Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

    Здравеите и от мен , поредния новобранец тук , честито за втората годишнина , макарче не съм бил тук досега , надявам се да не пропусна третата .

    Коментар


    • #47
      От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

      Добре дошъл.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #48
        От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

        Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
        Здравеите и от мен , поредния новобранец тук , честито за втората годишнина , макарче не съм бил тук досега , надявам се да не пропусна третата .
        това на аватара твойта кола ли е

        Коментар


        • #49
          От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

          Не е , това е моята мечта .

          Коментар


          • #50
            От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

            http://kirilg.snimka.bg/mountain/byala-cherkva.575796
            Ето я моита от вчерашното зверско закъсване на Бяла черква след лифта надолу . Добре че доидоха да ме спасят с една Нива с лебетка , защото иначе щях да чакам пролетта.

            Коментар


            • #51
              От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

              Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
              Не е , това е моята мечта .
              Всеки е голям, колкото са големи мечтите му. А на твоята мечта халогените са наистина големи. Впечатлен съм. Да имаха и някаква функция...

              Коментар


              • #52
                От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
                http://kirilg.snimka.bg/mountain/byala-cherkva.575796
                Ето я моита от вчерашното зверско закъсване на Бяла черква след лифта надолу . Добре че доидоха да ме спасят с една Нива с лебетка , защото иначе щях да чакам пролетта.
                Завиждам ти на закъсването-то няма сняг за снежна топка,а ти ревеш за лебедка!
                Там някъде,...преди 4-5 години...съборих керемидите на една барака,че...много ми бяха нужни дъските отдолу...че бях сам и...нямаше никой на цялата Бяла черква...а лопатата и джека ги бях оставил на Здравец...!

                Добре дошъл, де!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #53
                  От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                  Абе хора , аз карам лека кола в края на краищата , може да е 4х4 ама си е колата с която си возя семеиството . А в момента работя по въпроса за нещо подобно на джип , но като го направя , ще се похваля .

                  Коментар


                  • #54
                    От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                    Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
                    Абе хора , аз карам лека кола в края на краищата , може да е 4х4 ама си е колата с която си возя семеиствто.
                    Добре дошъл!
                    Приятелю аз със кола с предно(на Калаша Корсата)стигам по далеч отколкото той със Теранато,а ти с твойто 4х4 си се забил на такова место където не би трябвало да има никакви проблеми
                    Със себе си съм имал повече проблеми,
                    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                    Коментар


                    • #55
                      От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                      ами то и аз съм си нов макар че от доста време май имам регистрация,но не съм писал защото просто на този етап нямам време да се поява нито на някоя от срещите,а по-лошото е че немога да дойда на някоя от неделните разходки,понеже имам малко дете на 4 месеца и почивните дни съм зает да му обърна внимание,че и жената цяла зима неможе да мръдне от вкъщи и в неделя ако ме няма да ги изведа малко работата става сериознано със затопляне на времето смятам че скоро ще се присъединя поне към някоя от разходките,че за сега от време на време се задоволявам сам с още някой приятел за компания и то след работа да покарам малко в гората
                      иначе това съм азНатиснете снимката за да я уголемите

Име:0007.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5259054а това е моето семейно возилоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:0031.jpg
Прегледи:1
Размер:149.9 КБ
ID:5259055

                      Коментар


                      • #56
                        От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                        Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
                        ами то и аз съм си нов макар че от доста време май имам регистрация,но не съм писал защото просто на този етап нямам време да се поява нито на някоя от срещите,а по-лошото е че немога да дойда на някоя от неделните разходки,понеже имам малко дете на 4 месеца и почивните дни съм зает да му обърна внимание,че и жената цяла зима неможе да мръдне от вкъщи и в неделя ако ме няма да ги изведа малко работата става сериознано със затопляне на времето смятам че скоро ще се присъединя поне към някоя от разходките,че за сега от време на време се задоволявам сам с още някой приятел за компания и то след работа да покарам малко в гората
                        иначе това съм аз а това е моето семейно возило
                        Май имаме победител в конкурса "Най-дълго изречение"

                        Гледам, че и ти си от Асеновград та може някой ден да се уговорим да покараме заедно.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                          естествено че може,само че за сега немога да си отварям личните,затова ако ме срещнеш по улиците с джипката свиркай,а аз постоянно съм зад волана просто такава ми е работата

                          Коментар


                          • #58
                            От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                            Честитоо...... само победии.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                              Честито и от мен момчета!!
                              Да не забравяме, че всички се запознахме именно от форумите и те са най голямата връзка в един добър колектив.
                              На добър път!!
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Добре дошли в OFFRoad Пловдив!

                                bravo mnogo iako .

                                Мод: Добре дошъл. Моля пишете на кирилица!
                                Последно редактирано от sobax; 25-04-11, 20:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X