Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Аз си търся апартамент . И аз мога да изчакам

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
      Аз си търся апартамент . И аз мога да изчакам
      Ще има да чакаш ...
      LZ1ATN

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Мнооого закъсват тези Тойоти бе!
        Добре че има Пловдив 112...
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
          Мнооого закъсват тези Тойоти бе!
          Добре че има Пловдив 112...
          Как не ви е срам!Една Toyota да не можете да пренесете на ръка,та се наложи да я одерете!
          JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
          BMW X5 E70 4.8is

          "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            в петък към 18.00 ще тръгвам за кърджали.Има ли други мераклии за това време

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Ние с Бай Иван, по-рано

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                И аз мисля около 18.00 да тръгвам
                Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                0879076007 Жельо

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  http://youtu.be/2F6QEiL6jUo

                  клас трофи хоби в Полша общо взето разходкаджии
                  Живота втора серия няма.

                  Can-am Renegade 800R XXC
                  Honda TRX 450ER

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Тези с подводници ли карат в клас Екстрем?
                    http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Инсталират си крила и перка
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                        Инсталират си крила и перка
                        Спасов,чухме разни неща. Верни ли са?

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Брех.... срази ме от веднъж!
                          Кво било?
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Незнам,чух че си станал шеф на 112? Разкажи как мина все пак,ще е интерсно .

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              "Чух"? Чул си. Едва ли има някой, който да не е чул.
                              Ами, след като питаш, а и след цирка, който Стайков ми спретна тая вечер, и след като отказа да ме чуе, смятам за напълно основателно да изкажа в родния форум моята гледна точка. Който не му пука, просто да не чете.

                              Във Вторник имаше сбирка на Плодвив112. Идеята на сбирката беше да се съставят групи, които ще бъдат оповестявани по отделно и ще реагират при дадени ситуации. Лично аз смятах, че това няма смисъл, понеже групите и така си ги имаше. Излезе един доста напорист младеж с маркер в ръка и започна да пише на дъската. Състави се дневен ред. Първата точка беше да се избере ръководител на формированието. Той трябва да получава сигналите за тревога и да преценя на коя група да звъни. Обажда се на съответния "ШЕФ" на група и той от своя страна се обажда на хората от своята група. Категорично отказах предложението да заема този пост. След безкрайно настояване от моя страна и от страна на по-активните членове беше избран най-правилния и подходящ човек за тази длъжност независимо от първоначалния му отказ.

                              Втора точка беше да се изберат тези оповестители на групите. Като се стигна до офроуда логичния въпрос беше "Къде е Венци?". Венци на предишна сбирка вече е избран за ШЕФ! След като обаче за последните шест месеца е идвал само веднъж хората питат. Тука аз се изцепих като чекия на мокър пясък и съжалявам за което. Казах, че Венци спи до 10 часа и след 6 вечерта е пиян. След таз вечерните събития установявам, че са ме чули повече хора, от колкото бих искал, което прави постъпката ми изключително брутална. Много съжалявам за това, но факта е на лице. В следствие на всичко това предлагат на мен да съм този ШЕФ. Аз отказах категорично. Използвах за довод редовното клише, че "нашата група шефове няма, дори клуб нямаме заради това" и други от сорта. Доводите на пожарникарите и на Пейчинов бяха, че не става дума за ШЕФ, а за оповестител. Междувременно Делев звъни на Методи за среща в Централ парк за обсъждане на Трофи България. Методи почва да ме ръга в ребрата да ходя с него. Отговарям му, че Делев не ми е уважил искането да направим разбор на миналогодишното състезание, а и никой не ме е канил на тази среща. "Аз те каня" ми казва той. След поредното настояване на пожарникаря и на Пейчинов, силно подкрепено и от Методи, само и само да си тръгнем по-бързо. Аз се съгласих. Дадох си телефона и тръгнахме към Централ парк.

                              Всички интерпретации на тази история са инсинуации и интриги на разни мишоци без грам достойнство.

                              Много ме е яд и за това, че Методи Павлов е пълен мишок и за да излезе сух от водата е готов да ме хвърли на вълците. Но това за никой не е изненада.

                              Много жалко за това, че със Стайков толкова много сме си помагали един на друг и толкова сме преживяли заедно, а заради тази нелепа цигания от моя страна ми е меко казано много обиден. Извинявам се!
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Роска, последно се разбрахме - ти и методи след като идете на ваща сбирка да дооточните нещата. Вие се познавате най-добе и да решите кои да води оффрод групата.
                                Пейчинов за момента и за в бъдеще е след Маринов, а при него отиваме само с готови предложения, искания и прочие.
                                С Пламен (пожарникаря) ще повдигнем въпроса за това че може законово да се обезпечи ако стане проблем с мпс ремонта или част от него по време на предвижване на ДФ за задачи. Това засяга най-вече ВАС. Това че никой не го е споменал е ясно, защото никой от Общината не иска сам да си слага разходи.
                                П.с. Ако някой от този форум е наясно с създаването на НПО и по-точно Организасия с нестопанска цел в обществена полза моля да пише и сподели за какво става дума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X