Обява

Свий
Няма добавени обяви.

6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

    Идеята на тази разходка e ,за 2 дни да обиколим едни от най- красивите 6 язовира в Родопа Планина. Точката на тръгване ще е на всички нас познатата бензиностанция OMV. През първият ден ще минем покрай яз.Въча, яз.Тошков Чарк, яз.Широка Поляна и ще завършим деня на яз Доспат,настаняването ще е на някоя почивна база покрай язовира. Вечерта ще има игра с публиката без жокер , и ще се работи с материали на клиента, а рекламацията само на щанда. Вторият ден ще посетим яз. Голям Беглик и яз. Малък Беглик. Маршрутът ще премине изцяло по черни пътища, темпото на каране ще е от средно към високо. Тези дни ще уточня легловата база и ще дам по точна информация. Записването може да става тук или на 0888274102 Стефан.

  • #2
    От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

    До колко джипа е позволено за да знаем дали да бързаме с записването

    Коментар


    • #3
      От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

      Наистина ли трябва да е точно на датите за качване на вр. Ботев? Като изключим, че е някакси некоректно, аз на тези дати съм зает и се чувствам двойно преебан. Седнете като мъже и се разберете.

      Коментар


      • #4
        От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

        Почва да става комично - първо хасковската организация, сега нещата преминават в подливане на вода и т.н. Не ви ли се струва, че нещата не трябва така да се правят?!?! Всеки е в офоруда за удоволствие, пък накрая само разправии и детински постъпки. Еди обяснявай после как джипърите били истински мъже

        Росене, за Ботев има начин да се качат и повече от 10 джипа, за да са доволни всички и да се получи сплотена разходка, а не едните днес, другите утре....

        Стефане, много добра идея за разходка със сериозно каране. Темпото трябва да е наистина високо и не знам до колко ви ще позволи да се насладите на районите през които ще минете. Успех с организацията и дано групата да се придвижи сплотено и стегнато до мястото за забава без проблеми от никакво естество!
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

          Кво подливане на вода кви пет лева! Сиктир от разбирачи офроъдъри!
          Който иска да ходи на Ботев. Който иска да ходи в Родопите! Аз се записвам за Язовирите - Руси Русев, Ланд Ровер, България.

          За на Спасов организаторските способности няма смисъл да говорим. Важното е, че човека си вярва. Нищо, че е едиствения.

          Павлов, според мен си тройно преебан, щото няма да видиш с какъв Ровър ще се появя в Родопите.

          Стефане препоръка от мен - моля те помисли какво да се направи за да не се влачим със скороста на ранени охлюви. Който не може да поддържа темпо да не идва.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #6
            От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Павлов, според мен си тройно преебан, щото няма да видиш с какъв Ровър ще се появя в Родопите.
            Ами сменете датите де...

            Коментар


            • #7
              От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

              Как ще сменят датите не виждаш ли че го правят нарочно.

              Коментар


              • #8
                От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                Виждам, но не ми харесва. Както и да е, ще ходим за гъби...

                Коментар


                • #9
                  От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                  Браво, браво Стефане, демонстрацията на тъпотия продължава!
                  Руси, който не кара ралиджийската да си еве футката майна. Ей това е сериозна организация.
                  Стояне, сподели информацията де. Ама не в тая тема, да не смущаваме господата по-организатори и най-организатори.
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #10
                    Re: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                    Колеги искам да уточня,че нищо не правя нарочно или напук, а ни най- малко идеята ми е да разцепвам клуба.За тези дати съм направил някои рокади и ще трябва да направя още малко за да се освободя,ако сега не го направя не се знае кога пак ще мога да се освободя.Другото мероприятие вече е събрало необходимия брой хора,та ние които не можем да участваме да не караме ли сега?
                    Последно редактирано от arn; 16-05-18, 23:19.

                    Коментар


                    • #11
                      От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                      Почва да става комично - първо хасковската организация, сега нещата преминават в подливане на вода и т.н. Не ви ли се струва, че нещата не трябва така да се правят?!?! Всеки е в офоруда за удоволствие, пък накрая само разправии и детински постъпки. Еди обяснявай после как джипърите били истински мъже

                      Росене, за Ботев има начин да се качат и повече от 10 джипа, за да са доволни всички и да се получи сплотена разходка, а не едните днес, другите утре....

                      Стефане, много добра идея за разходка със сериозно каране. Темпото трябва да е наистина високо и не знам до колко ви ще позволи да се насладите на районите през които ще минете. Успех с организацията и дано групата да се придвижи сплотено и стегнато до мястото за забава без проблеми от никакво естество!
                      Ако не може да се качим всички до вр.Ботев,аз съм за Язовирите!
                      Стефчо:Георги Хайтов Тойота ЛК90,Jeep ZJ, двама или трима души!
                      Темпото не ме питеснява!
                      JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                      BMW X5 E70 4.8is

                      "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                      Коментар


                      • #12
                        От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                        Ама що една кавга да е повод за разцепване на клуба и какво лошо има да е публично, всеки има глава на раменете и има право да избере, или да не избере страна. Рано или късно това ще се случи... и на сватба има недоволни А това, че се създава паралелна организация е още по-хубаво, даже има нужда и от трети вариант. Членовете на клуба не са никак малко, а мераклиите-симпатизанти /такива като мен/ са още повече, ясно е,, че няма начин всички да се включат в едно и също мероприятие. Съвсем друго е когато се организира общо събитие , с масово присъствие и с гости Всички знаем, че дори съботно-неделните разходки са няколко варианта, ама само Краси / адмирации за него / обявява публично, къде и кога ще бъде. Според мен, колкото повече възможности и колкото по-публично, толкова по-добре. Не ангажирам никого със своето мнение.
                        Поздрави
                        Последно редактирано от chavdi; 17-05-18, 10:45.
                        Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                        Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                        Коментар


                        • #13
                          От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                          Аз също съм за различните организаций. След като си покарал със всеки можеш сам да избираш къде и с кой. Примерно кал към пясъчник,камънак и наклони в родопите или неизследван дълъг марширут със 50-60км асфалт.
                          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                          Коментар


                          • #14
                            От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                            Аз също съм за6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ

                            Коментар


                            • #15
                              Re: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                              Скъпи приятели и съмишленици разходката ще е около 150км. на ден подчертавам,темпото от средно към високо,е няма да се кара като на състезание ,карането трябва да е стегнато,че бая път ни чака.Бензиностанциите по пътя са: първата ще е на с.Михалково, която има бензин и дизел само,газ няма.Следващата бензиностанция е на Сърница, не съм сигурен обаче с какво гориво разполага и какво и е работното време,алтернатива Доспат.Забавната част ще е в Хотел Сиа http://hotel-sia.com/ на брега на язовир Доспат близо до Сърница.
                              Цена за нощувка,закуска и вечеря е 35лв. на човек,деца под 6г. безплатно,деца от 6г. до 12г. 25лв като за тях има предвидено легло,закуска и вечеря .
                              Срок на записване - 25-05-18.
                              Записан е този, който си е внесъл съответната сума.Сумите се внасят при мен,чуваме се лично на номер 0888274102-Стефан,за да се разберем на кой как му е удобно,по банка,куриер или лично.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X