Обява

Свий
Няма добавени обяви.

26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

    Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
    Я вижте каква пътна помощ съм ви приготвил
    Що за чудо е това ?
    www.4x4Trips.bg

    Коментар


    • #17
      До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

      Малиии..ако го види Дечо...
      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

      Коментар


      • #18
        До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

        Бях дете, в СССР през 1988г.
        Един приятел на баща ми ме качи при него в кабината на това чудо, сложи ми ръцете на патериците и ми каза - Давай!
        Бях много разочарован, че неможе когато едната верига върти на пред другата да върти на зад. Иначе е голям кеф, бих покарал с удоволствие. Върти ми се някакъв детски спомен, че под капака имаше свещи. Бензинка ли е това? Не е за вярване
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #19
          До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
          Бях дете, в СССР през 1988г.
          Един приятел на баща ми ме качи при него в кабината на това чудо, сложи ми ръцете на патериците и ми каза - Давай!
          Бях много разочарован, че неможе когато едната верига върти на пред другата да върти на зад. Иначе е голям кеф, бих покарал с удоволствие. Върти ми се някакъв детски спомен, че под капака имаше свещи. Бензинка ли е това? Не е за вярване
          Дизел е,с мотор от комбайна-Нива.Казва се Онежец и наравно може да дарпа около 25кубика сурови дарва-демек 25 тона а на много стръмно дарпа кам 10кубика.Лебедката му е с два кардана и имам чуството 4е дърпа със скорост 10-20км в час.
          Със себе си съм имал повече проблеми,
          отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
          Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

          Коментар


          • #20
            До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

            Онежец, по известен в братска Русия като Онежка
            Нежно име на любима машина
            Като се замислих... това е първото МПС с ДВГ което съм карал, бил съм на 10 или 11
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #21
              До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

              Аз и Методи ще покараме в харда , ако остане какво след Девин
              http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

              Коментар


              • #22
                До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                Там сме,само малко се плашим дали ще се справим с ролбука.Не е лошо до тогава да пуснеш малко по подробна информация как се борави с това чудо, че като гледам вие упорито тренирате ще ни водите с едни гърди

                Коментар


                • #23
                  До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                  Целта на мероприятието е образователна. По знаещите ще обяснят всичко и след това ще можете да пробвате на практика.

                  Лошото е само, че до тогава ще съм в гипс, което ще е проблем за разработването и тестовете на трасето за харда... ама няма да се предаваме !
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #24
                    До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                    И аз искам един хард номер .
                    Ще се постарая да не закъсвам много.

                    Коментар


                    • #25
                      До: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                      Някой хардаджия да си търси навигатор? Уча се бързо

                      Коментар


                      • #26
                        Re: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                        на "hard", заяви за GPS - може да бъде малко по-подробно защо GPS? Какво е "road book" - може един пример? (Има ли азимут и други подобни, kакто ти каза да карат в България?)

                        Ако това изглежда като "Serbian Trophy", за да мисля, да дойдемо?

                        Коментар


                        • #27
                          От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                          Идвай колега,па квото стане...
                          БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                          TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                          Съби Радев А(-) 0895745706

                          Коментар


                          • #28
                            От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                            Първоначално публикуван от salekg Преглед на мнение
                            на "hard", заяви за GPS - може да бъде малко по-подробно защо GPS? Какво е "road book" - може един пример? (Има ли азимут и други подобни, kакто ти каза да карат в България?)

                            Ако това изглежда като "Serbian Trophy", за да мисля, да дойдемо? [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/USER%7E1.DEL/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG]
                            GPS ще трябва за няколко неща:
                            - ако някой съвсем се загуби или стане инцидент, авария ... да го намерим по координати
                            - Във връзка със загубването, ще имате координатите на хижата за да може да се приберете. Но навигацията няма да е трудна и едва ли някой ще се загуби
                            - може да се позва за измерване на разстоянията между точките (трета колона от снимката) или да измерва изминатото разстояние от Старта и да се водите по общото разстояние (втора колона от снимката)

                            Иначе както писах, това ще е събитие с цел за се видим, да се научим да караме по "road book" и да покараме.
                            За сега няма да има азимути.
                            Ще се кара 1 ден и Hard-a ще бъде по лесен от "Serbian Trophy"

                            Антон като се върне от Русия, ще ти звънне да обясни

                            Пускам снимка от страница на накакъв "road book"
                            В колона 2 е разстоянието от Старта до обекта - точката. В колона 3 Разстоянието от точка до точка. В колона 4 е описанието на точката. В колона 5 има допълнителни пояснения.
                            Всичко това, както и символите, ще бъдат подробно обяснени преди състезанието.


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:road.jpg
Прегледи:1
Размер:55.6 КБ
ID:5179614
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • #29
                              Re: От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                              @rocky
                              "road book" е добaр! мисля да дойде (сезон завършва в Сърбия 06.07). Ако нещо остава на Pajero, и ако има повече заинтересовани колеги от Сърбия, пристигна.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Re: От: 26-27.06.2010 "Пловдив и Приятели" 3 !!!

                                Наско, запиши още един екип в Харда.

                                Борис Керкелов и Георги Калашев

                                Може ли да участваме с това подобие на джип (самурай кабрио)

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:The%20new%20bugi-2.jpg
Прегледи:1
Размер:168.0 КБ
ID:5180053
                                Последно редактирано от stojan_defender-a; 30-05-10, 19:08.
                                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X