Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
    Не знам дали ме броите в тези "13 души сигурни", тъй като досега не се сформира организация за събиране на парите и определяне на дата (беше в събота после неделя, от няколко дни пак е събота), аз не знаех какво да кажа ще бъда ли там, няма ли. Е вече зная че в събота през деня съм на работа, а вечерта трябва да проследя и мача Барса с/у Юнайтед - така че без мен. Единствено ме е яд че ще изпусна от "онези кюфтета"
    Е,все някой ще има малък телевизор,пък ако не - аз имам в колата..?

    п.п. 2:1 за Барселона
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      8.30-9 ще ме озори яко щото най-вероятно ще съм си легнал час два преди това. Явно ще се включвам леееко по-късно.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        Говорих току-що се чухме с Пламен,каза,че има дърв достатъчно.Разбрахме се и за тави,канчета,пластмасова посуда (което не пречи и други да донесат)чували за боклука...Оказва се също,че на параклиса не очакват друго мероприятие,та според мен не се налага някой да пази място.Остава да се разберем кои и кога да се съберем на сборният пункт.Предлагам печенето да започне към 8'30 -9'00,та ако отнеме 4-5 часа да е готово в ранният следобед,какво ще кажете..?
        Пепо, при нас има място. Можем да поемем багаж. Само кажи кога и от къде да го вземем.Може още в петък да натоварим... В колко часа ще е явката в Нови хан?
        Последно редактирано от cveta68; 25-05-11, 23:29.

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Аз идвам преди обедДано да е хубаво времето
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Пепо, при нас има място. Можем да поемем багаж. Само кажи кога и от къде да го вземем.Може още в петък да натоварим... В колко часа ще е явката в Нови хан? Може да
            Благодаря ти Цвети!Ще се чуем или направо може да мина покрай цеха да се уточниме..?
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              Благодаря ти Цвети!Ще се чуем или направо може да мина покрай цеха да се уточниме..?
              Както и където ти е по-удобно.Може в цеха, може на Сточна гара...имаш ни тел. номера

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Аз ще дойда сам /вероятно/. Ще съм с Мулето, така че ако има нещо за носене и товаро-разтоварни дейности, ш'се прежаля.
                Пепо, почти всеки ден идвам до Люлин и ако има нужда - 0889/310360.
                Явно освен паре за добичето, друго няма да събираме. Казвайте някакви мераци има ли или всеки ще си носи сандвич и половинка минерална вода?
                Иначе за мене съм решил: 1 Пломари, тарга Каменница, пастърмица и малко пресни мр'фки. Салатки също и ако ме подбутне някой, мога да изготвя и един таратор.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  И аз ще се появя в събота по обед нейде...! И аз мисля да играя с Полмари, таратор и някакво рибно мезе, ама не съм го измислил! За скарата също мислим риба, ама знам ли..?!! Ако не ми хареса нищо в събота сутринта ще взема някаква мръвка, нещо за салата разбира се и съответното безакохолно и бира...

                  Поздрави

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    То как е тръгнало гудака пак ще отиде на/за вечеря. Пепи не си давай зор да го почваш толкоз отрано. Като гледам повечето народ ще се събере около обяд.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Ами...добре хайде да решим тогава,кога да ядем прасето? Смятаме 4-4.5 часа печене и..?А ко ще е за вечеря,май трябва да го почнеме към...15'00..?Или е късно?Казвайте..?
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Без да налагам мнение е добре да го почнем като се съберем. То нали купона си е около повода. Сега остава да избистрим в колко часа е срещата при самолета. Пламен ако иска може да изпрати някой по-рано на място, да пази терена дет се казва. Да казва народа към колко часа може да е при самолета.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Не е лошо Зайко да даде и леко описание на пътя до манастирчето. Може някой да закъснее, да реши да си доспи и т.н. хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
                          Глупости съм писал. Явно като съм чел преди време съм преупотребил / неправомерно и неприлично много/.
                          И не било манастирче, а параклис.
                          Последно редактирано от c_gul; 26-05-11, 14:06. Причина: триене на глупости
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            На по-лесно място не може и да бъде.
                            По пътя между селата Нови хан и Габра/ Чукурово/ на 3-4км в ляво има един единствен асфалтиран път/с табела "Държавно предприятие РАО"/. Лови се този път и на не повече от 30м/отново в ляво/ се слиза на черен /в случая червен/след още 50м се намира параклис Св.Спас.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 26-05-11, 14:49. Причина: снимки
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              Аз ще дойда сам /вероятно/. Ще съм с Мулето, така че ако има нещо за носене и товаро-разтоварни дейности, ш'се прежаля.
                              Пепо, почти всеки ден идвам до Люлин и ако има нужда - 0889/310360.
                              Явно освен паре за добичето, друго няма да събираме. Казвайте някакви мераци има ли или всеки ще си носи сандвич и половинка минерална вода?
                              Иначе за мене съм решил: 1 Пломари, тарга Каменница, пастърмица и малко пресни мр'фки. Салатки също и ако ме подбутне някой, мога да изготвя и един таратор.
                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              И аз ще се появя в събота по обед нейде...! И аз мисля да играя с Полмари, таратор и някакво рибно мезе, ама не съм го измислил! За скарата също мислим риба, ама знам ли..?!! Ако не ми хареса нищо в събота сутринта ще взема някаква мръвка, нещо за салата разбира се и съответното безакохолно и бира...

                              Поздрави
                              А аз може ли да си играя с тези двама другари с (Пломарито)
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Искам само да добавя, че днес докато бяхме на мястото ми направи впечатление, че са започнали да се навъртат комари имайте го в предвид за да няма неприятни моменти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X