Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Какви са отзивите за пробите?За стрес е противопоказано да се употребяват медикаменти.Помагат всякакви отвари от 40 градуса нагоре в умерени количества.Могат да се приемат и преди стресови събития.
    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
    Grand 3.1TD
    0898 620 306 Стоян

    Коментар


    • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Много добре се справя с неравностите и варви доста пъргаво, дано няма проблем и на състезанието

      Коментар


      • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Напоследък все по-дълго се задържаше в бокса и ще трябва да наваксвам че съм позабравил как се кара.

        Шумът от скоростите ми изчезна, явно лагерите бяха изсъхнали,Раздатката е перфектна Голямо Благодаря на Стоян(ssspeed).

        На тъмно е голямо шоу и адреналина се качва двойно,особено като водача знае пътя а навигатора не.
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        RR Classic

        Коментар


        • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Само така,Митаче.Ще викам за теб !!
          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

          Коментар


          • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение


            На тъмно е голямо шоу и адреналина се качва двойно,особено като водача знае пътя а навигатора не.
            Супер,ебати и кефа навигатора да не знае пътя
            Със себе си съм имал повече проблеми,
            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

            Коментар


            • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Митак,честита ти джипка,че тя май нова стана.Желая ти много приятни емоции с нея.Успех на Трявна,ще стискам палци
              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

              Коментар


              • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                Вижте как стои с фланци убавеца


                Преди и след монтажа.


                И комина е наред...
                С фланците определено е много по-убаво Незнам защо,ама хич не ми харесват коли с "прибрани" гуми.Все ги "разчеквам" до максимално възможното.Обикновенно се старая с джанти.Сега обаче ще търся фланци 4х98 за "брачедката",че и отиват "алуминките".Ко някой има да се обажда
                Има ли разлика в поведението на Паджерото преди/след фланците?
                Прикачени файлове
                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                Коментар


                • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Ники,тва ли взе на жената ? Много убава,бе !! Кабриото голяма гъзария..Със здраве да си я кара !
                  Къв модел се води ?
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                    Има ли разлика в поведението на Паджерото преди/след фланците?
                    няма!

                    Коментар


                    • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Fiat Barchetta 1,8 16V променливо газоразпределение.0-100 8сек. тегло-900кг
                      Прикачени файлове
                      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                      Коментар


                      • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
                        Напоследък все по-дълго се задържаше в бокса и ще трябва да наваксвам че съм позабравил как се кара.

                        Шумът от скоростите ми изчезна, явно лагерите бяха изсъхнали,Раздатката е перфектна Голямо Благодаря на Стоян(ssspeed).

                        На тъмно е голямо шоу и адреналина се качва двойно,особено като водача знае пътя а навигатора не.
                        Митак, честита ти нова стара джипка Повече да я караш и по-малко ремонтираш
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Просто опитвам дали съм се справил с FTP-то

                          [IMG]ftp://Spas_Spasov@ftp.offroad-bulgaria.com/Razni/090816_064239.jpg[/IMG]

                          пП. Моля за разбиране. Мерси.

                          Нещо не става, МОЛЯ за помощ!
                          Последно редактирано от Спас Спасов; 08-03-10, 12:56.
                          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                          Коментар


                          • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                              Къде ми е грешката??
                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар


                              • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Грешката ти е, че копираш линк от профила ти в който се влиза с парола, която само ти знаеш
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X