Обява

Свий
Няма добавени обяви.

13-ти Национален събор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 13-ти Национален събор

    В условията на "пандемия "има ли условия за събор?

  • #2
    Абе у фейса имало било нещо като плакат, като обява, че ще има...
    Но това нали се води събор на ФОРУМА, на този форум?
    А тук няма нищо, което ме кара да си мисля, че няма да има събор. Щото е извън логиката да се огранизира събор на жив форум във фейсбук, а в самия форум да няма нито буква.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      Ми дайте линк поне.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Който може да се оправя с фейсбук-да даде линк.
        Аз ще се пробвам, ама не обещавам.

    • #4
      Ба ли го дали е за там - https://www.facebook.com/groups/1895707500750789
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #5
        За този събор в Приморско май бях мяркал тема из форума..?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #6
          Това е в фейса:
          https://www.facebook.com/events/6121...tab=discussion
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • #7
            Значи мястото и времето са ясни.

            Коментар


            • #8
              Какво да направим. като мама не ми е хвърлила пъпа в сураттефтера. когато съм се родил?!
              Вероятно. по тази причина не изпитвам непреодолимо желание да се регистрирам там.
              Отворих линка. после - хайде реклами. па земи се регистрирай и т.н.
              От картинката не става ясно. дали някой се ангажира с организацията. която ние. дето не сме пропускали събор знаем. че е необходима.
              За мен винаги си е било мероприятие на форума - това. което видях е някакво пожелание.
              Не съм фен на палатките. а и не съм убеден. дали изобщо искам. при създалата се ситуация да преспивам в хотел. но по начало мястото на организацията на събора е ТУК.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • #9
                В организацията са замесени същите, дето и миналата година. Събора е на същото място, където и миналата година. Аз съм пропуснал само един събор и никога не съм бил на палатка, а по това време не е като да няма достатъчно места по хотелите така щото да няма никакви предпоставки за зараза. Последните 2 години в цял хотел с примерно 20 стаи, сме само ние, евентуално още едно семейство, и "хазяйката".

                3/4 от дошлите на последния събор изобщо не ги познавах и надали изобщо са влизали във форума. Тъй че мероприятието поне от миналата година трудно минава за форумно.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #10
                  Да се организира мероприятие на дадена общност, като това се обявява някъде другаде, а в общността не, за мен е меко казано несериозно.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #11
                    Спарки, събора е на ТОЗИ форум. Разбираш ли, на ТОЗИ.
                    И е свръхлогично организацията да се прави тук.

                    Май и аз няма да идвам вече, то се обърна на ядене и пиене в горичката на Перла. Организирано във фейсбук...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      И какво му е лошото на ядене, пиене и плаж?

                  • #12
                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Спарки, събора е на ТОЗИ форум. Разбираш ли, на ТОЗИ.
                    И е свръхлогично организацията да се прави тук.

                    Май и аз няма да идвам вече, то се обърна на ядене и пиене в горичката на Перла. Организирано във фейсбук...
                    Коле, преброй колко хора пишем активно тук. Не знам дали има 20 човека. Форумът не е това, което беше, а старите пушки все повече мязаме на динозаври. Което никак няма да ме спре да ходя на Приморско с цел да се видя с определен кръг хора.

                    Сураттефтера и аз не мога да го възприема като някакъв заместител на форума, ама това е положението.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Именно-защото такова е положението де...

                  • #13
                    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                    Да се организира мероприятие на дадена общност, като това се обявява някъде другаде, а в общността не, за мен е меко казано несериозно.
                    Да подчертая. че подкрепям написаното. но бях без очилата и съм натиснал погрешка "не харесвам" извинявайте!
                    Life is too short to drive dull cars!

                    Fight global warming !
                    ... turn on your A/С !

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Мите, то бутона за харесване и нехаресване е един и същ. С всяко цъкване върху него се променя в другото състояние.
                      Или както е модерно-сменя статуса...

                  • #14
                    Благодаря Коле!
                    Life is too short to drive dull cars!

                    Fight global warming !
                    ... turn on your A/С !

                    Коментар


                    • #15
                      С най-големите си извинения към гръбнака на този форум и без никакви лоши помисли и чувства.

                      Признавам си, все по-рядко намирам смисъл да чета или пиша тук в "националният офроуд форум" но това в никакъв случай не означава, че не карам или неправим офруд събития!

                      За моя радост, офроуда в България не е погинал, въпреки наченките на този форум и за още по-голяма радост и тази година ще имаме възможност да се съберем и забавляваме заедно в така нареченият Национален Офроуд Събор!

                      За сега събитието е обявено на две места (за да не се вдига много шум) и основно се споделя от уста на уста. Но ако все пак имате желание, прочетете повече за него във форума от тук... или във фейсбук от тук...

                      Надявам се да съм бил полезен и оставам на разположение за всякакви въпроси по темата.
                      www.4x4Trips.bg

                      Коментар


                      • Кольо
                        Кольо коментира
                        Редактиране на коментар
                        И на мен ми е труден за боравене, не мога да се оправ в дебрите му. Опитах се да намеря група ли е, събитие ли е, или каквото там-ми не успях.

                        Обаче фейсбук се ползва от много хора с успех, значи си е действаща форма на комуникация. Това, че ние не можем да се оправим си е наш проблем.

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X