Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусии по учредаване клуб на чревоугодниците

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Хайдушко Движение за Печива и Софри..?
    Леле, ква тема имало тука, и аз съм ЗА!
    Много готино почва темата бе, направо като Движещата сила зад всички промени - Сандвич с херинга. Открита от учените от МИБМОИО. Оказало се, че всъщност са открили скуката или по-точно нейното практическо действие. Води до емоции като раздразнителност, подтиснатост, неохота, заядливост и т.н.
    Неизползуването на сандвич е херинга води до емоции като облекчение, радост, игривост, апетит, удоволетвореност и най-важното - желание за щастие.
    Сега ще чета по-нататък... Леле... напправо не е истина:

    "Айдук-софра-калабалък"
    Съкратено: АСК, което може да се тълкува като:
    -Айдушки секретен комитет;
    -Алтернативна свинска комисия;
    -Автоматична скарова компания;
    -Автентична седянкова корпорация" и за пред данъчните:
    -Автомобилен спортен клуб!
    Кандидатствам!
    Последно редактирано от ivied; 04-02-12, 03:06. Причина: Кандидатствам!

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      Товарно Берлинго ?
      По пинцип ще стане, но ще трябва да правим 3- 4 курса, виж ако дойде и Цецо с товарно - 2 курса.
      До тогава може да се намери някой колега с поне Джъмпи или Джъмпер.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Пиши ме и мене общак! Като немоем се отганизира - аз днеска ще откривам тазгодишния сезон на печените агънца... Очаквайте по-късно подробен репортаж за участта на едно 13 килограмово - напълнено с дорбсърма и гъбки! Единствено тук не успях да открия пресен чесън, че да ми стане съвсем като на 6-ти май, ама не съм се отказал и работя по въпроса...!!! Така, че майсторе ако съм фри (би трябвало да съм) и ми е минало от днеска - насреща съм!

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Пиши ме и мене общак! Като немоем се отганизира - аз днеска ще откривам тазгодишния сезон на печените агънца... Очаквайте по-късно подробен репортаж за участта на едно 13 килограмово - напълнено с дорбсърма и гъбки! Единствено тук не успях да открия пресен чесън, че да ми стане съвсем като на 6-ти май, ама не съм се отказал и работя по въпроса...!!! Така, че майсторе ако съм фри (би трябвало да съм) и ми е минало от днеска - насреща съм!
          Добре си дошъл, понеже нямам достъп до агънца, чревоугодниците биха се радвали на такова нещо, дай да уредим едно за неделя, плащам си го разбира се. Ама с теб ще трябва да се видим в петък за да мога да го наглася за "голямото местене/плюскане".
          Айде намрете някой с бус де! Знам за хамали.бг ама някак си ми се ще парите да останат в свои хора, що да ги давам на съвсем непознати.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Майсторе, чак сега ти виждам поста, но сметка на това - вече съм в София! Ако ти се черпи агнешко - обади се на Стария...

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Имам камионче, няма гуми, но леко леко ще свърши работа. А, и шофЕр трябва, в Бояна е.
              VARADERO SD2

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                Имам камионче, няма гуми, но леко леко ще свърши работа. А, и шофЕр трябва, в Бояна е.
                С каква категория се кара, щото мога да карам и Зил и Маз, ама имам само Б категория.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  T4- VW B-категория. Аз имам проблем Оказа се, че и акумукатора има проблем, но от вторник сме на линия...
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    А, и двойна кабина за достатъчно хамали за мен няма проблем през седмицата. Бояна, Дренето 3, кажи коя сутрин идваш и действаме. Малко съм контузен и не съм пълноценен за мъкнене, но се раздавам Най-рано вторник, защото зарядното не е тук и утре ще включа акумулатора. И да си кажа, това не ми е работата, НЕ ми предлагай пари! Поздрави!
                    Последно редактирано от rosslan; 06-02-12, 01:38.
                    VARADERO SD2

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                      А, и двойна кабина за достатъчно хамали за мен няма проблем през седмицата. Бояна, Дренето 3, кажи коя сутрин идваш и действаме. Малко съм контузен и не съм пълноценен за мъкнене, но се раздавам Най-рано вторник, защото зарядното не е тук и утре ще включа акумулатора. И да си кажа, това не ми е работата, НЕ ми предлагай пари! Поздрави!
                      Споко бре, само единие и пиение, ма ти май беше веган, ш' мъ измъчиш значи. Ако ти трябва зарядно за акку - свиркай, имам истинско - българско от време оно.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Всичко е наред, зарежда се. Само да решим кога, а не съм веган де, постех първия път, после наваксах с хайванчето и кюфтетата на Бат Пепо. Поздрави!
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Хайде стига с тая логостична подкрепа! Много цапате темата. Нека я върнем в старото русло. Ето една зимна закусчица :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S4300001.JPG
Прегледи:1
Размер:418.9 КБ
ID:5345685Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S4300002.JPG
Прегледи:1
Размер:424.2 КБ
ID:5345686Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S4300003.JPG
Прегледи:1
Размер:439.0 КБ
ID:5345687
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Ти да вземеш да дойдеш в неделя ....
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              ........... виж ако дойде и Цецо с товарно - 2 курса.
                              .....................
                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Ти да вземеш да дойдеш в неделя ....
                              Пламене, това съм го видял, разбира се, но баничарката е под метър сняг от 10 дена, а около нея са 2. Карам мулето и съм по цял ден пътна помощ на момчетата от склада. Ако много държиш, мога да дойда с Ленд Ровъра, не ми се пускат бусове в тая лапавица, че едвам кретат. Товарният обем на мулето е съпоставим с този на Берлингото, само трябва да махна преградата.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Бус сме намерили, то и време се уцели, мулето ще си ти маймуно. Ако си фелен де. Че то нещо и грипове взеха да налазват.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X