Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим чешма.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да изградим чешма.

    Даааа, може!!!
    Аз имам друго предложение:
    Да направим една среща, отделно от седмичната, с цел (покрай ракийчицата) обсъждане на темата за чешмата.
    Трябва да решим най-после за мястото и да видим с коя община ще си имаме работа. Може да вземем карта на общините при избиране на мястото.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • От: Да изградим чешма.

      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
      Даааа, може!!!
      Аз имам друго предложение:
      Да направим една среща, отделно от седмичната, с цел (покрай ракийчицата) обсъждане на темата за чешмата.
      Трябва да решим най-после за мястото и да видим с коя община ще си имаме работа. Може да вземем карта на общините при избиране на мястото.
      Не трябва ли първо да се хареса точното място, толкова много се обикаля по баирите. Мястото според мен трбва да се набележи предварително на някоя разходка. Намирането на вода в гората не е много лесна работа. Най-малкото там където има кайнаци, обикновенно е забито в някое дере, а това май не ни устройва. Нали ще има и беседка, за да се ядът кебапи? Мястото трябва да е готино, а това усложнява много нещата според мен.
      Ford Maverick 2.4i
      Лудоста не е болест, тя е призвание!!!
      0896064492

      Коментар


      • От: Да изградим чешма.

        Биха ли се обявили хората които взимат присърце темата за чешмата и искат да участват в изграждането и?
        Дайте да направим една допълнителна среща за да обсъдим въпроса и да видим какво ще правим.
        По очевидни причини няма да стане на алкохолната среща.
        Предлагам да се съберем в Сряда 20.00ч. в някоя от познатите кръчми за обсъждането.
        Ако има желаещи, на които им е неудобен деня или часа нека да кажат и да го сменим.

        Списък:
        Росен Спасов
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: Да изградим чешма.

          Който и ден да се реши, ще бъда там!Пиши ме и мен!
          Жельо Петров!
          Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
          0879076007 Жельо

          Коментар


          • От: Да изградим чешма.

            ...Една година от началото...7 страници мнения...безброй безсмислени постове...няма напредък! Дори идея няма (конкретна) за място.
            Гогов да "забие колчето"(негова е идеята)...или да затваряме темата.

            Коментар


            • От: Да изградим чешма.

              Бройте ме и мен за мен също няма проблем за час и място.


              Георги Пашев
              OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
              Polaris Sportsman 800 EFI

              Коментар


              • От: Да изградим чешма.

                Ицо, за това в сряда да се съберем и да видим
                Колко хора ще има
                Колко хора ще дадът пари, по колко - какъв ще е бюджета
                Няколко души в групата могат да дават компетентни мнения за тип конструкция и начин на изпълнение
                Колко бачкьори ще сме, кой го боли кръста
                Има ли групата човек, който познава друг човек, който знае как се хваща дамар, ако въобще така се казва
                Един по един въпросите ще доведат до следващи и така ще се реши и мястото.

                Да, проточихме се... дайте да видим ще правим ли нещо
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • От: Да изградим чешма.

                  Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                  Ицо, за това в сряда да се съберем и да видим
                  Колко хора ще има
                  Колко хора ще дадът пари, по колко - какъв ще е бюджета
                  Няколко души в групата могат да дават компетентни мнения за тип конструкция и начин на изпълнение
                  Колко бачкьори ще сме, кой го боли кръста
                  Има ли групата човек, който познава друг човек, който знае как се хваща дамар, ако въобще така се казва
                  Един по един въпросите ще доведат до следващи и така ще се реши и мястото.

                  Да, проточихме се... дайте да видим ще правим ли нещо
                  Коя сряда,бе пич-вчера беше сряда...! Ако ще е догодина може и да съм умрял,а и джип може да не остане. С Желю сме говорили-ще осигури материали момчето, не е проблем бачкането, ама трябва място да се нагласи и да се поеме инициатива. Защо не го правим !?

                  Коментар


                  • От: Да изградим чешма.

                    Следващата Сряда
                    Аз имам няколко набелязани места, но за да решим къде да бъде трябва да жертваме 1-2 разходки и да ги обиколим. Вероятно и други предложения ще има, трябва да обиколим и тях. За целта трябва да се съберем и да ги отметнем на картата, да направим маршрут и да ги обиколим.
                    Едно много важно нещо е в коя община ще е мястото! Предполагам, че ако е в община Куклен ще ни е много по-сесна комуникацията с властта от колкото в община Родопи. Пък и току виж кмета на Куклен дал едно рамо.
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Да изградим чешма.

                      Предлагам аз в неделя да погледнем 1-2 места, да изберем и да се определят няколко човека, които да се занимават с това. Започнат ли да се проточват нещата, както каза Ицето, по-добре да приключим с темата!
                      П.П. Всички сме заети с работата и проблемите си, но мисля че за около 2 месеца ще можем да се справим!
                      Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                      0879076007 Жельо

                      Коментар


                      • От: Да изградим чешма.

                        И аз съм мераклия за изграждането на чешмата !
                        Мисля, че трябва първо да потърсим изворче и по възможност да не е със северно изложение

                        Иначе беседки за моАбед можем да си правим на 100 места ...
                        www.4x4Trips.bg

                        Коментар


                        • От: Да изградим чешма.

                          И да е достъпна за неподготвени машини ако може.
                          OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                          Polaris Sportsman 800 EFI

                          Коментар


                          • От: Да изградим чешма.

                            Зависи от участниците
                            Ако всички са екстремисти...
                            Шегувам се разбира се
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • От: Да изградим чешма.

                              Утре ще кажа да направят два-три проекта на чешми, за да си изберем. Пък ако някой има нещо готово ( снимка или рисунка), да казва!
                              Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                              0879076007 Жельо

                              Коментар


                              • От: Да изградим чешма.

                                Ти видя ли по-назад в темата какъв съм архитект и проектант?
                                Главния скретар на гилдията ми носи кафето сутрин
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X