Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

    Никой не обвинява Жоро. Въпросът е организационен и зависи от всички. И всяка година постфактум се сещаме че нещо може да се направи.

    Коментар


    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Пристрастен съм към музиката,но това не ми пречи да бъда обективен.Дискусията от последните постове поставя проблем,чийто решаване е от голямо значение.Да се намери баланса е друдно,но не и невъзможно.Отчитането на някои фактори-брой присъстващи,възрастовия състав,приоритетни мероприятия и др.п. ще доведе до баланс в нещата.От друга страна озвучителите трябва да направят всичко възможно да разберат едно-че събора не е дискотека.Знам,че това е трудно,но от там трябва да се започне.Силната/понякога несъобразуна с конкретните условия/ и неподходяшата музика също е основен проблем,който дразни /изпитал съм го лично в качеството ми на озвучител/.Неприемливо е също така и от всяка маса да се разнася различна по сила и стил музика,най-малкото защото никой не е длъжен да се съобразява със вкуса на другите.Който има предпочитания,нека да си слуша,но да не се натрапва на другите.Диалога трябва да продължи в добронамерен тон,защото само така ще се намери баланса.Поздрави!
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

        Всъщност, на някои подобни събития по света отдавна са установили, че музиката (освен слушалки) може въобще да се забрани и това до нищо лошо не води.

        Коментар


        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Всъщност, на някои подобни събития по света отдавна са установили, че музиката (освен слушалки) може въобще да се забрани и това до нищо лошо не води.
          Най-добрия вариант...иначе ще продължи насичането на тонколони с мачете в ранните часове на деня .
          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

          Коментар


          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
            ..иначе ще продължи насичането на тонколони с мачете в ранните часове на деня .
            Брей, и това ли го имА на събора?

            Коментар


            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Вие не сте нормални, честно! Бях на първите събори и никога на никой не му е хрумнало, че музиката му пречи! Мили хора, ако не можете да понесете абсолютната всеотдайност на Жоро, който не е почивал от 7-8 години лятото, за да е с вас и да ви пуска музика, то тогава би следвало поне да отидете при него на място и да му споделите тревогите си! А вие се кефите там и после тук бълвате змии и гущери! Много много грозноооо, сори! Не ви прави чест!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Да ви имам проблема!
                Пак ще попитам: Що си мълчахте на събора?
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Да ви имам проблема!
                  Пак ще попитам: Що си мълчахте на събора?
                  Именно! #Защо?
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Ама вЕрно ли на събора е звучал Дриско и Бобъра ?! Аз си мислех,че болшинството от форума е прехвълил 30така... ама явно е тийн форум

                    Коментар


                    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Щото на събора драми нямаше, не и докато Жоро беше там. Малко истерии настъпиха след това, поради факта че от всяка група се чуваше различна музика и беше някъв ад ако си по средата. Затуй писах, че като има един ди джей, поне знаем на кой да мрънкаме.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Диджеят е тийн по душа.

                        Коментар


                        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          Е, DaGa, това ли за теб е най-важното на офроуд събор - не да си премериш ходовете на джипката, не да се състезаваш на 400м, не да дърпаш въже, а каква е музиката?!? Ей за това не идваме повече на "съборите"! Благодарение на такива като теб, такива като нас не ходят по тези мероприятия вече! Каква е музиката се вълнува нашия ...
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                            Вие не сте нормални, честно!..... ....
                            Общественна тайна е ...
                            Но и не познавам различни.

                            Вили, аз съм бил на ВСИЧКИТЕ събори!
                            На последния ... имаше нападения на озвучителна техника с мачете!!! ..

                            Защо .. може да си отговориш и сама.
                            И .. ДА .. Жоро го нямаше ... в случая ... но това нямаше никакво значение.

                            Опитай се да си обясниш ситуацията!
                            Аз съм до тук на тема музика. Винаги си нося слушалки тип "тапи" ... но .. до сега не се е налагало да ги ползвам.

                            До Виждане до следващия събор.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              CarTest, ние с теб никога не сме на едно мнение! Носи си тапите и се забавлявай! Но Жоро, който се раздава, няма как да подмина!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Е, DaGa, това ли за теб е най-важното на офроуд събор - не да си премериш ходовете на джипката, не да се състезаваш на 400м, не да дърпаш въже, а каква е музиката?!? Ей за това не идваме повече на "съборите"! Благодарение на такива като теб, такива като нас не ходят по тези мероприятия вече! Каква е музиката се вълнува нашия ... [emoji38]
                                Ми не се вълнувам. Просто ми е странно да звучи такава музика на такова мероприятие. Не знам що реши,че съм се развалнувал

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X