Обява

Свий
Няма добавени обяви.

17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

    На 17 и 18. Октомври 2009г. Пловдивската група и djcrazy78 ( домакин) канят всички на първото си официално събиране.

    Мястото е хижа Пашалийца, която се намира на около 15км. от с. Хвойна, което е на главния път Асеновград – Чепеларе. Посоката след с. Хвойна е с. Павелско …. Пашалийца. Може да се стигне с лек автомобил.
    Хижата разполага със следната леглова база:
    12 стаи с 4 легла; 2 стаи с 5 легла; 1 стая с 8 легла и 2 стаи с 2 легла. Цена на легло: 10 лева. Топла вода има. Бани и тоалетни има достатъчно, но са общи. За по издръжливите има място за палатки.
    Хижата разполага с ресторантче и голяма зала. Уговореното меню е следното: Скара: кебапчета, кюфтета (по 1лв.), пържоли (4,50 лв.); Салати (напр. шопска – 3 лв.); Супа (пилешка, боб – 1,50 лв,). Има кафе, горски чай ….. Алкохол, бира, безалкохолно има, но който иска може и да си носи ….
    Програма:
    Ден 1 – Събота. 14,30 Преминаване по любителско траялно трасе БЕЗ състезателен характер, което може да се премине от неподготвен джип. За по подготвените/смелите ще има допълнение към него. Вечерта – в банкетната зала.
    Сутринта от Пловдив ще се организират групи на желаещи за стигане до хижата по горски пътища, които трябва да пристигнат в хижата до 14,30 часа.
    Ден 2 – Неделя. От 10,00 часа … до когато искаме. Преминаване по любителско траялно трасе БЕЗ състезателен характер /различно от предния ден/; Преминаване на кално дере /хард/ …. и други заигравки.

    Предвидени са различни изненади, които все още се уточняват и за сега са тайна.

    .... и дано времето да е с нас
    Последно редактирано от rocky; 28-09-09, 15:38. Причина: допълнение
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

  • #2
    До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

    За въпроси относно организация, настаняване, резервации – телефона на домакина Наско, познат тук като djcrazy78 е 0889 414 199
    Аз съм на разположение след 07.10.2009 на тел 0898 488 775
    Искаме само да помолим отделните компании да се групират по някакъв начин за да се уплътни оптимално легловата база. Стаите с 2 легла предлагаме да са за хора с малки деца.
    Последно редактирано от rocky; 28-09-09, 13:38. Причина: корекция
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #3
      До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

      Добре дошли са всички, изненадите не са тайна: Ще има Кране,"окаляне",ядене,пиене и др. такива.

      Коментар


      • #4
        До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
        Аз съм на разположение след 07.08.2007 на тел 0898 488 775
        Насе, вземи да свериш календара, че изостава нещо...

        Коментар


        • #5
          До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          На 17 и 18. Октомври 2009г. Пловдивската група и djcrazy78 ( домакин) канят всички на първото си официално събиране.
          Първи събор на Пловдивската група. Защото досега направихме доста официални събирания. Това ще е нещо като семинар. Сега видях, че полицаите организират "поход". За оправдание, поход ми звучи доста убедително.
          Наско за нашата група е ясно. Каним ли официални гости? От Велинград, Копривщица и други наши дейни сподвижници.
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • #6
            До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

            Доста хора от други градове вече са поканени. Така че: Продължавайте да каните
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • #7
              До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

              Ха така, това звучи много добре !
              По повод настаняването ( резервации те ) всеки по отделно ли ще си го организира ?

              Аз чесно ди си призная, много ми се иска да си опънем палатките, ама малко се тревожа за децата.

              ... чудя се има ли и други мераклии за палатки ?
              www.4x4Trips.bg

              Коментар


              • #8
                До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                За резервации се обаждайте на домакина Наско /djcrazy78/ 0889 414 199
                Ако хижата се напълни, ще се постараем да настаним всички желаещи в околностите ( до 10-15 км)
                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                Коментар


                • #9
                  До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                  Може ли и една витара ДА СЕ ВКЛЮЧИ - обещавам да си сложа поне зимните гуми макар ,че пише, че може и неподготвени джипкИ !!!
                  Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                  костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                    Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                    ... обещавам да си сложа поне зимните гуми ...
                    И тапи за уши. И аз ще идвам.


                    Моля стая за двама и половина. Можеме да спиме и в стая за 5 човека, но не знам другите трима как ще спят.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      И тапи за уши. И аз ще идвам.


                      Моля стая за двама и половина. Можеме да спиме и в стая за 5 човека, но не знам другите трима как ще спят.
                      Ставаме двама
                      Ако легнем в двата края на коридора, никой няма да може да заспи
                      00359893488603

                      ....нямам си вече LR...

                      Коментар


                      • #12
                        До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                        ако някой ще ходи на 18-и и....ако иска да си правим компания
                        Последно редактирано от gogo_spama; 28-09-09, 19:17.

                        Коментар


                        • #13
                          До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                          И тапи за уши. И аз ще идвам.

                          Стая за четерима ! И само зимните гуми ,миналия път издържах а бях само легло над drukman не е толкова страшно
                          Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                          костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            И тапи за уши. И аз ще идвам.


                            Моля стая за двама и половина. Можеме да спиме и в стая за 5 човека, но не знам другите трима как ще спят.
                            Повече тапи и за съседните стаий.
                            sigpic

                            Коментар


                            • #15
                              До: 17-18.10.2009 "Пловдив и приятели"

                              Тапи нема! Ще ви махнем ауспусите, та като се върнете от разходка, ще спинкате като къпани.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X