Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Към Цвета-кооперациите не са ми силната страна.
    Не ме разбрахте явно, ш'от сАм политик. Нека Тони намери едно "хайванче", пък аз ще го платя /ш'от съм сиромах/.
    Държа да го изядете за здраве на моето семейство, щото вероятно няма да присъствУвам.
    След ден-два пътувам за Пловдив, така че ще се отбия през Вакарел и ще уредя масрафа.
    Наздраве!
    А не, нЕма да излагаме клуба.
    То ако не присъствУваш ще ни присЕда Ягнето.
    Наздраве!

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Миро, пишеш съмнително рано брат. Да не сте наставили празника от снощи
      Последно редактирано от derhunter; 20-06-12, 21:50.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Празник, делник в 6 и 30 съм станал.

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Не е баш как го мислех но тия работи стават внезапнейшо и непланирано Понеже тук понесох критики- ДНЕС след 17ч. на Патичарника /Суходол/ за раци, като улова е съчетан със скара, бира, безалкохолна рикия ..ииии кой каквото си донесе
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            С адаша се разбрахме Има наистина уважителни причини да не присъства на хайдушко сборище в близките месеци. И понеже не обичам агнешко, предлагам да се сберем на окосена ливада кой с каквото обича. Много време мина...време е за сбирка!

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Де я окосената ливада? Тони не дава иширет но ще му звънна да го питам. А вие с Миро що не си вдигнете... и да дойдете довечера?
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Де я окосената ливада? Тони не дава иширет но ще му звънна да го питам. А вие с Миро що не си вдигнете... и да дойдете довечера?
                Таман това си мислех...що пък да не дойдем?! Обаче...къде е тоя Патичарник?

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  Таман това си мислех...що пък да не дойдем?! Обаче...къде е тоя Патичарник?
                  Ако към 17ч. можете да сте в Суходол ще си спестя обясненията и ви отвеждам направо на място.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Ако към 17ч. можете да сте в Суходол ще си спестя обясненията и ви отвеждам направо на място.
                    Вероятно няма да успеем, но като влезем в Суходол ще ти звъннем за дистанционни инструкции

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      СнИжанкеееее, нещо нямаше репортаж! Раци ли нямаше, мърша /стръв/ ли нямаше?

                      Както и да е. Тази вечер говорих с Тони и получих оферта за агне. То може и да е вече шиле, но по килограмите се брОи агне.
                      И така - правя предложение за унощожаване на 1 /един/ брой агне следващата събота и неделя/30.06 и 01.07/, платимо от мен и при горните условия, посочени в пост 1229. Да речем, че това е падежът. Поправителна сесия няма.

                      ПП Бас не съм губил, предвид условията му, и апелирам и г-н Досев да направи същите постъпки. Добриии, нали знаеш кой е казал "А така се търси анешко месо и....овчо, ...."

                      Очаквам потвърждение тук или по телефона /приятелите ми го имат/.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Ей, Цигуле, без теб агнето шъй жилаву, аз отказвам, пък и ши ида да видъ Марту у Варнъ пу туй времи, ку доди, ку ни доди - кара дере.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          СнИжанкеееее, нещо нямаше репортаж! Раци ли нямаше, мърша /стръв/ ли нямаше?

                          Както и да е. Тази вечер говорих с Тони и получих оферта за агне. То може и да е вече шиле, но по килограмите се брОи агне.
                          И така - правя предложение за унощожаване на 1 /един/ брой агне следващата събота и неделя/30.06 и 01.07/, платимо от мен и при горните условия, посочени в пост 1229. Да речем, че това е падежът. Поправителна сесия няма.

                          ПП Бас не съм губил, предвид условията му, и апелирам и г-н Досев да направи същите постъпки. Добриии, нали знаеш кой е казал "А така се търси анешко месо и....овчо, ...."

                          Очаквам потвърждение тук или по телефона /приятелите ми го имат/.
                          Ц! Аз не съм за яденето и пиенето, а за компанията. Ягне и сами можем да си купим. Ако не присъстваш - не требе ти да "даваш курбаня", защото, както казват старите ора - "нема да е видено". Когато присъстваш - тогава (ако е рекъл Господ). Не твърдя и че си губил бас, еле па от Добри, та да требе и да се отчиташ. Когато - тогава. И както - така! Тъй че да се съсредоточим върху това - дали и къде в тая жега да се съберем, та да ми видите и моите очи. С мене върви и една прекрасна телешка наденица за скара почти домашно производство (само количеството се уточнява според участниците), както и няколко бутилки бело винце (от грозде, също количеството се уточнява според участниците).
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                            ...
                            ПП Бас не съм губил, предвид условията му, и апелирам и г-н Досев да направи същите постъпки. Добриии, нали знаеш кой е казал "А така се търси анешко месо и....овчо, ...."

                            Очаквам потвърждение тук или по телефона /приятелите ми го имат/.
                            Айде и от мен потвърждение при Тони,моя депозит ще го оставя при Цвета понеже бая пътувам.

                            Веселба да става
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Адашче, раци имаше и дегустирах един на жар Обаче комарите бЕха по-големи, а дървата за огъня бЕха кът. Като за първи път бЕхме леко неподгодготвени, но ша са поправим, ако пак ни поканят

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                не било комари най-било Омари
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X