Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся стенд преден мост в Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся стенд преден мост в Пловдив

    Не знам дали темата е за тук, но:

    Искам да мина стенд преден мост на Тераното ми. От скоро съм с нови гуми и за това повдигнах предницата с 3-4 см, чрез натягане на торсионите. Предполагам, че Camber ъгълът е мръднал.

    Та ако някой може да препоръча стенд в Пловдив, където са виждали джип и знаят какво да правят ...
    Nissan Terrano 2,7 TDI

  • #2
    В такси 1 бившото.Като влезеш в локалното към Кауфланд,влизаш в двора и отляво втория гараж,не първия ,втория е много в час.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      В такси 1 бившото.Като влезеш в локалното към Кауфланд,влизаш в двора и отляво втория гараж,не първия ,втория е много в час.
      Иван!!! Цял живот се занимава само с това, и си върши работата съвестно!

      За протекции -на ЛС

      Коментар


      • #4
        Преди седмица бях при него,пред мен излезе точно Терано 2 .И да,не случайно те пращаме при него.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

          Иван!!! Цял живот се занимава само с това, и си върши работата съвестно!

          За протекции -на ЛС
          Сега се сещам, че преди доста години съм карал Рено 19-ката ми при този човек. Носеше му се добро име в Рено форума.

          Благодаря, и на двамата. Важното е да знае какво прави и да му се заиграва с подложни шайби и т.н.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            Ходих. Общо взето един оборот на десния накрайник и това е. Вертикалните наклони излезнаха в норми.

            Само да уточня - или аз не съм разбрал правилно:

            В локалното преди Кауфланд на Цариградско ... Не знам дали там е била базата на Такси 1. Знам го като "Бившата мототехника". Та отляво втория гараж е стендаджията - бащата. С две думи ми обясни, че при него му е неудобно да сменя подложни шайби и за това ме прати при синът му, който бил Иван. На синът му стенда се намира на гърба на Кауфланд, реално се влиза откъм бул. Освобождение - първият неработещ светофар след бул. Цариградско шосе в ляво. В двора има полигон за учебни мотори, ремаркета и т.н.

            До скоро двамата да работели заедно при бащата, но Иван си е направил нов сервиз, малко по-широк и с по-модерен стенд. Има табела "3D стенд".
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #7
              Е, явно си уцелил..
              Точно там те пращахме - и аз, и Анатолий.

              Важното е, че си уцелил верното място.

              Честито!

              Коментар


              • #8
                Когато закарах Витарата при тоз Иван изобщо не ми хареса отношението му.Исках да ми коригира ъглите,че стоеше леко отворена.Отговорът му беше"може да има криви носачи,криви шенкели ит.н...и щяло да му отнеме цял ден,а сега нямал време".
                След това ми препоръчаха стенд ,който се намира зад КИЯ на брезовски.Човекът мнгого отзивчив ми я направи за няма и 30 мин,без да изразява съмнение,че предницата е за брак.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • #9
                  Този Иван ако е с 3д стенда в червения гараж баш на описаното място - не съм доволен!
                  Аз ходя и с трите коли при Илия на Сточна гара. Сервиза е на ул. Булаир, точно до автомивката под бизнесцентъра на бетонния мост. Влиза се откъм автогарата, защото са еднопосочни улиците.

                  За витари конкретно - караш му я директно след лифта. Сам се занимава да си разпилва отвори и т.н. Последно за такава процедура ми взе 25 лв. А който е в час е знае, че е играчка свързана дори със демонтаж на амортисьори и т.н.
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                    Този Иван ако е с 3д стенда в червения гараж баш на описаното място - не съм доволен!
                    Аз ходя и с трите коли при Илия на Сточна гара. Сервиза е на ул. Булаир, точно до автомивката под бизнесцентъра на бетонния мост. Влиза се откъм автогарата, защото са еднопосочни улиците.

                    За витари конкретно - караш му я директно след лифта. Сам се занимава да си разпилва отвори и т.н. Последно за такава процедура ми взе 25 лв. А който е в час е знае, че е играчка свързана дори със демонтаж на амортисьори и т.н.
                    Да знаеш телефон за контакт за да се уговоря предварително,че ХЛ-а е в Борянино.Поздрави!
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X