Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
    Калашев, жени се докъто още ставаш за тая работа
    За коя работа !?

    Коментар


    • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      За коя работа !?
      Ами кат гледам как го искат мъжете...
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
        Grand 3.1TD
        0898 620 306 Стоян

        Коментар


        • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Тука нарочно ли си е изцапал ръцете, да си помислим, че е работил ли?
          Вальо, бялата тениска те издава
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Красива снимка

            Коментар


            • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
              Ами кат гледам как го искат мъжете...
              И в момента е с мъж.Чух ги преди 10 мин.

              Коментар


              • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                Питам се,дали да не купим на Дечо едно гребло,по почина на Евгени !?
                :
                http://www.youtube.com/watch?v=gppLJ...layer_embedded
                Да да му купим Ице.
                После и двамата с Евгени нагоре кам Пашалийца да видят малко преспи(250 метра)как се чистят с лопата и мотика.Ей снощи беше много весело......Хвойна-Пашалийца-5 часа.
                Извинявам се за лошото качестжо но снимките са от Гсм
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от djcrazy78; 09-02-10, 22:18. Причина: Добавяне на снимки
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                  Вижте
                  Гледайте го със звук коментарите са интересни също, мен ме развеселиха

                  Я вижте на какво е способна ФЕРОЗАТА
                  така е --------като не карата най-подготвения джип
                  късметлийте са малко
                  SUBARU TRIBECA '08

                  Коментар


                  • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Колеги, да питам,дали някой знае каде да запиша моя навигатор на баскетбол ,имам предвит юноши ,че много инергия натрупва и да има каде да е изразходва ,пък и който го познава знае ,че все яде ,направо ще ми изяде ушите !Мисля ,че има данни във 6-ти клас е, а е 1,72 м ,подвижен и пъргав е ! Нека го види някой специалист той да каже !Ако имате познат или знаете адрес на някой клуб ,или телефон и го споделите със мен ще ви бъда благодарен !
                    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                    Коментар


                    • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                      Колеги, да питам,дали някой знае каде да запиша моя навигатор на баскетбол ,имам предвит юноши ,че много инергия натрупва и да има каде да е изразходва ,пък и който го познава знае ,че все яде ,направо ще ми изяде ушите !Мисля ,че има данни във 6-ти клас е, а е 1,72 м ,подвижен и пъргав е ! Нека го види някой специалист той да каже !Ако имате познат или знаете адрес на някой клуб ,или телефон и го споделите със мен ще ви бъда благодарен !
                      Щом е такъв дългуч,защо не го запишеш на плуване.Да питам ли?

                      Коментар


                      • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Вижте който си няма работа какво прави
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...81#post1041281
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                          Щом е такъв дългуч,защо не го запишеш на плуване.Да питам ли?
                          Не съм се ориентирал конкретно към определен вид спорт за моя юноша !Просто реших че като по височък ще е по добре баскетбол или волейбол.Принцепно се държи над водата ,може да плува ,а и от малък го водя по разни реки и язовири .Не го е страх от водата ама се под погледа ми и все се чува :Каде си се засилил ,я излизай от водата че....!Снощи го питах за какво ще каже за плуване и мисля ,че идеята му хареса !Ако не ти представлява трудност питай !!!!
                          Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                          костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                          Коментар


                          • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                            Не съм се ориентирал конкретно към определен вид спорт за моя юноша !Просто реших че като по височък ще е по добре баскетбол или волейбол.Принцепно се държи над водата ,може да плува ,а и от малък го водя по разни реки и язовири .Не го е страх от водата ама се под погледа ми и все се чува :Каде си се засилил ,я излизай от водата че....!Снощи го питах за какво ще каже за плуване и мисля ,че идеята му хареса !Ако не ти представлява трудност питай !!!!
                            Вечер си разхождаме кучетата с един треньор по плуване.Имаме общ. език.Ако не се видим единия ден то на другия е сигурно,така,че до ден -два ще пиша в лични съобщения.А и по добре детето да тренира с момичета по бански ,отколкото с дългучи по шорти и потници.

                            Коментар


                            • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                              Вечер си разхождаме кучетата с един треньор по плуване.Имаме общ. език.Ако не се видим единия ден то на другия е сигурно,така,че до ден -два ще пиша в лични съобщения.А и по добре детето да тренира с момичета по бански ,отколкото с дългучи по шорти и потници.
                              Миасля че ще трябва за цялата Пловдивска група да питаш

                              Коментар


                              • До: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                                Колеги, да питам,дали някой знае каде да запиша моя навигатор на баскетбол ,имам предвит юноши ,че много инергия натрупва и да има каде да е изразходва ,пък и който го познава знае ,че все яде ,направо ще ми изяде ушите !Мисля ,че има данни във 6-ти клас е, а е 1,72 м ,подвижен и пъргав е ! Нека го види някой специалист той да каже !Ако имате познат или знаете адрес на някой клуб ,или телефон и го споделите със мен ще ви бъда благодарен !
                                Бившия колодрум, зала "Академик", Илия Хорозов. Има турнир в неделя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X