Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спасителни акции с и без Гражданска защита

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ВАЖНИ СЪОБЩЕНИЯ!!!

    Първоначално публикуван от Jeepman_RADEV13 Преглед на мнение
    Ето какво пишат колегите от Ст.Загора.Това важи ли и при нас?
    Сега след като разполагаме с пакета от документи регламентиращ условията за членство в Спасителния отряд,установихме че никаде няма конкретна забрана за членство в друга подобна група,но когато доброволците биват мобилизирани нямат право да се отклоняват от възложените им задачи.По този начин със сключването на гражданския договор,приоритет на Доброволеца става мобилизацията към Общината,и няма как да осъществява дейност в МСС.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #17
      От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Нишо нямаше за спасяване. Най-обикновенна транспортна операция. И такси ако бяха викнали щеше да отиде.
      Просто фирмата която чисти пътя не иска да го чисти. Шофьора на автобуса не иска да слага вериги(или не може).
      20-30см сняг и голяма драма.
      Гражданска защита защитава основно ползвайки GSM. Добре, че поне телефоните не са им сделани.
      Това е. Мъка, мъка мъка.Иначе министърката много и знае устата...
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #18
        От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Нишо нямаше за спасяване. Най-обикновенна транспортна операция. И такси ако бяха викнали щеше да отиде.
        Просто фирмата която чисти пътя не иска да го чисти. Шофьора на автобуса не иска да слага вериги(или не може).
        20-30см сняг и голяма драма.
        Гражданска защита защитава основно ползвайки GSM. Добре, че поне телефоните не са им сделани.
        Това е. Мъка, мъка мъка.Иначе министърката много и знае устата...

        Днес в 9.30 с Калаша и още едно МПС с три чифта вериги поехме за Лъки и стигнахме 10км. преди целта. Пътят Асеновград-Пампорово невъзможно за минаване.
        В крайна сметка завъртяхме с дрифт и с бутане и.......шейна надолу по левият бряг за спиране и.................вериги свършиха и....

        За на министърката устата имам клинична пътека , ама в момента я суша.
        Браво на вас и си знаем,че така ще продължаваме.
        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
        TOYOTA BJ40 3.5D
        Венци 0887551059

        Коментар


        • #19
          От: 21-22 ДЕКЕМВРИ 2012 "ПЛОВДИВ И ПРИЯТЕЛИ" 5

          Обаждам се на първото място, където пише "Пловдив", щото е късно и не ми се търси по-подходяща тема.

          Чух по новините (май че по "Нова") за автобуса с деца, закъсал край хижа "Здравец", сетих се къде (там имахме събор), рекох си "Там не е минало без наши хора" и чух "На помощ е дошъл и оф-роуд клуб..."

          Сърдечни поздравления за пловдивчани! Стискам палци и на старозагорци, които сега сигурно помагат където трябва.

          Радвам се, че познавам такива хора.

          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #20
            От: Ден на доброволеца

            Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
            ...Няма и длъжностно лице което да "узакони" МСС...
            МСС е отдавна законно запазена марка на Братя Петрови, които любезно предоставят ползването на името на всеки, който следва идеите на МСС.За повече лигитимност може да регистрирате ЮЛ както направи вече една софийска МСС група. Аз лично стоя на страна от бумащината.Смятам, че ме ограничава. Когато съм искал и съм имал възможност да помагам никой не ме е спирал, или ако ме е спирал, то е било за съвсем кратко време.
            Поздрави на всички майнички от шопландия!

            Коментар


            • #21
              От: Ден на доброволеца

              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
              МСС е отдавна законно запазена марка на Братя Петрови, които любезно предоставят ползването на името на всеки, който следва идеите на МСС.За повече лигитимност може да регистрирате ЮЛ както направи вече една софийска МСС група. Аз лично стоя на страна от бумащината.Смятам, че ме ограничава. Когато съм искал и съм имал възможност да помагам никой не ме е спирал, или ако ме е спирал, то е било за съвсем кратко време.
              Поздрави на всички майнички от шопландия!
              Колегата имаше предвид друг вид узаконяване и легитимност, затова е сложил думата в кавички. Регистрацията на ЮЛ не дава такава легитимност.

              Коментар


              • #22
                От: Ден на доброволеца

                Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                .. Регистрацията на ЮЛ не дава такава легитимност.
                Много се радвам, че има хора като теб, които го разбират и осъзнават.

                Коментар


                • #23
                  От: Спасителни акции с и без Гражданска защита

                  Брей...писам съм вчера в тема, която виждам днес! А и не пия отскоро, та да съм объркал! Какво ли се е случило?
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спасителни акции с и без Гражданска защита

                    Слети теми от модератор.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #25
                      На мен колеги ми се е случвало да публикувам тема или одговор и да излезе на другият ден Дори и излизане на няколко одговора един след друг

                      Стават инцеденти със студенти
                      Последно редактирано от sobax; 30-12-12, 19:19.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спасителни акции с и без Гражданска защита

                        Какво стана с тия мушмуроци от ГЗ, някой има ли информация? Ако така се движат нещата, май ще изляза прав, че пак няма да стане нищо. Само дето се набутах за документи.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X