условия за С..кс.

    Остави коментар:


  • Jango
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
    Здравейте, понеже за пръв път се задава въпроса каква ще е таксата , мисля , че сега е момента да ви споделя каква идея имаме. Предния събор през 2009г беше напълно безплатен и по принцип и сега не са ни поставяли такива условия, но идеята е да се съберат по 10 лв. от всяка палатка, каравана,кемпер и т.н. катосъбраната сума ще се дари от името на Форума на Волейболния Отбор на Приморско.
    Сумата от 10 лв.е за целия престой- 01.09-07.09 а не на ден!!!!!

    Ако има желаещи можем да организираме няколко гейма плажен волейбол с отбора
    Търси се доброволец за КОМЕНДАНТ на лагера и касиер
    А ако някой дойде по рано ще има ли проблем на кампингува и ще има ли промяна в сумата ?

    Остави коментар:


  • СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim)
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от Dr1v7 Преглед на мнение
    Тази година мисля да дойда. За пръв път ще ми е. Само не разбрах, трябва ли да заявя, че ще идвам предварително.(например за място в лагера) И каква е таксата?
    Благодаря предварително!
    Здравейте, понеже за пръв път се задава въпроса каква ще е таксата , мисля , че сега е момента да ви споделя каква идея имаме. Предния събор през 2009г беше напълно безплатен и по принцип и сега не са ни поставяли такива условия, но идеята е да се съберат по 10 лв. от всяка палатка, каравана,кемпер и т.н. катосъбраната сума ще се дари от името на Форума на Волейболния Отбор на Приморско.
    Сумата от 10 лв.е за целия престой- 01.09-07.09 а не на ден!!!!!

    Ако има желаещи можем да организираме няколко гейма плажен волейбол с отбора
    Търси се доброволец за КОМЕНДАНТ на лагера и касиер

    Остави коментар:


  • New hope
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    В петък, 2 септември, ще трябва да се набият колчетата и да се оградят с лента местата за изложителите. За това са достатъчни поне 4 души, но е добре да са 6 души с три чука поне по кило.
    За състезанието трябват колкото се може повече съдии по трасето, а сутринта преди затворения етап ще трябва и там да се набият колчета и да се опънат ленти. Това пак е работа за поне 6 души с три чука. От клуб Приморско 4х4 ще кажат повече детайли, но е най добре да се обяви час и място, на което в нужния ден всички помошници да се събират и да им се разпределя работата.
    Естествено всичко това са само препоръки, базирани на предишен опит, конкретните зорове сега може и да са различни.
    Ще идвам на 1-ви , така че ме брой за помошник..

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

    В петък, 2 септември, ще трябва да се набият колчетата и да се оградят с лента местата за изложителите. За това са достатъчни поне 4 души, но е добре да са 6 души с три чука поне по кило.
    За състезанието трябват колкото се може повече съдии по трасето, а сутринта преди затворения етап ще трябва и там да се набият колчета и да се опънат ленти. Това пак е работа за поне 6 души с три чука. От клуб Приморско 4х4 ще кажат повече детайли, но е най добре да се обяви час и място, на което в нужния ден всички помошници да се събират и да им се разпределя работата.
    Естествено всичко това са само препоръки, базирани на предишен опит, конкретните зорове сега може и да са различни.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X