Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Национален Събор Приморско 2016 година

    някой му е откраднал паролата

    Коментар


    • #62
      От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Струва ми се правилно, ако на младежите с лъвските сърца им е разрешено да палаткуват в гората, да можем и ние да разпънем по техните правила (до 4-ти вечерта). Ще сме им един вид "адреналинки" разбира се , а после нататък ние си знаем ...клубове разни, Ясен с тубата и те така
      NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
      SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
      GSM: О887б97З79

      Коментар


      • #63
        От: Национален Събор Приморско 2016 година

        А аз предлагам да не осираме хубавата работа с дребни хитрини. Щото при първата издънка всичко рязко ще свърши. Много ми е интересно, ако го няма Вальо, или спре да се разправя с кметове и да ни угажда всяка година, къде по дяволите ще успеем да намерим подобна оферта?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #64
          От: Национален Събор Приморско 2016 година

          Тарга за какви оферти, за какви 5 лева пишеш? Планувал съм си отпуска (по задължение) още декември 2015-та, както доста хора са като мен предполагам. Чичо Митко писа от 1-6-ти и като се знаем ден-два преди и след. Та си мисля, че лъвчетата са след нас, но явно са "LOL" за общинарите и са се разбрали да ни няма. Пишем си тук някакви работи, но Вальо има думата в крайна сметка да каже дали да идваме на Перла или да се спасяваме по други места.
          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
          GSM: О887б97З79

          Коментар


          • #65
            От: Национален Събор Приморско 2016 година

            С Вальо почваме да си говорим за събора още от април-май всяка година. Тази година ни изненадаха. И на мен ми е гадно, но това е. Каквото такова, че иначе лошо. Да се надяваме за догодина да няма изненади. Все пак началник е кмета.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #66
              От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Начи, пиша без цензура, щот ме мързи :
              Ако се направим на гяволи, ще преебем Вальо... Него отук нататък ще го преебва кметът, ии повече събор там няма да видим...!
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • #67
                От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Аз смятам от 01.09. да подкрепям триатлонистите на Перла, ааа от 05.09. събора на некви ОФроудъри!!!
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #68
                  От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Аз смятам от 01.09. да подкрепям триатлонистите на Перла, ааа от 05.09. събора на некви ОФроудъри!!!
                  Съвсем сериозно си мисля, че ако направим така, ще се прецакаме. ! Моите планове бяха същите, но не зависи от нас...
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #69
                    От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Между другото, всеки ден гората на Перла е пълна с коли, каравани, кемпери и какво ли още не.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                      Между другото, всеки ден гората на Перла е пълна с коли, каравани, кемпери и какво ли още не.
                      Каквато и организация да се създава, винаги има желаещи да я осерат "с пристрастие".

                      Гората в която се събираме по принцип е ЗАБРАНЕНА за къмпиране. Личи си по това че е доста чиста. Общината разрешава на нас и на много малко други групи да се заселват там само при доста стегнати условия и за кратко време. Примерно да се почистят отпадъците после, да се осигурят мобилни тоалетни и да не се ползва гората за целта, да не се палят огньове по земята и други подобни.

                      При тези условия, нормално е организаторите на всяка една от групите да са леко резервирани към пришълци.

                      -----
                      Пичове, не мога да ви спра, ходете където си искате, само не казвайте и НЕ ПОКАЗВАЙТЕ, че сте от офроуд-събора.
                      Последно редактирано от Ясен; 08-08-16, 11:29.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Каквато и организация да се създава, винаги има желаещи да я осерат "с пристрастие".

                        Гората в която се събираме по принцип е ЗАБРАНЕНА за къмпиране. Личи си по това че е доста чиста. Общината разрешава на нас и на много малко други групи да се заселват там само при доста стегнати условия и за кратко време. Примерно да се почистят отпадъците после, да се осигурят мобилни тоалетни и да не се ползва гората за целта, да не се палят огньове по земята и други подобни.

                        При тези условия, нормално е организаторите на всяка една от групите да са леко резервирани към пришълци.

                        -----
                        Пичове, не мога да ви спра, ходете където си искате, само не казвайте и НЕ ПОКАЗВАЙТЕ, че сте от офроуд-събора.
                        Мой познат, който кара ендуро мотоциклет в момента е там на палатка. Никой не е питал, но и никой не го е пъдил. От събота са там и ще останат до края на тази седмица, ако не ги изпъдят. Не пише тук във форума, но ако по мотоциклета му решат, че е от офрроуд форума как после да обясняваме, че нямяме сестра? Като го знам колко му е акъла сигурно върти понички и цепи прекъсвачи.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #72
                          От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          ако по мотоциклета му решат, че е от офрроуд форума как после да обясняваме, че нямяме сестра? Като го знам колко му е акъла сигурно върти понички и цепи прекъсвачи.
                          Ще си проличи като пристигнем.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            ...

                            -----
                            Пичове, не мога да ви спра, ходете където си искате, само не казвайте и НЕ ПОКАЗВАЙТЕ, че сте от офроуд-събора.
                            Форумът отдавна вече не е това, което беше. Напълно нормално ще бъде да се прецака и събора от "нЕкои членове".
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #74
                              От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              Нищо си му няма на Форума. За съжаление и предишни инициативи са били ликвидирани от "свободомислещи" ербапи.
                              Яз. Въча ми идва на ум веднага като ярък пример. Ама не е само там.

                              После непременно има нацупени - "ама аз какво толкова съм направил" (нищо че е направил точно това което benevolent dictator for life му е казал да не прави) и организатор, който също е нацупен защото няма полезен ход, след като са му срали на метеното.

                              Събора в Приморско ще го крепим докато може.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Нищо си му няма на Форума.
                                Има му, има.
                                И да не го признавате е като да си заравяте главата в пясъка. Изобщо не е това което беше през 2008-2012... Запомнил съм колко хора бяхме на първия събор на Приморско(втория за форума)-палатките задминаваха буната, и почти стигахме до резиденцията. Венци Петров също беше там-разминахме се с него в гората, и може да потвърди.
                                Я сега кажи колко хора бяхме миналата година в горичката?
                                Да, намаляваме и по други причини, но една от сериозните е, че форума наистина не е това което беше. Много хора го усещат, по-малко го казваме, но определено има голяма разлика.
                                И не е от това, че като млад член ентусиазма е голям,а сега след 9 години съм обръгнал.

                                Иначе-събора в Приморско ще го крепим разбира се, там е почти идеалното място за такива събития, и в идеалното време.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X