Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
    Нещо семпло за феновете на Land Rover " какво са ходове на роувър и имат ли почва те у нас "

    http://vbox7.com/play:1cccfe3e
    Коментарите....
    оооо....
    коментарите са....

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Ходове дал Бог, ама малко блокаж да имаше...

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Тва само българския тунингарски мозък може да завари две пружини една за друга за да ги направи по-дълги. Интересно е как му стигат амовете обаче.
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Ами като завари два един за друг.
          БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
          TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
          Съби Радев А(-) 0895745706

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Тия клетки готови май ги продават

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Е ви по-нов Равер.
              http://auto.fishki.net/comment.php?id=29176
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                туй е старо, ама забележи как убуу си върви с летните пистови гуми Кой друг хАвтомобил го може ?
                +359 899985804

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Всичко му бачка на 6. А бе це, е ес пе, тракшън - мракшън
                  Тия клипове ги гледам с по-голям захлас от колкото другите, със свръх проходимите джипки
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    http://www.youtube.com/watch?v=FGqvdNGz6ys Поне няма нужда от подобна помощ

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      На някой да му се губи крушка Wurth A7? Аз такава не съм купувал.

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        За феновете на виетнамките ...

                        http://spisanie.mobile.bg/djipove/v-...etnamkite.html

                        И по спецялно за Дечо ...
                        www.4x4Trips.bg

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Първоначално публикуван от Keitchrow Преглед на мнение
                          http://www.youtube.com/watch?v=FGqvdNGz6ys Поне няма нужда от подобна помощ
                          Поне дифовете са здрави. Не се налага подмяна за да слезе от пътя.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            ВъзмУтен и огОрчен, че за пореден път бях изтеглен от Павлов в една лизгавица по един баир, даже и ядосан, си напазарих 31/10.5/15 БФГ КА2. Ся....ако пак затъна, преди да се самосменя, някой ще ми обясни ли с думи прости следното:
                            - къде има излишни ламарини/пластмаси из Паджерото, че да ги махна, тъй като този 2.5 100кс и без гуми трудно развърта(някой от опит да каже, аз и сам ги виждам, но може да сбъркам с нещо).
                            - ще сгреша ли, ако махна инерционния филтър на горивото и мога ли да очаквам промяна в поведението при липсата му?
                            - ако приемем, че твърдо съм решил да махна калниците, то с какво мога частично да покрия липсата им? Фибро?
                            - моето 93' къса база няма копче за блокаж, не е СС, тогава какво има и какво мога да направя, за да се "подготвя" още малко? Имам ли нужда да търся допълнителен блокаж на тоя етап?

                            Та....знам, че си има подфорум на Паджеро, но пък аз съм инат и предпочитам с вас да го коментирам
                            +359 899985804

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              С махане на излишни ламарини теглото няма да намалиш. От опит знам, че излишното в гората само си пада.
                              Аз лично калниците бих ги изрязал. Цялостното махане на калниците барабар с подкалниците ще изложи много части (например всмукателя на въздушния филтър) на външни влияние.
                              Може да има ЛСД отзад, но след 20 год вярна служба надали вече работи адекватно. Ако държиш да имаш твърд блокаж най-тънко би било да търсиш прасе от Паджеро с фабричен блокаж по моргите.
                              За инерционния фълтър - идея си нямам.
                              Каквото и да направиш рано или късно някой ще те дърпа.

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                На първо време си смени новите гуми с по-агресивни.
                                БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                                TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                                Съби Радев А(-) 0895745706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X