Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
    Управителя на х.Чернатица има Митсубиши Паджеро '85 2.5ТД
    На човека му е гръмнал мотора, а аз миналата седмица поех ангажимент да му потърся из нета втора употреба. Това може да е чудесен повод да организираме събирането там, а ако някой от групата има Паджеро на части може да стане "полезното с приятното".
    Помислете дали да направим събирането там или на открито. Ако се реши да е в хижата трябва да се обадим предварително да разберем дали има възможност. Мисля, че не е лошо да поръчаме примерно 50-100 кюфтета, безалкохолно, алкохолно и т.н. защото на човека ще му заемем ресторанта, ще му изплескаме с кал и ще му изцапаме посудата и ще си тръгнем без да спим. Поне да изкара някой лев от храната. А въпросите, които разисквате тук в темата на живо ще бъдат решени за минути.

    Моля коментирайте
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Ами дали да не идем до Наско - х. Пашалиица. Верно далечко, но ако сме към 11 там, може да се врътнем по трасето и да си хапнем, както трябва. Трактор си има, трасе си има, място има. Пробвано е!
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Мисля, че Пашалийца, не е лошо място, но не мисля, че е много подходящо точно за този случай. По асфалт е на едни километри, а по черно маршрутите, които са ми известни за до там не са толкова леки, че в това време всеки да може да мине било то и със семейния паркетник. Така бягаме от идеята за късо маршруте, което да се премине от всички и след това да се отдадем на хапка и пийка!
        Района на х.Здравец според мен е по подходящ за този тип мероприятия


        П.С: Марине, идеята за ледено катерене много ми допада!
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Наистена х.Пашалийца е далече нека се съберем тука по на близо

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Аз също съм ЗА х.Здравец по близко да е!!!

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Миналогодишният маршрут е добра алтернатива.

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Преобладаващите мнения са ЗА.
                Нека се разберем така: на 27.12(неделя) в 10.15ч на ОМВ на околовръстното, за да може преди 11ч да сме тръгнали. Миналогодишния маршрут(лек, подходящ за неподготвени коли, няма опастност за боята) и след това сладки приказки около скарата над Добралък, ако позволява времето или в тази хижа, за която говори Росен!
                Някой против?
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                  Знам Марине, че имаш доста възможности и за това те дадох като пример.
                  Възможности..., като някаква скромна организация само... и може би малко домашна ракия . За съботата да изкарате годишнината подобаващо. Ако останете и след 12 часа /27.12/ да напомните на Стоянчо да почерпи за имения ден.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Имам намерение да направя семейно включване към разходката. За целта, обаче, ще съм със семеен, обикновен автомобил, с предно предаване. С оглед на това и благодарение на факта, че маршрутът не ми е познат, имам два въпроса :
                    1. Дали ще мога да издрапам с обикновен ван, с предно предаване ? В предните постове видях, че маршрутът е подходящ и за неподготвени автомобили, но това в тукашните среди е относително понятие.
                    2. Някой може ли да ми даде GPS точка на крайната цел ?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        На 27-ми май ще сме много именници ,на които празника съвпада с годишнината на Групата.
                        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                        Grand 3.1TD
                        0898 620 306 Стоян

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Ако не ме лъжи паметта е точно тук.

                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            През лятото висчки пътища са проходими с малко по-висока и попрежалена лека кола. Сега не знам точно как ще е
                            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                            Преобладаващите мнения са ЗА.
                            Нека се разберем така: на 27.12(неделя) в 10.15ч на ОМВ на околовръстното, за да може преди 11ч да сме тръгнали. Миналогодишния маршрут(лек, подходящ за неподготвени коли, няма опастност за боята) и след това сладки приказки около скарата над Добралък, ако позволява времето или в тази хижа, за която говори Росен!
                            Някой против?
                            Доколкото виждам няма против и го приемам за окончателно
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                              На 27-ми май ще сме много именници ,на които празника съвпада с годишнината на Групата.
                              Ами точно, де, подходящ момент да се включите с подходящите атрибути !

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                За атрибутите ясно .Ама любимия ми цвят е винено червено напръскано с татарски кюфтета.
                                Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                                Grand 3.1TD
                                0898 620 306 Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X