Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Ами 30-ти се пада петък. Ако искате може и на 1-ви в събота. Ресторанта е в кв. Белите брези. Предложих да е края на месеца като по-благоприятен период от финансова гледна точка.

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Ами 30-ти се пада петък. Ако искате може и на 1-ви в събота. Ресторанта е в кв. Белите брези. Предложих да е края на месеца като по-благоприятен период от финансова гледна точка.
      АА то лошо няма ,ама на първи не се ли открива лова,пък тука има няколко ловци.
      Лично за мен петък е по удобен,но разбира се ще приема всяко едно решение.
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
        Аз като нередовен член на клуба ,да попитам-а какво и кога е края на месеца.Ще ми се да съм участник в "края на месеца"
        Значи...след дългата лятна пауза е време за айдушка сбирка Та замисляме едно пъклено дело, този път на територията на бат`Пепо...Бил се сдобил с готвач сърбин и се налага да го тестваме. Само не казвай Румене, че и ти си с царската болест, че на медицинското лице мазоли ще му излязат...

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Оффф. Много апетитно стана в тази тема. И аз ще дойда, стига да не съм дежурен. Ама си нямам подагра, дайте една назаем, че хубави екстри има за нея.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Ама си нямам подагра, дайте една назаем, че хубави екстри има за нея.
            Абе зарежи ти ...
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Бре,.....как всички се разболяхте бре!????
              Цвете,ти си провокатор,ша знаиш!! Тая убавица,на духов инструмент,свири ли??? Щото,знаиш,че си падам по тая музика! Ако не,да докарам един оркестър,.......от консерваторията!!

              Баси,как живна тая тема! Марто,жив да си! Ше са нАпия в твоя чест!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                Бре,.....как всички се разболяхте бре!????
                Цвете,ти си провокатор,ша знаиш!! Тая убавица,на духов инструмент,свири ли??? Щото,знаиш,че си падам по тая музика! Ако не,да докарам един оркестър,.......от консерваторията!!

                Баси,как живна тая тема! Марто,жив да си! Ше са нАпия в твоя чест!
                И аз та обичам Круме! Наздраве!!! Софра или смърт айдушка.....

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Скъпи айдуци! ............. С радост ви съобщавам, че един наш брат и виден айдук - Бат Пепо, съвсем удобно за целите ни взел, че отворил ресторант - сръбска скара, с главен готвач - сърбин, който имал черен колан по всякакви мезелъци ,тарикатлъци и кулинарни бабаитлъци, които се обработват на огън! Да вземем да се посъберем и да уважим нашия брат .............
                  Амин!

                  ПП Ако устискам до края на месеца. Че Ванката Керчев ме светна за условията в кръчмата "Златно буре" мисля беше. Лоша работа!!! Едни србски мезелъци, едно добро отношение от един ГОЛЕЕЕМ домакин, абе въобще-нема тръгване. Румене, лова ще го видим през крив макарон

                  ПП2 Цвете, недей така с тая здравна служба, че фанах бацилите веднага.... и кихам, кихам.....!
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Леле, всички айдуци болнави.
                    Четааа

                    П.П.Щом по-рано не може, петък 30-ти е добре.

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Значи...след дългата лятна пауза е време за айдушка сбирка Та замисляме едно пъклено дело, този път на територията на бат`Пепо...Бил се сдобил с готвач сърбин и се налага да го тестваме. Само не казвай Румене, че и ти си с царската болест, че на медицинското лице мазоли ще му излязат...
                      ... на кое?
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        ... на кое?
                        ...на касинката

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          ...на касинката
                          ТЕ тука заклА пИлИту!!!!!
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Цвеке, какво е касинка?

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
                              Цвеке, какво е касинка?
                              Онуй дето сестрите си го носят на главите...

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Аха, благодаря!

                                Но не разбирам, защо на касинката ще й излязат мазоли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X