Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    К'ви агрегати, бе Пламене? Редукторите /свинските/ сите са на 12в.

    А МаксЪТ 'ноо е цитируващ???? Чак ми досади. Много тъпо положение положено от СЪОТВЕТНИЯ модератор.
    Жалко, мислех го за читав мъж. Но явно се лъжа в хората напоследък.
    ПП Неможе ли някоя безобидна тема да е забранена за модериране като например: "Каква мащИркЪ да бИремИ?
    А бе не е лош човека ама нещо не е разбрал та се е престаралПламене вземи се у ръце искаме сом поне 10 кила и идеме
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      А бе не е лош човека ама нещо не е разбрал та се е престаралПламене вземи се у ръце искаме сом поне 10 кила и идеме
      Къв сом, бре? Аз и за гупа ще ида, за да се убедя. Ама губя надежда.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Аз ще си играя с вас от събота на татък! Казвайте кога и как даваме кинтите, освен прасето друго ще се пазарува ли и кой ще го пазарува, че ей къде е 28-ми...

        Поздрави

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          И аз така. От събота НА ТАТЪК
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Не искаш да се съгласиш със становището ми, заповядай част от приказките, които ме накараха да преместя темата.

            Успоредно с това, бих те помолил да не ме обиждаш, както си позволяваш вече в два твои последователни поста, откакто спрях да се бръсна на ръба на къщата, отбирам и от доста дебели намеци, освен от тънките.
            Опечете си прасето, хапнете, пийнете - живи и здрави бъдете.
            Добре,ако съм те обидил - извинявам се! Съвсем нямам това за цел.Тонът ти ме подразни - "сърдити или не - темата ще си остане тук!"... Прозвуча като - така съм решил,@б@те си майката!Апък така...губи се приятелската атмосфера,нали се сещаш...не сме тука за да се караме,а да си помагаме и да си правим кефове...разни...
            Последно редактирано от Bat_Pepo; 24-05-11, 23:58.
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Току що се чух с Пепо! Няма проблем да отиде до Сърбия и да го купи (колят го пред него)! проблема е, че няма къде да го съхранява до събота! Някой ако има условия да се обажда...

              Поздрави

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Аз имам празен фризер, ама не знам дали ще се събере ЦЯЛО.
                Пък и нали няма да идвам . А и гости ще имам.
                Иначе без майтап 55х55х45 някъде са вътрешните размери на фризера.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Ами то прасето ще е максимум 30 кила а това, че няма да идваш и, че ще имаш гости какво общо има..?!

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Ако прецените, че ще се събере, карайте го при мен.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      До колкото разбирам за сега само прасето е сигурно, защото Пепо пое ангажимент. Какво правим с останалите необходими неща за софрата? Последно в списъка бяхме 13 души сигурни. Как ще процедираме? Ще събираме ли пари предварително за пазаруване или не? И ако не, както се очертава, каква ще е схемата? Казвайте, че НЯМА ВРЕМЕ!

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Ами караме го както преди, демек всеки каквото му е на сърце. Ако приемем че гудака трябва да се върти на шиша 4ч., то е добре да се метне нещо на скарата докато го чакаме. За пиенето - ясно.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Добре,10-12 души ли се очертава да сме..?Да направя груба сметка за скарата...Иначе утре ще звънна за прасето.А,и друго - има ли читави дърва,малко въглища ще трябват също..?Това е много важно.И някой ще може ли да ми помогне с транспорта - няма да успея да побера всичко в мойта кола..?За петък има ли желаещи - трябва май някой да се прежали и да запази място..?

                          п.п.В петък през нощта,събота и неделя след обяд ще вали,не обилно,но го имайте в предвид.
                          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                          Най-добрият ром е студеният ром!
                          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            За дървата Пламен спомена че има и не трябва да режем наоколо. За въглищата, ако трябва от първата бензиностанция ще вземем. Кажи колко голям чувал. Виж за петъка някой ако може и му се ще да отиде, аз съм ангажиран до събота сутринта. Ако няма кой ще изпратя Верче с колата да вземе от при теб каквото не можеш да качиш.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Не знам дали ме броите в тези "13 души сигурни", тъй като досега не се сформира организация за събиране на парите и определяне на дата (беше в събота после неделя, от няколко дни пак е събота), аз не знаех какво да кажа ще бъда ли там, няма ли. Е вече зная че в събота през деня съм на работа, а вечерта трябва да проследя и мача Барса с/у Юнайтед - така че без мен. Единствено ме е яд че ще изпусна от "онези кюфтета"

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Говорих току-що се чухме с Пламен,каза,че има дърв достатъчно.Разбрахме се и за тави,канчета,пластмасова посуда (което не пречи и други да донесат)чували за боклука...Оказва се също,че на параклиса не очакват друго мероприятие,та според мен не се налага някой да пази място.Остава да се разберем кои и кога да се съберем на сборният пункт.Предлагам печенето да започне към 8'30 -9'00,та ако отнеме 4-5 часа да е готово в ранният следобед,какво ще кажете..?
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X