Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
    Нямай грижа! Само се обади,да кажеш от къде.Аз ще тръгна от Манастирски ливади!

    п.п Един се лъзна. Други....????
    Аз , ама в неделя, че съботата е работна тази.

    Мещер, дай да видим дали няма някой от раздел "споделени пътувания", че с куриер ще ни излезе , като за готово печено яре.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      ... или ще се отпочва...?
      Подозирам, ще се отЛочва

      капака от Дулово ли трябва се вози ? Че аз бая щъкам насам натам

      май ще влезе в едно комби
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Добре върви организацията гледам. Понеже съм на ненормирано работно време, отде да знам че събота е работен ден. Хубаво, нека е в неделя. Само като ви гледам така май нещо се каните да се " излъзгате" ама дупе ви лъже. Трябват трезви глави за тази работа че да не се изложим ей.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Ти музикант да свири без "ноти" видял ли си? Щото аз майстор без ракия - не.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
            Подозирам, ще се отЛочва

            капака от Дулово ли трябва се вози ? Че аз бая щъкам насам натам

            май ще влезе в едно комби
            Ще влезе колега.Аз у моя мерцедес комби и цялата пещ ще побера.
            От Дулово трябва да стигне до самото място.
            Ако си нейде насам тия дни,обади се.Ползвай този 0864 2 33 06,цял ден.Че с мобилните оператори водим високоинтелигентен спор напоследък.:0

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              ... Ще вършим ли работа или ще се подбъзгваме само?!?
              Преди хамалогията трябва да се изчисти технологията, а това най-добре става на аперитивка !



              Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
              Леле, това агне взе да ми взема акъла ... Абе май ме бива само акъл да давам ...
              Споко, като гледам, тоя отбор ше е най-силен !

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Мй ще има репетиция!!

              п.п Не пия ...
              Ще има, ама с това последното стресираш темата !

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              Добре върви организацията гледам. Понеже съм на ненормирано работно време, отде да знам че събота е работен ден. Хубаво, нека е в неделя. Само като ви гледам така май нещо се каните да се " излъзгате" ама дупе ви лъже. Трябват трезви глави за тази работа че да не се изложим ей.
              +1
              И аз сега разбирам, че събота е работен ден, ама да направим една предаперитивка с който има възможност ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                На мен са ми свободни и двата дни, но нека да е в неделя че да се попреброим. Не е зле повече хора да стиковаме мнения и да си премерим знаенето и моженето. Стария първоначално искаше пещ като от спомените му, майстора метна по- авангардни фотоси и т.н. Тази аперативка ще е за идеи,сметки и доуточнявания всякакви.

                п.п. Синето, и без джепанета че като гледам как върви на "излъзгване" да не вземем да спретнем некоя революция на пияни глави че ще ни турят в новините при африканците
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  А таканай добре е хубаво да се огледа и обсъди.Да може после като се почне да нема чудене.Събота щом е работен ден елате у неделя аз съм там

                  Наварче ти когато се освободиш си винаги добре дошъл само ми звънни да не съм из баирите.И ако дава че няма връзка звънни след половин час че не навсякъде има покритие или аз ше вида че си ме търсил и ше се обадя.

                  Като се спускате по главната улица след Панагюрския разклон 150 метра отляво номер 90 една зелена порта

                  Сега гледах прогнозата за времетодават го дъжд и лошо време ама как дойде
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    Ше бьдети нема ли да уважиш събитието
                    Чи кЪ! Ще намина. Една тарга КанеННица съм ти обещал. Като гледам прогнозата, сБирката няма да е работна, а планировъчна /под навес/
                    Мога да намина и в събота, ще видим.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      А таканай добре е хубаво да се огледа и обсъди.Да може после като се почне да нема чудене.Събота щом е работен ден елате у неделя аз съм там

                      Наварче ти когато се освободиш си винаги добре дошъл само ми звънни да не съм из баирите.И ако дава че няма връзка звънни след половин час че не навсякъде има покритие или аз ше вида че си ме търсил и ше се обадя.

                      Като се спускате по главната улица след Панагюрския разклон 150 метра отляво номер 90 една зелена порта

                      Сега гледах прогнозата за времетодават го дъжд и лошо време ама как дойде
                      А дано е късмет!Днес колегата Досев пое ангажимент за капака.Негова кола ще дойде до Дулово днес следобед или утре сутрин и може в неделя да имате първия чарк на пещта!
                      Допълнително ще пиша за развитието и евентуални връзки.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Чакайте, да ви покажем, как го правим ние.
                        Хайдуците от новия век.

                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Браво бре!! Ама защо не виждам кучетата след втората снимка????
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение


                            п.п. Синето, и без джепанета че като гледам как върви на "излъзгване" да не вземем да спретнем некоя революция на пияни глави че ще ни турят в новините при африканците
                            Много си прав.Вече ставам пацифист.Иначе току виж в понеделник сме се събудили държавни глави.
                            Румен Николов

                            0888 358 572

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Аз от камини не разбирам, в неделя ще режа една кола и пак ме няма
                              Ма ако искате мога да направя уепенки за тениски да се отчете мероприятието. Мога и направо тениски ма знам ли ко кво харесва.

                              Примерно
                              Вакарел Агънце Багънце 2011
                              Голямото плюскане @ Стария
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Аз от камини не разбирам, в неделя ще режа една кола и пак ме няма
                                Ма ако искате мога да направя уепенки за тениски да се отчете мероприятието. Мога и направо тениски ма знам ли ко кво харесва.

                                Примерно
                                Вакарел Агънце Багънце 2011
                                Голямото плюскане @ Стария

                                Петьо, какво ще кажеш за "Курбан Офроуд- Вакарел" ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X