Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печено прасе по айдушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Печено прасе по айдушки

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ами почвайте списъка. За 4-5 06. мен не ме бройте и не се съобразявайте.

    Ааа, не ! Без теб не става! Ако всички са ок за 28.05 въпреки, че е работен ден, тогава няма да променяме датата. А Пламен ще се присъедини на 29-ти след бала. Ние сме ок от 21.05 нататък...

    Коментар


    • От: Печено прасе по айдушки

      За мен 28.05 е добре. Ако е работен, който иска да работи. От 03.06 до 12.06 не ме бройте. Така че организацията продължава май. А Майсторът как ще дойде след бала, не ми се мисли.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Печено прасе по айдушки

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Такаааа. След продължителни и напоителни дебати, УСЧ/ управителен съвет на чревоугодниците/ нелегитимен реши:

        Дата на прасеплюскането- 28-29 май.

        Място- Параклиса м/у Нови хан и Габра предложен от Зайко.

        Прасето ще се взема партийно и поради тази причина 30 бг. левчета на калпак.

        Моля който има намерение да се включи- в списъка.
        КАЗАНА ДУМА, ХВЪРЛЕН КАМЪК.
        На който му се работи да работи...

        Коментар


        • От: Печено прасе по айдушки

          Takaaa....!!! Снощи едни хора се събираха на едно място, да се реши нещо. Мястото беше обявено надлежно - тук в темата и всеки който се чувства съпричастен към идеята бе поканен да присъства! Който имаше желание и възможност - дойде (и от Вакарел имаше хора и от Нови Хан)! Който знаеше, че няма да може да присъства на сбирката у Хънтъра, можеше пък спокойно да напише тук съображенията си свързани с дата (евентуално кога не може - както го направиха Цвети и Миро, Хънтъра и т.н.), мястото, принципа и т.н., но това трябваше да стане ДО СЕГА, а не след като някъде, някои се събраха и решиха нещо след като обсъдиха всички "За" и "Против" дата и мястото на сбирката! Мисля, че е крайно некоректно да се променя каквото и да е, след като е решено снощи от БОЛШИНСТВОТО! Всяка дата по принцип няма да е удобна на някого, всяка промяна на дата - също! При мен също съществува вероятноста да не мога да присъствам и на 24-ти и на 28-ми, но това не означава, че ще очаквам от останалите да променят датата ако разбера, че съм възпрепятстван! Ако това се случи - просто няма да участвам! Ако някои от решенията които сме взели се промени (независимо кое), аз няма да участвам, дори и да съм свободен! Нищо лично към никого! Просто си имам принципи и една софра няма да ме накара да ги наруша...

          Поздрави

          Коментар


          • От: Печено прасе по айдушки

            Добре хайде да изясняваме участие.

            1.DERHUNTER + Верче
            2.Марто (Мартин Христов)/+1/
            3.cveta68
            4.artefekt
            5.c_gul/+1 човек, засега/
            6.Пламен Ковачев(zaiko 1234)/+1/
            7.Bat_Pepo
            8.Paladin/+1/
            Последно редактирано от maxxx; 12-05-11, 10:47.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Печено прасе по айдушки

              Предлагам който ще присъства с придружители да уточнява бройката им.
              Последно редактирано от maxxx; 11-05-11, 19:11.

              Коментар


              • От: Печено прасе по айдушки

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Такаааа. След продължителни и напоителни дебати, УСЧ/ управителен съвет на чревоугодниците/ нелегитимен реши:

                Дата на прасеплюскането- 28-29 май.

                Място- Параклиса м/у Нови хан и Габра предложен от Зайко.

                Прасето ще се взема партийно и поради тази причина 30 бг. левчета на калпак.

                Моля който има намерение да се включи- в списъка.
                Припомням за какво е списъка.
                Уточняваме брой на калпаците, съответно децата не ги броим.

                П.П.Специално за Цецо - кучетата също.

                Коментар


                • От: Печено прасе по айдушки

                  Кой/я/ е касичката? Може ли апорт? Имам възможност за едрови цени за алкохол, бира и безалкохолни.
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Печено прасе по айдушки

                    Това с работната събота ме изненада,неприятно.Тези дни ще кажа как съм!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Печено прасе по айдушки

                      Няма да един/а/, ще си разделим отговорностите.
                      Щом имаш възможност, предлагам да я използваме.

                      Коментар


                      • От: Печено прасе по айдушки

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Може ли апорт? Имам възможност за едрови цени за алкохол, бира и безалкохолни.
                        Цецо, ще трябва да се назначава тройна експертиза за апорта.

                        Коментар


                        • От: Печено прасе по айдушки

                          Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                          Цецо, ще трябва да се назначава тройна експертиза за апорта.
                          А ти се вземай в ръце и участвай по- активно Като искаш експертиза, заповядай на място. Видно е кога и къде, ще те назначим за глаДен експерт.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Печено прасе по айдушки

                            Ако ще се трият такива безобидни мнения да спреме да пишеме и само по телефона ке се найдеме

                            Не знам защо тема като наща трябва да се модерираЧок гюзел си брат айлавим те
                            Последно редактирано от Стария; 11-05-11, 21:25.
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Печено прасе по айдушки

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              А ти се вземай в ръце и участвай по- активно Като искаш експертиза, заповядай на място. Видно е кога и къде, ще те назначим за глаДен експерт.
                              Адаш, благодаря за поканата.

                              Не съм се отказал от участие, но още не мога да потвърдя със сигурност.

                              Коментар


                              • От: Печено прасе по айдушки

                                Аз също мисля да участвам - майната му на ленинският съботник..!
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X