Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!

    Това също ще е много интересно -
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...686#post928686
    Да се разходим над Асеновград ! Несъм ходил натам и ще ми е интересно ! Ако искате в 10 часа на ОМВ на околовръстното между митницата и хаджията груев !
    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!

      Стана мазало!
      Дайте да се разберем 9, 10 или 11 часа. На ОМW ли?
      Към къде се очертава? С или без Атв /чете се и от Атв темите/. С или без пържоли. Хайде пишете, та да се разберем.
      Аз мога да дойда и с Атв-то над Велинград. Мога да дойда и с джипа и кучетата на BBQ.
      Ама нека да има малко повече активност. МОЛЯ!
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        Ние от тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...686#post928686

        Тръгваме в 9ч. и се събираме на изхода на Асеновград за Кърджали .
        Бензиностанция Петрол.
        До Червената стена ще караме по приложения маршрут: от мулдавската Св.Петка-х.Ловна-на средата преди с.Добростан в дясно към билото и от там по магистралата до резервата.
        Големия готвач е с нас(кви свински гърдички прави само).
        Аз нося гофрирана неръждавейка(ала-минут).

        Поздрави.

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Примерно 10ч на ОМВ и оттам да хващаме по някой от маршрутите към вр. Червената стена, среща с братята(joro_c), BBQ и каквото се реши след това Една лека разтоварваща разходка
          Май това беше преобладаващото мнение на групата днес сутринта
          Какво ще кажете
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!

            уоу с тези часове е пълен хаос аз смятам да се наспя хубаво и да тръгна в друга посока...първи стъпки в офроуда дано успея да направя и една две снимки за спомен

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
              Стана мазало!
              Дайте да се разберем 9, 10 или 11 часа. На ОМW ли?
              Към къде се очертава? С или без Атв /чете се и от Атв темите/. С или без пържоли. Хайде пишете, та да се разберем.
              Аз мога да дойда и с Атв-то над Велинград. Мога да дойда и с джипа и кучетата на BBQ.
              Ама нека да има малко повече активност. МОЛЯ!
              Верно стана сложно.Дори заклет разходкаджия като мен се обърка.Ще купя още джипове и ще се клонирам ако продължава така!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Тъй като наистина стана мазало и се чудим кой на каде, мисля да хвана за Цигов чарк !Евгени turboto ни покани и отивам да защетя честа на пловдивската група !Ще видят те какво е пловдивска витара !!!!Ще тръгна от бензиностанция ЕКО на разклона за Прослав вав 9 часа ,който е за Цигов чарк във 8,45 там да пием кафе и 9 тръгваме !
                Маршрута е лек може да го миним само на задно а ако ви се иска по харт места за каране много !Джипки ,атв-та кой с каквото реши ,заповядайте !
                Тъй като нямам станция /още/ тел. ми е - 0886 20 30 31 - петьо.

                На колегите които са на BBQ приятно прекарване и да изязете по една пържола и за онези във калта на цигов чарк !!! Приятно прекарване !!!Ида си вземете нещо за пиене и хляб !!!!


                После ще има обмен на снимки !!!
                Последно редактирано от karata_z; 21-11-09, 19:46.
                Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Аз като с повече опит:

                  1. Велинград - тръгване - ЕКО на разклона за Прослав. Час на събиране 9.00. Цел - кални изпълнения с местната група. Брой джипки - неясен. Присъствието на АТВ-та - възможно. Евгени не ми отговори нищо на ЛС, така че приемам, че не приемам.

                  2. ВВQ разходка - тръгване с баш организаторите 9.00 часа от на изхода на Асеновград, бензиностанция Петрол.
                  Втора група - настига евентуално основната. Тръгване 10.00 от OMV на околовръстното. Сбор само на джипки, защото ще се пътува по асфалт до и след Асеновград.
                  АТВ-та явно ще могат да се включат от Асеновград нагоре.
                  Носят се скари и други "медикаменти". Предлагам да се събере по 5 лв. или нещо такова и от Асеновград да се закупи нужната мръвка.
                  Брой прочели - много, брой "за" - всички.
                  Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Е сега разбрах.
                    Аз съм в 10часа на ОМВ на околовръстното.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      И аз разбрах. В 9 съм на изхода за Кърджали в Пертол.
                      На влизане в Асеновград вече има магазин на "Сани" за мръвка.
                      Последно редактирано от joro_c; 21-11-09, 20:29. Причина: добавено инфо

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Е сега разбрах.
                        Аз съм в 10часа на ОМВ на околовръстното.
                        И ние така
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                          И ние така
                          По-точно! Та да придумам.
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Май ще се съберем в 10.00 на ОМВ-то, не може ли тези момчета да ни поизчакат да ходим заедно,все пак идеята е тяхна,аз съм го минавал,но се уморих да водя..и може да кръшнем някъде другаде..

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Ние за съжаление сме без подходящо возило за разходки и тази седмица ще пропуснем веселбата
                              SUBARU TRIBECA '08

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                Първоначално публикуван от rudi Преглед на мнение
                                Ние за съжаление сме без подходящо возило за разходки и тази седмица ще пропуснем веселбата
                                Случва се!Другият път ще дойдете!Малко снимки от днешния тежък терен!DSC07837.jpgDSC07835.jpgDSC07836.jpg
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X