Обява

Свий
Няма добавени обяви.

12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

    Благодаря за преживяването и организацията, беше чудесна възможност да се видим с приятели и да се запознаем с още колеги от форума наживо! И да покараме наоколо
    Ако искаш да караш стара кола, трябва да си или милионер или монтьор. А за някой марки и модели се налага и двете.
    "Хилядолетния Сокол" LR Disco 300TdI '96
    Suzuki DL650 V-Strom

    Коментар


    • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

      Чак сега /днес/ отворих лаптопа и поглеждам форума. Присъствахме с Мими и малка кучка Вълкодавка на събора до неделя след обяд. Изкарахме си добре и безгрижно. Вярно е, че много мероприятия ги пропуснахме, но беше горещо и се излежавахме на плажа.
      Доволни сме от организацията на събора и е вярно това, че има много нови лица, Ясен не го видях, явно е остарял... нормално, такъв е живота. Колето също не се обади, явно сам си е пил бирата.
      Малко ме подразни Лесов, че вечерта се накара на нас, на тези, които си бяхме примъкнали маси и столове, а не на тези-неебавките, дето не са уважили организацията, ама му простих още след втората ракия.
      В заключение: събора беше перфектната почивка за мен, благодаря на всички, които си скъсаха гъзовете, за да можем ние да лежим.
      До година отново се надявам да се видим на събора.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Ясен не го видях, явно е остарял.
        Той може да остарее само морално не физически
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

          Силистренци също поднасят огромен поклон на всички организатори и хора нагърбили се да доставят удоволствие на тая огромна и прекрасна общност. ОГРОМНО "БЛАГОДАРЯ" за прекрасната седмица в която имахме честа за поредна година да сме част от вас.

          Коментар


          • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

            Бъдете живи и здрави и дано никой и никога да не успее да ви откаже от желанието ви , да ни доставяте това ОГРОМНО и незабравимо УДОВОЛСТВИЕ

            Коментар


            • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

              "Фацето отдавна утрепа и обезмисли всички форуми. Светът се развива !" ............................. Да да, и автомобилът обесмисли всички видове мотоциклети и велосипеди, добре дошли в новото хилядолетие. Фейсбук е инфантилна лигня, поне аз така го усещам. Тия безкрайни скролващи страници правят невъзможно прегледа на някоя по-голяма. Единственият сайт, който кара браузъра ми да забива. Има някаква друга причина за всичко което пишете.

              Коментар


              • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                Има някаква друга причина за всичко което пишете.
                Няма. Както и форуми няма каквито бяха. Няма и да има.
                И да; светът се развива, независимо дали ние го искаме...
                Но тук темата беше за Събора, мисля..?
                Последно редактирано от trajal; 22-09-19, 21:11.
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                  Здравейте, колеги и приятели!
                  В надпреварата "Карибски Пирати" на второ място стана екипажа на Галин Митков и Владимир Филипов, но не успяхме да им връчим наградата.
                  Ако някой ги познава, нека им предаде да се свържат с мен за да им я изпратим. (о897 884 885)

                  Благодаря Ви!
                  www.4x4Trips.bg

                  Коментар


                  • От: 12ти Национален Офроуд Събор.Приморско 02 08 09 2019г

                    [QUOTE=Lesov;3500933]Здравейте, колеги и приятели!
                    В надпреварата "Карибски Пирати" на второ място стана екипажа на Галин Митков и Владимир Филипов, но не успяхме да им връчим наградата.
                    Ако някой ги познава, нека им предаде да се свържат с мен за да им я изпратим. (о897 884 885) ///
                    За тази надпревара щеше да е правилно да не раздавате награди, както направихте с драга. Всички в челото шофьори караха с носове опрели в сенниците и пуснати ледове и фарове и тн.///
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X