Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8 ... Рожден Ден на Пловдивската Офроуд Група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8 ... Рожден Ден на Пловдивската Офроуд Група

    Добре дошли на традиционният ни празник по случай 8'мият РОЖДЕН ДЕН на Пловдивската Офроуд Група.

    Събитието ще се проведе на 16-18 Декември.
    Мястото, за провеждане на събитието е комплекс "Бяло Камъне" в полите на Средна гора ... над с. Старосел.
    https://goo.gl/maps/LEhrn73hZmS2

    OFFRoad ... и още нещо!
    "ПЛОВДИВ и ПРИЯТЕЛИ 7" и Осми Рожден Ден на Пловдивската група !!!

    Условията за състезанието ще намерите, по-късно тук в темата ... http://www.offroad-bulgaria.com/show...37#post3062537


    Същинското Тържество ще бъде вечерта на 17'ти Декември от 19:00 ч
    .

    Приятели ... Очакваме Ви!
    www.4x4Trips.bg

  • #2
    От: 8'ми Рожден Ден на "OFFRoad Пловдив" 16-18 декември 2016

    Сякаш вчера беше: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=46835

    Коментар


    • #3
      От: 8'ми Рожден Ден на "OFFRoad Пловдив" 16-18 декември 2016

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      А бяхме млади, а
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: 8'ми Рожден Ден на "OFFRoad Пловдив" 16-18 декември 2016

        Малко подробности за настаняването...

        Резервирали сме базата за две нощувки (на 16'ти и 17'ти)

        Има три категории стай:

        * Двойна стая в блок с общ санитарен възел на етажа - 26,00 лв

        ** Двойна стая в бунгало - санитарен възел на 4 стай - 36,00 лв

        *** Двойна стая във вила на един етаж - 68 лв

        **** Двойна стая във вила на два етажа - 68 лв




        Запазването на стая става с предплащане.

        За допълнителна информация: 0877 001111 - Петър Лесов
        www.4x4Trips.bg

        Коментар


        • #5
          ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

          Здравейте, ПРИЯТЕЛИ.

          По повод предстоящият 8'ми РОЖДЕН ДЕН на Пловдивската Група, сме Ви подготвили и едно изключително атрактивно състезание!

          ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8 / 16-17 декември 2016г

          ПРАВИЛА на СЪСТЕЗАНИЕТО:

          1. КЛАСОВЕ - Състезанието ще е в два класа с отделно класиране:
          * Джипове - ВСЯКАКВИ
          * Мотори и ATV & UTV

          2. ЕТАПИ:
          * Етап 1 - започва в 8:00ч на 16.12.2016г и завършва в 17:00ч на 17.12.2016г .
          * ИЗБОР НА МАРШРУТ - Всеки сам планира и изминава маршрута си ... по възможност 100% черни пътища.
          * Сами избирате дали да изминете маршрута си на 16'ти - петък или на 17'ти - събота, но го уточнявате при записването за участие!

          3. УСЛОВИЯ:
          * Екипът /участника/ изминал най-дълъг път по черно от избраната стартова точка до финала е победител!
          * Задължително УСЛОВИЕ да предоставите GPS track! ... със записан изминатият от Вас път от старта (от къщи) до мероприятието - по черно!
          * Ако има участници изминали еднакви километри по черно, печеливш е екипажа (участника) с по-кратко време!

          4. СТАРТ:
          * Индивидуално избрана стартова точка, в рамките на България, от която всеки стартира за да достигне до мероприятието!

          5. ФИНАЛ:
          * Координатите на финала Ви се подават в момента в който се обявите на стартова позиция! ( в близост до Бяло Камъне)
          * Времето за стартова позиция, всеки сам си го определя, но се зачита от момента в който се обадите на съдийският стартов телефонен номер!
          ... на стартовият телефонен номер ще продиктувате координатите си избрани от Вас за старт.
          ... стартов телефонен номер ще получите на лично съобщение, след записване за участие - тук в темата!

          6. ЗАПИСВАНЕ и ТАКСА за участие:
          * Записване за участие с коментар в темата до 15'ти декември 2016.
          * Информация за записване - Име на водача / вид - клас МПС / Марка / Модел / Рег. номер / ден за участие!!!
          * Такси за участие НЯМА !

          7. НАГРАДА
          * обилен награден фонд - отделно класиране за двата класа 1'во / 2'ро / 3'то място!
          ... награди подсигурени от Пловдивската Офроуд Група.
          Последно редактирано от Lesov; 01-12-16, 01:24.
          www.4x4Trips.bg

          Коментар


          • #6
            От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

            Кефи!

            Ако бъдещите участниците не са купонджийски насочени, то това състезание не е за тях
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #7
              От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

              Интересно състезание ще се получи.

              Коментар


              • #8
                От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                Интересно като замисъл, ама търпи много кавги, ако някой се приеме насериозно.

                Пример-вдигам се аз от нас, до Пловдив по асфалт са 300 км(грубо), по черно ще направя 500+. С все рискове от тръгване по грешен път, станал тотално непроходим, даже и за Урал, риск от полицаи когато съм на асфалта, ползване на лебедка, много пъти, зер-ще минавам Балкана по черно, и в същото време-някой стартира от Пловдив, и си прави совалки от по 30-50 км по черен път, с доста добра средна(а и максимална) скорост. И без да е правил никакъв сериозен офроуд ще навърти повече километри от мен-дето ще минавам Балкана на лебедки.

                Азразбира се няма да тръгна, далеч ми е, но ви давам пример как може да се опорочи иначе добрата идея.
                А има и зли умове, които могат да измислят и още по-гадни казуси.

                Иначе супер идея, нещо ново е за България, ама се пазете от подводни камъни.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                  Много интересно!
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Интересно като замисъл, ама търпи много кавги, ако някой се приеме насериозно.

                    Пример-вдигам се аз от нас, до Пловдив по асфалт са 300 км(грубо), по черно ще направя 500+. С все рискове от тръгване по грешен път, станал тотално непроходим, даже и за Урал, риск от полицаи когато съм на асфалта, ползване на лебедка, много пъти, зер-ще минавам Балкана по черно, и в същото време-някой стартира от Пловдив, и си прави совалки от по 30-50 км по черен път, с доста добра средна(а и максимална) скорост. И без да е правил никакъв сериозен офроуд ще навърти повече километри от мен-дето ще минавам Балкана на лебедки.

                    Азразбира се няма да тръгна, далеч ми е, но ви давам пример как може да се опорочи иначе добрата идея.
                    А има и зли умове, които могат да измислят и още по-гадни казуси.

                    Иначе супер идея, нещо ново е за България, ама се пазете от подводни камъни.
                    Изключително прав си колега!
                    Но, ще отговоря цитирайки думите на един приятел: "Вие за какво сте дошли, да карате и да се забавляваме или да се лъжем?"
                    В крайна сметка името на "състезанието" е доста показателно ... Пловдив и ПРИЯТЕЛИ!
                    Искаме да поканим всички приятели и съмишленици от цялата страна, да се забавляваме заедно и да почерпим от сърце за Рожденият ден за Пловдивската група

                    А който иска да приеме предизвикателството, на това нестандартно състезание, да докаже на себе си и на цяла България, собствените си офроуд умения, за шофиране и ориентиране, нека ми пише на лично съобщение или да се обади (0877001111) за да му разясним условията!

                    А всички останали Ви очакваме директно на купона...
                    www.4x4Trips.bg

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                      Аз от утре тръгвам
                      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                      TOYOTA BJ40 3.5D
                      Венци 0887551059

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                        Затворено трасе няма ли да има ? В предишните години беше доста приятно и Всички сме заедно. Не са за подценяване и пържолите с червеното вино на мястото на събитието . Успех с подготовката и се надявам да се видим.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                          Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                          Аз от утре тръгвам
                          Венци утре ще е късно, аз от вчера съм почнал.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                            Мотористи-барбекюристи приемате ли ?
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ '8

                              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                              Мотористи-барбекюристи приемате ли ?
                              Ако си носят материала за BBQ-то!
                              JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                              BMW X5 E70 4.8is

                              "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X