Обява

Свий
Няма добавени обяви.

13-ти Национален събор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    В допълнение на написаното от Лесов искам да уточня , че с оглед на ситуацията в страната Срещата в Приморско бе разрешена на много късен етап. Валентин Вълков направи и невъзможното , за да се съберем и тази година.
    Естествено , че имаме ограничения , с които трябва да се съобразим.
    В отговор на други писания , аз също съм от хората , които в последните 2-3 години не намирам нещо , което да ме заинтригува в този форум, а преди години съм седяла с часове да чета. Научила съм много от Форума , но преди!
    За мен е удоволствие , че последните няколко години на Приморско присъстват огромна част от състезателите и хората свързани с офроуд , с които се виждаме по събития , състезания и други офроуд мероприятия.
    Непознатите лично за мен са твърде малко . И не мога да се съглася , че Събора/Срещата в Приморско е на този форум , тъй като не виждам голяма част от водещите състезатели,организатори и офроуд фенове тук.
    В последните години масово се наложи практиката да се организират офроуд събития само във фейсбук и те преминават успешно . Това е така , тъй като е по-лесно , по-комуникативно, достига до повече хора , изполваш лесно приложения
    и всички го виждат веднага .
    тел. за приятели по всяко време 0888 909394

    Коментар


    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      Фейсбук ми е отвратително труден за да следя коментарите на темата. Става да видиш някое и друго кифленско селфи в тоалетната.

  • #17
    Анджи, не си права за това, че събора не е на ТОЗИ форум. То самотому име е такова. Събор наOfrroad-Bulgatia.com, а не на някой рокерски форумнапример.
    За начина на комуникация си права, всеки е свободен да организира каквито си иска мероприятия, и да го прави в кпято си иска платформа, което не отменя факта, че събора си е на форума,а не на офроуд общността.
    Разбира се-никой няма да бъде върнат или напъден от гората на Перла, аз говоря по принцип.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #18
      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Анджи, не си права за това, че събора не е на ТОЗИ форум. То самотому име е такова. Събор наOfrroad-Bulgatia.com, а не на някой рокерски форумнапример.
      За начина на комуникация си права, всеки е свободен да организира каквито си иска мероприятия, и да го прави в кпято си иска платформа, което не отменя факта, че събора си е на форума,а не на офроуд общността.
      Разбира се-никой няма да бъде върнат или напъден от гората на Перла, аз говоря по принцип.
      За съжаление от доста време на сам offroad-bulgaria.com не се среща по офроуд събитията в това число и съборите, било то регионални или национални.
      Лично аз доста дълго време, макар трудно да намирах смисъл, го добавях по плакати, по афиши за събития, по тениски или други промо-материали... Но вече се отказах!

      Събитията, ако наблюдавате малко по-внимателно, от години на сам се назовават "Национален Офроуд Събор - Приморско 2018/19/20"

      А за състоянието на форума и неговата употреба има изписано достатъчно и няма никакъв смисъл отново да повдигаме темата.

      По-важното е, че офроуд обществото е живо и се развива. Събития не липсват!
      ... а как се обявяват, промотират и комуникират е повече от ясно.

      PS
      Ако имате конкретни предложения или дадете личен пример ще ви подкрепя, защото ми е жално за форума, който дълги години ни сплотяваше!
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • #19
        Уважаеми колеги, OFFRoad-Bulgaria.com е направил толкова за офроуда в България, колкото нищо друго. Още по важното е, че през годините е създал контакти, запознал хора, създал хора и помогнал на много хора... А най-важното е, че никога и никому не е навредил, само е помогал, когато и с каквото е могъл. А това, че и до днес пази милионите написани публикации е напълно достатъчно, дори нищо повече да не прави.

        Дали тук ще се публикува съобщение за мероприятието или не, не означава нищо друго освен проява на уважение...

        Арабите имат една поговорка: "Никога не плюй в кладенеца от който си пил вода, живота често се обръща и пак ще идеш жаден там..."

        Не приемайте написаното като критика, само съм длъжен да отбележа, за да бъде пазено името. На Вас успех и с най-добри пожелания, стига да е възможно ще дойда и на място!


        VPetrov.photography

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X