Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение

    ... Наздраве на всички
    "Как ме хванА" - Цецо

    Наздраве на всички и от мен !

    Съгласен съм и с по-горната, изтрита, част на цитата.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      На заверата ще участвам, но седмица по-късно - не. Така че ще очаквам рецепти. Не се съобразявайте с мен, щото и следващата седмица /след коригирната/ ми е мътна.
      ПП Стенографка ще има ли на орг.срещата, щото на самото събитие ми е крайно необходима. Може пък "Бакланът да пази свойте тайни" и да не е нужна.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Ами давайте да бистрим орг. срещата. И " стенографки " подходящо о/съ/ блечени ще намерим ако трябва, само незнам колко им е тарифата на "стенографиране"
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Аз го избистрихяка ракия салатас марулки ииииипървите чаладинки за сезона половин пликче набрах днеска по говеда

          Не са лоши чаладинките ммммм.........
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            Аз го избистрихяка ракия салатас марулки ииииипървите чаладинки за сезона половин пликче набрах днеска по говеда

            Не са лоши чаладинките ммммм.........
            Аууууууууу е тЕ сега ме ядосА Апем се отзад от яд че тези два дни съм на работа Ама нищо де ще дойде и моят ред
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Ванка, така както аз ги разбирам нещата до момента - ти гониш (относно събирането на щаба)...!!

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Ванка, така както аз ги разбирам нещата до момента - ти гониш (относно събирането на щаба)...!!
                Както отиват работите ще е май през седмицата, защото другата събота и неделя е състезанието в Лазарово и най-вероятно ще съм там. Трябва да видя как ми е времето и по-късно ще сондирам мнения.

                пп. Днес, след снощният късен пост на Тони, не устисках и отпраших за час до Вакарел Наскубахме набързо някоя и друга челядинка тепърва тръгват. Ако дръпнем малко заверата за по-нататък ви обещавам да опитате най-вкусната супа от тези дребосъци made in Верче. А ако затопли още малко ще има и печурки, ама не от тези култивираните.
                Последно редактирано от derhunter; 07-05-11, 12:58.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Аз съм в изчакване,само дайте знак! Включвам се,за където и да става въпрос!!

                  п.п Баба ми,правеше страхотна яхния от челадинки!!

                  Ванка,напълни ми се устата! Утре ще ходя по баирите,мамка му!!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Аз съм в изчакване,само дайте знак! Включвам се,за където и да става въпрос!!

                    п.п Баба ми,правеше страхотна яхния от челадинки!!

                    Ванка,напълни ми се устата! Утре ще ходя по баирите,мамка му!!
                    Едвам-едвам са потръгнари на припек и завет. Пробвай се ако искаш.

                    Я казвайте орг.кома във вторник вечер как сте с ангажетата.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Аз за вторник вечерта към днешна дата съм ОК!

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        И аз, за момента съм свободен за вторник.
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Прибрахме се живи и здрави от Балчик и също сме ОК за вторник... Къде и в колко часа? /инфо на ЛС/

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                            Прибрахме се живи и здрави от Балчик и също сме ОК за вторник... Къде и в колко часа? /инфо на ЛС/
                            А!Да омеся кайма тогава..?
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              .......
                              Я казвайте орг.кома във вторник вечер как сте с ангажетата.
                              Аз съм добре.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                                А!Да омеся кайма тогава..?
                                Нещата отиват към ген.репетиция ...май!!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X