Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Аз мисля че е по-добре да отиде в Сбирки и купони, щото не ми се обсъждат "строго рецепти".
    ...каквото реално няма, ако броим страниците и написаното по въпроса/рецептите визирам/.
    Агнето и приготовленията на пещта останаха с разговорките и всичко останало, вече залепени.
    В тази тема табиетлъци, рецепти и прочее характерни за раздела са нищожна част за сега.
    Сърдити или не - темата за сега остава извън "гозбите,...".

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      ...каквото реално няма, ако броим страниците и написаното по въпроса/рецептите визирам/.
      Агнето и приготовленията на пещта останаха с разговорките и всичко останало, вече залепени.
      В тази тема табиетлъци, рецепти и прочее характерни за раздела са нищожна част за сега.
      Сърдити или не - темата за сега остава извън "гозбите,...".
      Така даже е по-добре. Тук се събират хора които си имат определени интереси и отношения. Не вярвам да им/ни пречи и тук да си обсъждаме табиетлъците, но без приятните преживявания става постно.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Четейки постовете,започвам все повече да вярвам,че начина по който Lazar определя модераторите е напълно верен!Месото което се доставя от Сърбия е с качество несравнимо със сегашното тук!
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Опа, пичуви! Ко праим...?!!!

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Ами предлагам да дадем на Пепи кинтите и остава да определим място на срещата, вероятно Нови хан при Пламен/зайко, и изнасяне към мястото за купон. Който иска от петък, аз ще пристигам в събота.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Тука съм си вече,в София.Ама...все още съм като гръмнат,осъзнавайки причината за преместването на темата...Седя пред монитора вече 20 минути и се чудя как и от къде да започна..?Какво да напиша..?Дали да се обърна към човек с поне...средна култура,напомняйки,че да кажеш "момчета,вчера се сдърпах с жената...не ми даде и бях малко изнервен..." е много достойна постъпка...Или пък да се обърна към човек,който заслужава...по-грубо отношение,както подобава..?Не знам...поведението на недоwебана лелка от страна на един мъж ме объркава силно,та ми е трудно да си определя начин на държание!През цялото време в тази тема се говори за ястие/гозба/,за начина на приготвяне и изяждането и.Когато това се очаква да бъде колективно мероприятие,съвсем в реда на нещата е да се определи евентуален брой участници.Също така и мезета,предястия и питиета...Тоест разговорите се въртят единствено около ястия и гозби и около възможностите да бъдат изядени! С човека от Русе щях да се съглася единствено,ако дебатите бяха тръгнали в посока абитуриентски тоалети,разходи...или новото ми огледалце за градински кенеф!
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Здравейте колеги, предлагам мястото на срещата да е САМОЛЕТА на центъра в с. Нови хан. За часа нека уточнят хората които ще приготвят прасето. Бат Пепо да каже за редуктора какво ще трябва - агрегат или 12 волтов акумулатор.Дайте да уточниме и парите в деня ли ще съберем или предварително кога и къде?


                пп Бат Пепо дай си на лични телефона,че съм с нов тел и го нямам.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                  ......
                  Не знам...поведението на недоwебана лелка от страна на един мъж ме объркава силно,та ми е трудно да си определя начин на държание!..
                  Не се коси! Ние модераторите ги уважаваме /Силно!/. Ако не се чувствУВат така, ще ги уважим пак. Баси, ако в тая тема е нужно модериране, Гестапо е като недоЛЮБЕНА гимназистка. Абе нали има ГСМ-и? Все ще се намерим.
                  ПП Иван не го броя модератор, по-скоро бракониатор.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Е как не се коси..?Чувствам се така,все едно някой ми е ритнал кучето... Не може така!
                    Прасето (не коларски пирони,не чували с вълна или балсам за косопад,а храна,подготвена за печене!)мога да купя аз,па на место ще се оправиме..?
                    Еба ти...тоя ми ...наSра и мерак,и ...Пфу..!
                    Последно редактирано от Bat_Pepo; 24-05-11, 20:19.
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                      Какъв рейс бре Миро, нали тук са предимно мъже (надявам се нормални), двама-трима да не гледат футбол, ама другите - притесняваме тая работа
                      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                      Емо, ни се притеснявай, няма пряка зависимост между футбола и "нормалността" на мъжете.
                      На мен лично ми писна от футбол и от няколко години почти не гледам мачове.
                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Манията по футбола не е критерий за мъжка "нормалност"... Или ако е - според дългогодишните ми наблюдения и анализи, връзката е по-скоро обратно пропорционална
                      Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                      "У двора да ми играят, че си дръпнем пердетата" - Ягата.

                      Всички по-пораснали и не много кротки от "Гео Милев", "Слатина" и още няколко квартала го познават.

                      P.S. А и мисля, че тоя форум не кореспондира много с футбола
                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      Верно ли ЦСКА бе Емо...
                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Айдеееее Лигата я почнааме 10 дена по-рано.
                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Миро Стрелбище ми беше далече нали съм НадежденъцДруго си е да се прибереш по нощите по от близоНе че не сме се прибирали пеша в нощите от Горубляне до Надежда на зиг заг
                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Бе знам си аз че си джелезен и че вместо по гпс сте се ориентирали по звездите
                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Нали в Горубляне учих за шафиор 6 месецаимаше у центъра една кръчма „Искър“ и като затвори кво да правимелеви леви до Надежда на другия край на София

                      Ако пита некой „А такси“ бих питал „а пари“

                      А с ходене старого граничара нема да уплашиш
                      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                      Тони поздрав за теб


                      Какво правим (правите) с организацията ... само питам.
                      Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                      Адаш!
                      Брат мой,аз не те ли прегърнах?!
                      Ако не съм,АЗ СЪМ СИ ВИНОВЕН!

                      ЖИВИО,БРАТ!!!
                      Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
                      Тонкааа,та ние сме завършили едно и също училище?
                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Брагодарско Емка супер си
                      Прегръщахме се и се цунахме по брадясалите бузиШе дойдем един ден до Дулово заклевам се

                      Мале Асене това го не знаехА аз се чудим защо си такъв убавецПоздрави на всички
                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Малиййй вие взехте да се обичате бе То цАлуФФки то прегръдки

                      Наздраве от мен на всички!!!
                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Начин на животне знаеш кога тръбата ще свири АТАКА........Меташ се на коня сабите вънка....И вперьодИ кой остане жив след атаката ше пие за загиналите
                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Нъл знайш за жените на загиналите бойни другари !?
                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Е кво да правиш
                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      То е ясно к'во, не е ясно как ?
                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      Е как не се коси..?Чувствам се така,все едно някой ми е ритнал кучето... Не може така!
                      Прасето (не коларски пирони,не чували с вълна или балсам за косопад,а храна,подготвена за печене!)мога да купя аз,па на место ще се оправиме..?
                      Еба ти...тоя ми ...наSра и мерак,и ...Пфу..!
                      Не искаш да се съгласиш със становището ми, заповядай част от приказките, които ме накараха да преместя темата.

                      Успоредно с това, бих те помолил да не ме обиждаш, както си позволяваш вече в два твои последователни поста, откакто спрях да се бръсна на ръба на къщата, отбирам и от доста дебели намеци, освен от тънките.
                      Опечете си прасето, хапнете, пийнете - живи и здрави бъдете.

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        ... Бат Пепо да каже за редуктора какво ще трябва - агрегат или 12 волтов акумулатор.

                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                          Здравейте колеги, предлагам мястото на срещата да е САМОЛЕТА на центъра в с. Нови хан. За часа нека уточнят хората които ще приготвят прасето. Бат Пепо да каже за редуктора какво ще трябва - агрегат или 12 волтов акумулатор.Дайте да уточниме и парите в деня ли ще съберем или предварително кога и къде?


                          пп Бат Пепо дай си на лични телефона,че съм с нов тел и го нямам.
                          Самолета е ОК, нема как да се сбърка, само дайте да уточним кой от петък кой от събота. Пламене какво да измислим та някой да не се настани преди нас там?

                          п.п. А и ей сега се сетих, на моят агрегат му се е преебала помпата и хич и не ми се занимава да го правя, така че ако някой може да донесе.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Нека видим дали има желаещи за от петък...нека пишат...
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Предчуствам една хубава сбирка с убави ора.....
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                К'ви агрегати, бе Пламене? Редукторите /свинските/ сите са на 12в.

                                А МаксЪТ 'ноо е цитируващ???? Чак ми досади. Много тъпо положение положено от СЪОТВЕТНИЯ модератор.
                                Жалко, мислех го за читав мъж. Но явно се лъжа в хората напоследък.
                                ПП Неможе ли някоя безобидна тема да е забранена за модериране като например: "Каква мащИркЪ да бИремИ?
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X