Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
    Като се разговорихме толкова много за лебедки, а и понеже вчера лежах с интерес под колата, какво ще кажете за този вид лебедка, която( не знам, дали се изразявам правилно) работи от самия мотор на колата? Видях, че имам някакъв куплунг, който се предполага да е за такъв тип лебедки? За и против?
    Ееех колега...кефиш ме.Ела да полежиш и под мойта кола.Дано и там да видиш такъв куплунг!
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Ееех колега...кефиш ме.Ела да полежиш и под мойта кола.Дано и там да видиш такъв куплунг!
      аа, не се хващам на тоя лаф! Ти имаш много коли Докато намеря на всичките, то за мойта време няма да остане Аз вече си отговорих на въпроса и си се разбрах - не ща лебедка, ще откача предницата с тия 40кг. Нека ми оцелее колицата в следващите 2-3 разходки, пък после ще го мисля.
      +359 899985804

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Иване, тамън това щях да ти предложа. Поразходи се два-три пъти с групата из деретата, ще смачкаш Паджерото, ще го дадеш за старо желязо, ще купиш ново и върху него ще градим. Хем и на мен ще ми е по-леко ха ха ха.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
          Иване, тамън това щях да ти предложа. Поразходи се два-три пъти с групата из деретата, ще смачкаш Паджерото, ще го дадеш за старо желязо, ще купиш ново и върху него ще градим. Хем и на мен ще ми е по-леко ха ха ха.
          По тая "логика" ти си пръв на опашката за паджеро.
          Добре поне, че Иван не започна с Фероза.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
            аа, не се хващам на тоя лаф! Ти имаш много коли Докато намеря на всичките, то за мойта време няма да остане Аз вече си отговорих на въпроса и си се разбрах - не ща лебедка, ще откача предницата с тия 40кг. Нека ми оцелее колицата в следващите 2-3 разходки, пък после ще го мисля.
            Колата е една-Land Rover Defender!
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Иване, тамън това щях да ти предложа. Поразходи се два-три пъти с групата из деретата, ще смачкаш Паджерото, ще го дадеш за старо желязо, ще купиш ново и върху него ще градим. Хем и на мен ще ми е по-леко ха ха ха.
              Аз вече съм капарирал новата играчка Но нека го отписваме толкова рано червеното дяволче И, като нададе глас, да не би вече да си освободил време за булбарчето ми?
              Последно редактирано от stormmaker; 18-05-11, 23:21.
              +359 899985804

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Колата е една-ДИФЕНДЪР!
                Добре, бе, човек, дай да го покарам малко и аз, та да има(активно) и 2-ри Дифендър в групата евентуално.
                От 1г търся достоен(ценово ) екземпляр, но нещо удрям на камък и взях да се разкандардисвам. Ся...твоят го гледам драпа като гъсеница отвсякъде и още повече почва да ме гложди.
                Накрая ще кандисам и на английски вариант, поне за 2 седмици ще го харесам и докарам...
                +359 899985804

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Руси, добре че бях само на две разходки, добре че не отидох на третата.
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                    Добре, бе, човек, дай да го покарам малко и аз, та да има(активно) и 2-ри Дифендър в групата евентуално.
                    От 1г търся достоен(ценово ) екземпляр, но нещо удрям на камък и взях да се разкандардисвам. Ся...твоят го гледам драпа като гъсеница отвсякъде и още повече почва да ме гложди.
                    Накрая ще кандисам и на английски вариант, поне за 2 седмици ще го харесам и докарам...
                    Кога съм отказал?
                    Да знаеш,че евтин Дифендър няма.Дори и десняк.
                    Има евтини само японци...
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                      Руси, добре че бях само на две разходки, добре че не отидох на третата.
                      За какво намекваш?
                      БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                      TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                      Съби Радев А(-) 0895745706

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Кога съм отказал?
                        Да знаеш,че евтин Дифендър няма.Дори и десняк.
                        Има евтини само японци...
                        Е Руси, верно ли има?
                        Обаждай се в такива моменти
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                          Като се разговорихме толкова много за лебедки, а и понеже вчера лежах с интерес под колата, какво ще кажете за този вид лебедка, която( не знам, дали се изразявам правилно) работи от самия мотор на колата? Видях, че имам някакъв куплунг, който се предполага да е за такъв тип лебедки? За и против?
                          Хич не се занимавай с глупости - лебетки, булбари. Първо виж дали рамата и двигателя ще издържат по-сериозно натоварване. После ще минеш по един добре утъпкан път. Както казах, рано или късно всеки си купува ...

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Колеги преди да си купете Ленд Ролвър се включете в групата с търсене на помещение за ремонтна база

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
                              Както казах, рано или късно всеки си купува ...
                              TOYOTA
                              БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                              TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                              Съби Радев А(-) 0895745706

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Много се чупели Ровърите, а постоянно си ги караме, истината е очевадна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X