Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг коментари Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг коментари Пловдив.

    За шосето трябват ръчни хъбове.
    http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

    Коментар


    • От: Тунинг коментари Пловдив.

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Аз. Ако си донесеш дифа на село.

      ПП Ти тая кола по шосе няма ли да я караш?
      Темата тръгва от тук. http://www.offroad-bulgaria.com/show...80#post1465580
      Пича е голяма отварачка и нищо не казва за такъв проблем.
      Пък с джогана, много ни се кара с такава касета на предния диф.
      Пък и Калаша излезе с едни гуми напред.

      Коментар


      • От: Тунинг коментари Пловдив.

        Калаша с един диф и гуми неможеш да го настигнеш!
        За целта трябва да ти махнат две части от мозака!
        Тая за страха и тая за самоконтрола!
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: Тунинг коментари Пловдив.

          Първоначално публикуван от HristoL Преглед на мнение
          Луда работа много интересно "дифче", а казваха че блокаж за наще коли няма. Ако и цената му е прилична ....
          Къде я видя тая прилична цена , че мойта за сега е 650 лири без ДДС и доставка.

          Коментар


          • От: Тунинг коментари Пловдив.

            Я обяснете, защо на Part Time возило при изключено предно на асфалт трябват автоматични хъбове, че нещо не се сещам. И по-точно какво ще накара хъбовете да се включат?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Тунинг коментари Пловдив.

              Едно полезно сравнение:
              http://forums.hybridz.org/index.php/...e-with-pixors/

              Коментар


              • От: Тунинг коментари Пловдив.

                Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                Едно полезно сравнение:
                http://forums.hybridz.org/index.php/...e-with-pixors/
                Е, това е сравнение между истински Quaife и китайското му подобие. Отдавна го четох. Китайското го има в eBay за 1/3 от цената на оригинала. И проблема му не е в здравина. Трабва да му се сменят пружинните шайби в средата и да се подредят сателитите, щото в завода ги слагат едно към гьотере - разбирай - може да са обърнати.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Тунинг коментари Пловдив.

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Е, това е сравнение между истински Quaife и китайското му подобие. Отдавна го четох. Китайското го има в eBay за 1/3 от цената на оригинала. И проблема му не е в здравина. Трабва да му се сменят пружинните шайби в средата и да се подредят сателитите, щото в завода ги слагат едно към гьотере - разбирай - може да са обърнати.
                  Щом смяташ, че е здраво и дефектите могат да се оправят лесно.
                  Не е ли по-разумно да взема китайско, да дойда при теб или на село при drukman и разликата в парите да изпием ???
                  За хилядарка става дума все пак. Що ония да карат мерцедеси с наште пари?

                  Коментар


                  • От: Тунинг коментари Пловдив.

                    Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                    ......да взема китайско, да дойда при теб или на село при drukman и разликата в парите да изпием ???........
                    Напислал съм, че мога да ти събера дифа кадърно. Не, че мога да направя Quaife от китайски пирон. Може да го прегледаме и да го подредиме като хората ама да смениме материала е трудно. За китаеца добави мито и ДДС.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • От: Тунинг коментари Пловдив.

                      Материала на китайския не е проблем, поне според това, дето четох. Просто като се купи трябва да се отвори и ревизира, а пружинните шайби да се сменят, евентуално барабар с всички болтове.

                      Огромната разлика между двата е в качеството на изработка. Това си личи на снимките. Има какви ли не оплаквания, но не и от трошене. Ама това сложен на кола бегачка, а не на джип. То аз май ще съм първия, дето слага точно такъв Quaife на терано отпред. Не успях да намера друга информация, освен един французин, дето е слагал по-малък Quaife на R180A. То от там тръгна и цялата работа.

                      Та, въпросния е с терано 2 с чипосан трилитров дизел (155 заводски кончета, 185 чипосани, + доста добър въртящ момент), сложил си е на раздатката кит на Calmini и бавните му са още по-бавни, и ходи по разни състезания. Та, въпросния е трошил карета, късал полуоски и кво ли не, но с дифа не е имал проблем никога, а и твърди че поведението на джипката доста се е подобрило. А това е за по-малък диф за R180A - номер на quaife QDF5L, ако не се лъжа. Обаче не става стандартен. Трябва да се преправя, защото например щлиците са друг брой.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Тунинг коментари Пловдив.

                        Да въ ... и в съветниците.
                        Та не можете ли да кажете: Аз бих купил ..... , защото ...
                        Кратко , ясно и убедително.
                        Ся трябва , аз да мисля. Хубаво.Касета ще има , ква ще реша скоро.
                        Вальо, ти освен да подреждаш правилно разни работи, пиеш ли(какво)?
                        И къде е тва село, дет сам ме покани(да не забравиш де).

                        Спарки, кат ме запали, напиши поне моделите на касетите за моя диф(китайска и оригинал), да не объркам поръчката.

                        Поздрави.

                        Коментар


                        • От: Тунинг коментари Пловдив.

                          Оригиналът е QDF7L.

                          Китайското е ей-това:
                          http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OBX-H...#ht_2464wt_939
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Тунинг коментари Пловдив.

                            Благодаря.
                            Надявам се на лято да се видим и да ги си ги "премерим".
                            Аз, задължително ще ти се похваля.

                            Коментар


                            • От: Тунинг коментари Пловдив.

                              Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                              Благодаря.
                              Надявам се на лято да се видим и да ги си ги "премерим".
                              Аз, задължително ще ти се похваля.
                              При удобен случай - с удоволствие.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Тунинг коментари Пловдив.

                                Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                                ..........И къде е тва село, дет сам ме покани......
                                Оризаре.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X