Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

    От 2. По-миналия път нямаше, или нямаше съществен такъв, поради простата причина че "бедствахме". Година преди това не помня да е бил там, но може и да бъркам. А преди това беше около кетъринга, където му е правилното според мен място.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Да, озвучаването е редно да бъде максимално близко до морето и насочено към морето. Така понеже с/у озвучителните тела няма предмети, които да отразяват звуковите вълни и за всички, които искат да си чуят приказката ще е комфортно в лагера. А който иска да влезе в джаза да ходи на дансинга. Така всички ще бъдат доволни.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        От 2. По-миналия път нямаше, или нямаше съществен такъв, поради простата причина че "бедствахме". Година преди това не помня да е бил там, но може и да бъркам. А преди това беше около кетъринга, където му е правилното според мен място.
        Бедствахме една вечер. През останалото време си беше както обикновено. А около кетъринга се нарушават други интереси.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Бедствахме една вечер. През останалото време си беше както обикновено. А около кетъринга се нарушават други интереси.
          Таргич, искаш ли догодина да разположа озвучаването така, че да не преча на кетъринга, да не преча на къмпингуващите да си чуят приказката, а на дансинга ще е като в дискотека.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Няма лошо. Ще се чуем да го обсъдим.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

              дА ще Господ догодина да дойда, та да ви видим какво ще сътворите.

              Иначе и аз съм против джангъра, аз съм на събор за да се видя с приятели с които не се виждам на друго място(Спарки, Ясен, и други индивиди), да се наприказваме, че има много какво да си кажем, а вечерите с бири в ръка(и в стомаха) са незабравими, но пък и не отричам правото на веселба на тези които приемат джангъра като такова.
              Въпросът е как да не си пречим взаимно, така, че да няма недоволни, все пак всичко сме отишли там за да ни е кеф.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Абе, праи пичатлене, че мноо са оплаквачите. И що тука?! И що си траехте тамо?!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Аз с джангъра на съборите приключих...
                  9г. Фместо да си гледам кефа, се занимаам с глупости, докат мрънкалниците си пият на спокойствие..
                  Приморски, Ст. Загорски сбирки... опраяйте се....
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Добро начало. Ела на следващия да пиеш плодови сокове.

                    Коментар


                    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Да ти покажа ли снимка какво има в кутията от плодов сок?

                      Ма то всички знаят де, не е интересно.

                      Рошавия джедай не пиел алкохол, хахахаха.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Е направено е от плодове. Няма да обсъждаме как точно.

                        Коментар


                        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Е направено е от плодове. Няма да обсъждаме как точно.
                          Гроздов сок или ферментирал или преварен!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Да споделя малко впечатлеия и аз от изминалия събор.
                            Малко предисловие: Заради шибаната промяна на датите ми се стори много тъпо да стоя от 01.09 до 06.09 на хотел и да очаквам да дойде момента да си разпъна палатката. Но отпуската беше планирана и на 01.09. подплаших джипа в посока Албания.

                            Върнах се, поработих 2 дена и в петък вечер 09.09. разпънахме на Перла. Още веднага забелязах, че сме малцинство в сравнение със стършелите, но какво да се прави. С мъка и умиление си спомних първите години, когато в лагера се заграждаше място, за Пловдивската, за Старозагорската, за Сузи, за Гейм овър, за Трезвениците и т.н.т. групи. Но такъв е живота. И форума се променя, и събора, и ние. Е, не ми беше скучно, имаше достатъчно приятели, времето беше перфектно, имаше добро настроение, имаше и някое и друго състезание, всичко беше ОК.
                            2017 пак ще съм там, ако е рекъл Господ.

                            В Заключение: Какво му трябва на човека?
                            Последно редактирано от s_s1; 14-09-16, 08:27.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                              Аз с джангъра на съборите приключих...
                              9г. Фместо да си гледам кефа, се занимаам с глупости, докат мрънкалниците си пият на спокойствие..
                              Приморски, Ст. Загорски сбирки... опраяйте се....
                              И миналата година имаше такива оплаквания, не е от сега. Жоро, ти ходиш непрекъснато по дискотеки и имаш голям набор песни от новото време, това, което слушат предимно 16-18-20 годишните. Сещам се миналата година ми каза: "Аз, музика, по-стара от три месеца не пускам", може и на майтап да е било, но съм го запомнила.
                              На събора обаче сме предимно на средна възраст (дано някой не се засегне). Пускай стари рок-парчета, балади, даже и естрада от 80-те, 90-те години и ще видиш, че няма да има проблем.
                              Не го приемай като мрънкане, просто болшинството имат различен музикален вкус от твоя...

                              Коментар


                              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                С уточнението, че не бях на събора, искам да изразя мнението си, че е кофти да бъде обвиняван Жоро за това, че някой не е успял да изкара добре, да се наспи, да се нахрани, да поговори с колеги или да потанцува на любимата си песен. Възрастни хора сме и всеки сам е отговорен за приятното си или неприятно прекарване.
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X