Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Уважаеми дами и господа.
    От един час преглеждам темата, но не откривам решение на проблемите, които ми се задават откъм края на календара. Като външен посетител Ви моля да ми посочите място, откъдето да прочета или направо да ми дадете практически съвети относно обработката на около 22 килограмово прасенце. До тук разбрах от пост на колежката, ъ-ъ-ъ-ъ cveta68 май беше, за отстраняването на характерния дъх. Живо ме интересува, има ли проблем ако хайвана предаде Богу дух на единия ден, а бъде подложен на обработка (бръснене къпане и прочее) на следващия ден? Предварително благодаря за съдействието и обещавам да докладвам със снимков материал. То, като знам компанията, друго едва ли ще остане. Предварително благодаря.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Уважаеми дами и господа.
      От един час преглеждам темата, но не откривам решение на проблемите, които ми се задават откъм края на календара. Като външен посетител Ви моля да ми посочите място, откъдето да прочета или направо да ми дадете практически съвети относно обработката на около 22 килограмово прасенце. До тук разбрах от пост на колежката, ъ-ъ-ъ-ъ cveta68 май беше, за отстраняването на характерния дъх. Живо ме интересува, има ли проблем ако хайвана предаде Богу дух на единия ден, а бъде подложен на обработка (бръснене къпане и прочее) на следващия ден? Предварително благодаря за съдействието и обещавам да докладвам със снимков материал. То, като знам компанията, друго едва ли ще остане. Предварително благодаря.
      Уважаеми колега, я го донеС на базата туй прасенце и проблемите ще се решат от само себе си. Като бонус, ще получите на момента безкрайно ценни съвети на практика за приготвянето му на селска фурна, както и за бързото му унищожение и поливане с различни благи течности.

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
        Уважаеми колега, я го донеС на базата туй прасенце и проблемите ще се решат от само себе си. Като бонус, ще получите на момента безкрайно ценни съвети на практика за приготвянето му на селска фурна, както и за бързото му унищожение и поливане с различни благи течности.
        Ми ДА ей го дей Филибето Даже може и живичко да го доведе. Така ще може да проследи пълният процес, ОТ-ДО. Там хуманитарно приспиване на жертвата с последващи пинизчийски обработки, премахване на лошдъх и придобиване на добър аромат, кво му душа иска То занаят и пинизи току така от нетя и при това съвсем безплатно няма па и друго си е да го видиш от професионалисти, особено финалната част
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Ванка, то ейго дейго Филибето, от Вакарел де. Да вземем да идем да им помогнем на хората, да се не мъчат.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Ванка, то ейго дейго Филибето, от Вакарел де. Да вземем да идем да им помогнем на хората, да се не мъчат.
            Колко му е Аз от нашата група чревоугодническа очаквам всичко.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Уважаеми дами и господа.
              От един час преглеждам темата, но не откривам решение на проблемите, които ми се задават откъм края на календара. Като външен посетител Ви моля да ми посочите място, откъдето да прочета или направо да ми дадете практически съвети относно обработката на около 22 килограмово прасенце. До тук разбрах от пост на колежката, ъ-ъ-ъ-ъ cveta68 май беше, за отстраняването на характерния дъх. Живо ме интересува, има ли проблем ако хайвана предаде Богу дух на единия ден, а бъде подложен на обработка (бръснене къпане и прочее) на следващия ден? Предварително благодаря за съдействието и обещавам да докладвам със снимков материал. То, като знам компанията, друго едва ли ще остане. Предварително благодаря.
              Таман ше преседи една нощ заклано и изчистено да се изцеди месото по добре
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Знаех си аз, че ще получа безрезервна подкрепа в начинанието. Тооо, оправячите сме много, пък и най- важният човек в свинския касаплък ни е печен. Мисля че няма да се изложим, но сме отворени и за нестандартни идеи. Включително и за гости !! Ако някой още не си е направил плановете за Нова Година и му се ходи до с. Розовец, да идва на 29 декември. Трябва ми само "заявка" два дни предварително, за да осигуря легловата база. Условията са малко хард, но с това едва ли ще разколебая някого, еле па тук. Но да не се отплесвам. До сега винаги сме почвали прасетата към 7-7:30 ч. и до обяд сме ги свършвали. Сега се налага хайванчето да престои един ден и имах известни колебания, но Старото, да е жив и здрав, ми даде кураж. Ако някой има нестандартни идеи за приготвяне или "чух, че едикъдеси го правели тъй и тъй... и ставало много хубаво", сега е моментът да ги пробва на чужд гръб.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Хвърли едно око на"Печено прасе по хайдушки". Там има едни не лоши идеи гарнирани с картинки. Ако обаче оставите хайванчето необработено външно да престои една нощ, на другият ден обработката ще е бая тегава.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Хвърли едно око на"Печено прасе по хайдушки". Там има едни не лоши идеи гарнирани с картинки. Ако обаче оставите хайванчето необработено външно да престои една нощ, на другият ден обработката ще е бая тегава.
                    Нали е малко прасенце20 кила нема да го пърлят а само миене и бриченетаман ше се е стегнало и нема да шава
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Ванка, то ейго дейго Филибето, от Вакарел де. Да вземем да идем да им помогнем на хората, да се не мъчат.
                      Мани, ще ги отвеем хората....

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      .............но сме отворени и за нестандартни идеи. Включително и за гости !! ....................
                      Голяма грешка казА, Тропчо. Стъпи накриво Просто да подладееш!
                      Незнаеш с к'ви хуни имаш работа.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Нали е малко прасенце20 кила нема да го пърлят а само миене и бриченетаман ше се е стегнало и нема да шава
                        Цъ, по си е убаво да го позапарш малце. нека пробват ама ще им подбоцква по небцето. Пробвано.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Много приказки...
                          Давайте по същество. Предлагам Тропчо да предвиди още едно прасенце... за показнО. Дига се бойното айдушко ядро, пристига в Пловдив и показва как се правят две печени прасенца. После...яли, пили и се веселили

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Много приказки...
                            Давайте по същество. Предлагам Тропчо да предвиди още едно прасенце... за показнО. Дига се бойното айдушко ядро, пристига в Пловдив и показва как се правят две печени прасенца. После...яли, пили и се веселили
                            Те това е Делово и конструктивно
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Такааааа, започвате да ми вкарвате едни силно нездрави идеи в главата. Мисля си, че на 29-30-31...декември тая работа няма да стане. Всеки си е направил вече някакъв план за тези дни, но спокойно може преди това да се направи една тренировка в реална обстановка... генерална репетиция, един вид. Хем после ще мога да изпъкна в компанията с научените от експерти стойки и чалъми. Ъ-ъ-ъ, да продължавам ли с човъркането в тая посока, че в тая празна кратуна, завърти ли се муха... бръмчи, та кънти. Вече говорих с човека за още един обект за показно. Имал един подходящ, към днешна дата 19,500 кг.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Такааааа, започвате да ми вкарвате едни силно нездрави идеи в главата. Мисля си, че на 29-30-31...декември тая работа няма да стане. Всеки си е направил вече някакъв план за тези дни, но спокойно може преди това да се направи една тренировка в реална обстановка... генерална репетиция, един вид. Хем после ще мога да изпъкна в компанията с научените от експерти стойки и чалъми. Ъ-ъ-ъ, да продължавам ли с човъркането в тая посока, че в тая празна кратуна, завърти ли се муха... бръмчи, та кънти. Вече говорих с човека за още един обект за показно. Имал един подходящ, към днешна дата 19,500 кг.
                                Даам...може. Дет се вика: повече пот в тренировките, по-малко кръв в боя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X