Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Разбира се, че ми е гадно, но чак пък обидно...
    Ами да роптаем, но да извоюваме публичен контрол върху разходването на бюджета е мнооого голяма задача. То постигнем ли това-смятай, че сме сменили системата на управление на държавата. Нещо което няма да ни разрешат да направим. Е, ако сме много на брой-няма да има нужда от разрешения, а от действие, ама това се нарича революция, а не виждам да има условия за такава.

    Я кажи защо тази служба е задоволена откъм финанси и работи добре? Може би за да има знаци за нарушаване, вследствие на което да има причина за задаване на онзи тривиален въпрос-"какво ще правим сега?".

    Ма не ми се вярва, това е вид теория на конспирацията, а аз не вярвам в подобни неща.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Да ви обърна внимание на нещо интересно- в България има една пътна служба, която работи перфектно! Това е службата която поставя пътните знаци. За тази служба винаги има пари и тя работи отлично, даже повече отколкото трябва.
      И винаги ги слага когато и където трябва?

      Или ги маха когато и където не са нужни?

      И всичко това навреме?

      Мога да давам по няколко десетки примера на ден,и то без да се повтарям!

      Май както Колето казва те наистина работят,за да стане възможен оня въпрос!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Търпя корекция - четири са МПС-тата, всички имат винетка за 2015. Карам ги само аз и само едно по едно. Понеже съм много богат. На всички ще сложа винетка и за 2016, това са 400 лв на куп. Бай мангал пак ще кара без винетка с непрехвърлена кола и неплатен данък, без ГО. Че е много сложно в 21 век по номера на колата за една секунда да се направи проверка какво е платено и какво - не. Вместо държавата да реши проблема като си събере парите от тези, които карат без винетка, проблема е решен по най-лесния начин, набутва го тези, които се опитваме да бъдем съвестни данъкоплатци и да разчупим порочния кръг на Росен. Ама в тази ситуация нещо се чувствам балък и наебан едновременно. Щото тези 400 лв хич не са ми излишни, Руси.

        Коментар


        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Бърз въпрос. Какво е винетка? Такса за ползване на реп. пътна мрежа или данък автомобил.

          От този въпрос мисля че произхожда всеки следващ.

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
            ... Ама в тази ситуация нещо се чувствам балък и наебан едновременно. Щото тези 400 лв хич не са ми излишни, Руси.
            Павлов, нали сме наясно, че парите не ги вземем аз?
            Аз само искам да станем нормални хора. Наясно съм, че никога няма да стане.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Павлов, нали сме наясно, че парите не ги вземем аз?
              Аз само искам да станем нормални хора. Наясно съм, че никога няма да стане.
              Амин.

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Руси, въпросът е конкретно към теб. Ти плащащ, защото вярваш. или плащаш, понеже можеш!? И конкретизирам: Аз не плащам, защото не вярвам, явно не е, че не мога...

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Аз съм със 4 мпс плюс една служебна,миналата година всички бяха с винетки,тая май ще е с транспортна.Щото невярвам,щото ми писна от глупости,щото бях в комисията на изборите и видях как резултат под който се подписахме ,стана в полза на другия кандидат,цик ги боли оная работа,мен ме боли ...цървула
                  От мен четири винетки по малко ,в отговор на правителството
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Не може само да искаш, трябва и да даваш. Синдром наш си е да искаме и друг да ни е виновен като не получаваме.
                    Примери всеки ден и навсякъде. Дори и в горното мнение - видял, ама се направил на сляп. Нали съм си взел двайсетака.
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Добре де и аз си купувам всяка година винетки за двете коли, но с леката кола съм минал тази година 20000 км, а с джипа - 500 км, без да съм стъпвал на магистрала, но и за двете плащам по 67 лв. Много хора карат различни км, а някои дори никога не се качват на магистрала, защо трябва да плащат еднакво.
                      Не беше ли по-правилно да направят магистралите с ТОЛ такси? Защо трябва да увеличават винетката? Как ще я плащат хората със заплата 400 лв, за да отскочат чат-пат до съседното село? Естествено, че събираемостта ще падне значително.
                      И не е справедливо.

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Мда, и тогава всички ще ревнат, колко добре си беше с винетките. Само за пример ще дам, че за да отидеш и върнеш до Волос примерно, отиват пари къде за над половин тукашна годишна винетка. ТОЛ е хубаво нещо, на като си сметнеш парите за изграждане и поддържане на инфраструктура свързана с ТОЛ, парите откраднати от касиерите и други подробности, ще ни излезе златно.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Пловдивски екшън филм с участието на Костадин Щерев в главната роля:
                          http://www.marica.bg/
                          http://trafficnews.bg/news.php?id=31563

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Я да почнете всички да се боядисвате като него!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Здравейте, колеги!
                              Тествам нещо по настойките, модераторът може после да изтрие поста.
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Честита Коледа на всички!
                                Налага се да сменя ауспуха на колата.
                                Въпроса ми е къде в Пловдив да го сменя с нещо читаво та да изкара по дълго време.

                                Поздрави!
                                Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                                костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X