Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Добре,че е Марто да ме защити,че Адаша ме беше одрал като бракониерски глиган.Май ще се наложи да черпим по ракия да смекча малко вината.
    sigpic
    Land rover lightweight-series 3
    Range Rover V8
    Range Rover Classic Vouge SE V8
    Mercedes G280

    ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
      Ма какви са тези обиди на ЕГН-та?
      Айде, айде, много докачлив се изкара. И аз не съм първа младост.
      Ама засега съм само "пергиш"

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Занимавате се с глупости! Я да ви стимулирам малко слюнкоотделянето:
      .........
      Не е ли четирикрако, не ми го фалИ!
      ПП Примерно Цвета можеш да я "зарибиш".

      ПП2 За събота-неделя викате, а? Аз ви казвам, че ше ме изгонят от къщи, ама......
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
        Добре,че е Марто да ме защити,че Адаша ме беше одрал като бракониерски глиган.Май ще се наложи да черпим по ракия да смекча малко вината.
        По една ама в поредица от пъти

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Айде, айде, много докачлив се изкара. И аз не съм първа младост.
        Ама засега съм само "пергиш"



        Не е ли четирикрако, не ми го фалИ! -Съъъъъгласен
        ПП Примерно Цвета можеш да я "зарибиш".

        ПП2 За събота-неделя викате, а? Аз ви казвам, че ше ме изгонят от къщи, ама......
        Де бре, това го знаем всички, ама ако..се некоя колибка на базата е те приюти
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Айде, айде, много докачлив се изкара. И аз не съм първа младост.
          Ама засега съм само "пергиш"



          Не е ли четирикрако, не ми го фалИ!
          ПП Примерно Цвета можеш да я "зарибиш".

          ПП2 За събота-неделя викате, а? Аз ви казвам, че ше ме изгонят от къщи, ама......
          Цвета е зарибена даже само от картинката
          И к'во, за неделя ли остава културното мероприятие?

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Абе ние хубу точим сатърите, ама Тони знай ли за тъз наща пошла идея..?!! Как го виждати туй мируприятии..?!! Щото аз ще съм с жена и детенце и на тоз бахър не мой ги държа (под навеса в базата)...

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Да те попитам на руски - нах.й са ти жена и детенце на базата !? Само ще се гърчиш, по добре някой от комитите да те вози.
              За Добри - да, само ако е като шунката от нАпролет- 6 кила.
              И аз съм за Неделя, че в Съботааааа.......

              ПП. Старио със сигурност вече знае, ника му свети в зелено, ама си трае , като умрела лисица, да не му добараме рикийката, да помни някой колко го врънкАхме последния път да почерпи.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Абе ние хубу точим сатърите, ама Тони знай ли за тъз наща пошла идея..?!! Как го виждати туй мируприятии..?!! Щото аз ще съм с жена и детенце и на тоз бахър не мой ги държа (под навеса в базата)...
                Съмнявам се че знае, но ще научи. Виждам че хвърля по едно око тук. Виж за екстри откъм прекарване Ама ти имаш джип параход бе Надявам се да успееш поне до поляната да го свалиш и на който му стане студено-вътре
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  ..да, само ако е като шунката от нАпролет- 6 кила.
                  ...
                  Бре вий чревоугодници ли сте, ил чревоОСвинници бре.
                  туй деликътес ва! айпод,айпад,айсиктир ва! с килата иска да гу ручат
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Съмнявам се че знае, но ще научи. Виждам че хвърля по едно око тук. Виж за екстри откъм прекарване Ама ти имаш джип параход бе Надявам се да успееш поне до поляната да го свалиш и на който му стане студено-вътре
                    Аз до поляната ще го сваля (че и до собственоръчно издигнатия кенеф даже...). Въпроса е, дали ще излезе (с едни АТ-та на Good Wear е, които са доста мъгливи, поне да беше обут с АТ-та на BF...), ако е много кално?!! В крайна сметка и като краен вариант - трактора на Тони е на една ръка разстояние... Ако на Крум му се идва, ще му предложа да дойдем с моя джип и ще оставя "багажа" в къщи, защото не е за екстремни софри на открито посред зима (тя на летните се цупи, а какво остава за сега)...
                    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 07-12-11, 04:09.

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Ако на Крум му се идва, ще му предложа да дойдем с моя джип и ще оставя "багажа" в къщи,
                      Да бе,да те влача аз из ливададата!

                      Идва ми се,ама тази седмица ми е невъзможно!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение

                        Идва ми се,ама тази седмица ми е невъзможно!
                        Това до кога е валидно?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          ............. Ама ти имаш джип параход бе Надявам се да успееш поне до поляната да го свалиш и на който му стане студено-вътре
                          То има една безиностанция ЕКО преди Вакарел. Значи ще стигне. Пък към София е наклона, тъй че по инерция ще стигне до ......... бензиностанцията на Църна Маца.
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Дърти са на дедо ти воловете
                            Дърти ама ако ги видиш как орат

                            Вечер попогледнем темата ама от това съчетание първо червено в зайчарникапосле зеленце салатка една тава
                            и получа затруднение в писането

                            Е виж днеска съм на работа 24часа пред лаптопаи може да го обмислиме макар че то няма много за мислене

                            Събота съм на работа от7 сабале до 7сутринта в неделя.Така че в неделя може да се организираме.

                            Времето го дават топло макар че нас времето не ни плаши
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Дооообре бе Тони Ти си постигнал направо твоят личен рай само не мога да разбера каква е тази работа бе Се си мислех че в рая има само ядене, пиене и....те тея три неща никъде не е ставало дума да се бачка
                              Сега конструктивно- два въпроса. Има ли още навес и камИк годен за позапичане на разни работи?
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Дооообре бе Тони Ти си постигнал направо твоят личен рай само не мога да разбера каква е тази работа бе Се си мислех че в рая има само ядене, пиене и....те тея три неща никъде не е ставало дума да се бачка
                                Сега конструктивно- два въпроса. Има ли още навес и камИк годен за позапичане на разни работи?
                                Даже и дърва за огъня има

                                А иначе да си седиш цял ден на компютъра и да си ровиш из форумите е мнооо гот.Нещо за тебе като си на стойка имало форум на старого граничара „граничарите на България“оня ден го открих много готини неща има

                                Жена ми ме пита 24часа без пиене дали не съм получил абстиненциямайтапат се с дъртияАбстиненциа ама ха безобразие
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X