Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Каляне над Пловдив!

    Никой ли не иска нещо по-дълго?

    Ето го и предложението.



    Зеленото е на Чавдар от http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=66425

    Пембяното е новото предложение.

    Маршрут:
    1 ден: Асеновград-вр.Безово-Червената скала(цър,пър,биричка и твърдо)-с. Мостово(може Беленташ,Врата,Кръстова гора и тн)-с.Манастир
    Варианти за спане: с.Манастир, хотел Родона, х.Момчил юнак има и други наоколо

    2 ден: Хайдушки поляни-х.Пашалиица-с.Югово-подмиване в реката-Асеновград

    Очаква се среден хард.
    тел.0887558672-Жоро
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #92
      До: Каляне над Пловдив!

      Това май е за разходки: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=60626&page=7 , а не за "каляне". Освен,ако не завали.

      Коментар


      • #93
        До: Каляне над Пловдив!

        Първоначално публикуван от Niger Преглед на мнение
        Имам интерес. Ще идваш ли довечера?
        Идвам.

        Мисля да го направя екстремистко. По права линия....колкото може.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #94
          До: Каляне над Пловдив!

          Супер маршрут. Хайде, че нямам търпение. Да тръгваме още утре.

          За х.Пашалиица нали знаете, че трябва да купим поне един памперс за подарък на бебето. (доколкото си спомням се казваше Дарина) Ако случайно довечера не дойда на сбирката, обсъдете бебешкия въпрос. Аз ще дам пари.
          Иван
          ivanp98[at]mail.бг

          Коментар


          • #95
            До: Каляне над Пловдив!

            Първоначално публикуван от Niger Преглед на мнение
            Супер маршрут. Хайде, че нямам търпение. Да тръгваме още утре.

            За х.Пашалиица нали знаете, че трябва да купим поне един памперс за подарък на бебето. (доколкото си спомням се казваше Дарина) Ако случайно довечера не дойда на сбирката, обсъдете бебешкия въпрос. Аз ще дам пари.
            Ако знаете човекът как ще ни се зарадва...и за нас ще трябва по един памперс!

            Коментар


            • #96
              До: Каляне над Пловдив!

              Една неделя ме нямаше и скъсахте сенджира каляне,пиене на боза и удавяне на джипки,искате да ме хване яд нали еми хванаме
              Последно редактирано от kalasha; 18-09-09, 12:29.

              Коментар


              • #97
                До: Каляне над Пловдив!

                Брей. Големи сте пичове.
                И аз не съм в Пловдив и довечера няма да мога да дойда.
                Ако може, уговорете се за по-ранен час, че една две отсечки от маршрута не са ми известни. Пък си е бая път , особено със заигравките.
                Кажете и къде и кога да ви чакам.
                Може на влизане в Асеновград- бензиностанция Мусчо(от ляво)
                Може и на излизане за Кърджали в дясно има бензиностанция.

                За с.Манастир може да се наеме къща с механа. Имам приятел в Лъки, който може да свърши работата. Няма комфорт, но става и е тънко.
                Трябва предварително да се обадим и брой хора(горе долу). Може да разчитаме и на късмет-има няколко къщи за гости в селото.
                Тук е къщата с механата.



                Хотел Родона е лукс и е със страхотна гледка.


                За памперса или друго- участвам.
                Там си имам и специален приятел - Вихър. Ще има и той подарък.


                Хубаво е да имаме цър- пър и гъл-гъл.
                Задължително топли дрехи и здрави обувки-кал ще има колкото душа иска.

                Цитат на chrichri
                Това май е за разходки
                Нема да е просто разходка!

                Чакам инфо и на телефона. Поздрави
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #98
                  До: Каляне над Пловдив!

                  Първоначално публикуван от Niger Преглед на мнение
                  Супер маршрут. Хайде, че нямам търпение. Да тръгваме още утре.

                  ..памперс за подарък на бебето. (доколкото си спомням се казваше Дарина)....
                  Нема да се пУашиш. Дома имам и Дарина и памперси.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #99
                    До: Каляне над Пловдив!

                    Пишете какво сте решили !!!Утре съм на работа ама може и да вали така че нищо не се знае !!!Може и да ви настигна във неделя ако ще нощувате някаде и ще продължите да карате !!!!
                    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                    Коментар


                    • До: Каляне над Пловдив!

                      Колеги , кажете какво стана с тази разходка. Тайно се надявам , че на се е случила докато ме нямаше през почивните дни и предстои да се случи... От друга страна ако сте ходили , ви завиждам за емоциите.

                      Коментар


                      • До: Каляне над Пловдив!

                        Първоначално публикуван от vaseto Преглед на мнение
                        Колеги , кажете какво стана с тази разходка. Тайно се надявам , че на се е случила докато ме нямаше през почивните дни и предстои да се случи... От друга страна ако сте ходили , ви завиждам за емоциите.
                        Тази не е минала и предстои а бяхме тук :
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=21593&page=34
                        Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                        костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                        Коментар


                        • До: Хард разходки на Пловдивската група!


                          Колеги , кажете какво стана с тази разходка. Тайно се надявам , че на се е случила докато ме нямаше през почивните дни и предстои да се случи... От друга страна ако сте ходили , ви завиждам за емоциите
                          .

                          Бях,бях. Само половинката. Защото преди "Карджов камък" се натъкнах на препъни камък в лицето на ловци в резервата(много некултурни бре). Имах и поражения по жипа и пълни фарове с вода. Беше си много гот. Може да пусна тема по-нататък, че сега нещо времето лети много бързо(сигурно щото се стъмва рано).

                          Коментар


                          • До: Хард разходки на Пловдивската група!

                            За тази Неделя 22.11.09 едно каране около яз.Батак.Тръгване от Циговчарк в10.00ч.Очертават се дерета и кал Много кал.На който му се каля кат прасе да заповяда.Може и без гуми даже по капли-ще е по интересно.Аз ще махна греблото да е по равностойно.Иначе мога да го пускам тук таме да си помагам. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...480#post925480 Това е темата всички сте поканени.Имате и едно Терано1 Д.Б. да не го забравите.
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Хард разходки на Пловдивската група!

                              Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                              За тази Неделя 22.11.09 едно каране около яз.Батак.Тръгване от Циговчарк в10.00ч.Очертават се дерета и кал Много кал.На който му се каля кат прасе да заповяда.Може и без гуми даже по капли-ще е по интересно.Аз ще махна греблото да е по равностойно.Иначе мога да го пускам тук таме да си помагам. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...480#post925480 Това е темата всички сте поканени.Имате и едно Терано1 Д.Б. да не го забравите.
                              Не ни провокирай с кал, кажи,че ще има печено прасенце и.... сме твои !

                              Коментар


                              • До: Хард разходки на Пловдивската група!

                                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                                Не ни провокирай с кал, кажи,че ще има печено прасенце и.... сме твои !
                                Манджа няма ще се каляме кат прасетаДа вземете и Калашчето да не го забравите.Ако идвате разбира се.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X