Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!



    Последно редактирано от Lesov; 04-10-09, 23:32. Причина: добавяне
    www.4x4Trips.bg

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!





















      случайно или не ... Nisanite на куп

      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        Ако се бяхме наговорили нямаше да се подредим така

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Пуснете някоя снимка с кебабчета...поне да погледам
          Последно редактирано от peterbg1; 04-10-09, 23:45.
          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!

            Здравейте банда
            Колко ви завиждах докато ви слушах нa станцията у дома. Сега от снимките виждам, че е имало защо.
            Вчера излизам с малчуганите да карат колела и за всеки случай си взех станцията в раницата за да не се връщам до нас ако случайно не издържа на изкушението и отпрашим нагоре.

            Има 2 коли които не съм виждал до сега. Бялата тойота и синьото чероки. Групата става голяма. Бравос.
            Петьо си е купил прашка. Уловили ли нещо? Вече може да се стреля по едър дивеч.
            Ицо пак носи нещо бяло и кръгло в ръцете си. И е подарявал дори.
            Иван
            ivanp98[at]mail.бг

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              Първоначално публикуван от Niger Преглед на мнение
              Здравейте банда
              Колко ви завиждах докато ви слушах нa станцията у дома. Сега от снимките виждам, че е имало защо.
              Вчера излизам с малчуганите да карат колела и за всеки случай си взех станцията в раницата за да не се връщам до нас ако случайно не издържа на изкушението и отпрашим нагоре.

              Има 2 коли които не съм виждал до сега. Бялата тойота и синьото чероки. Групата става голяма. Бравос.
              Петьо си е купил прашка. Уловили ли нещо? Вече може да се стреля по едър дивеч.
              Ицо пак носи нещо бяло и кръгло в ръцете си. И е подарявал дори.
              Чуваемостта беше ясна и силна - къде беше в момента?
              Чуваше се над Белащица отлично.

              А подаръка от Ицо беше един нар - щерката беше ужасена от него ( от нара, де )

              не и попречи да го хапне у дома - засега без странични ефекти

              и вечерта, като разправяше на майка си за разходката, каза, че имало много кал, и нейния !!!! джип не можал да се качи на балкана, и едни чичковци са ни вързали с една панделка !! и сме се качили...

              Умрях от смях !
              Последно редактирано от Veni1; 05-10-09, 11:51.

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Ванка,тук е момента да уточним,че прашката е бойна..някой да не си помисли нещо,нали ..Само я пробвах,но по-нататък,като задобрея,и ще се ловува с нея..
                Колите,които виждаш са нови за теб,както и аз за първи път ги видях,но шофьорите са им доказани офроудъри от Пловдивската група-познаваш ги..
                [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Поздрави на всички присъствали ! Беше си планирано като разходка, ако на някой му се е видяло леко. Това май беше последната "суха" разходка. Аз съм доволен-повозихме се,и гъбки набрахме,и кюфтета хапнахме,и нови идеи възникнаха. Ето и малко снимки:
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Пак сте се каляли "прасета".Браво дори снимки.
                    sigpic

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                      Пак сте се каляли "прасета".Браво дори снимки.
                      ...Нямаше каляне...,дори мислих да си сложа бели дрехи ...,като оня, от Ладогата !

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        ...Нямаше каляне...,дори мислих да си сложа бели дрехи ...,като оня, от Ладогата !
                        То по едно време си сложих вратовръзката! Ама недей да ревеш, ти водеше.
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                          То по едно време си сложих вратовръзката! Ама недей да ревеш, ти водеше.
                          Ти да си ми благодарен,че "пазих боята" (вашата) ,че какво трасенце бях намислил !!!

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Разбрах аз, че си измислил някакви подмолни маршрути. Ама нали имаше нови колеги.
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                              Разбрах аз, че си измислил някакви подмолни маршрути. Ама нали имаше нови колеги.
                              ...Next time, be pacient !!

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                Много съжалявам, че неуспях да присъствам.
                                Това ми е извинителната бележка. Ако я приемете де
                                Прикачени файлове
                                [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X