Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го правя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го правя?

    И така след година и половина митарстване паджерото ми отново се връща при татко. Чудя се как да му взема някакви пари. Окучан, орязан и доста изгнил. Усилени торсиони и пружини от любимата на нас с Георги марка "ironman", като амортисьорите от комплекта се оказаха пълно гов... Прагове "made by Sobax". Шаси - доста изгнило, изкърпено от Росен. Отвътре е супер - отопляеми кожени седалки с пружини, работещ климатик, задно парно, 7 места. Заден блокаж, работещ. Гуми AT в прилично състояние, пет броя. Мисля да му искам 3000 лв.

    Та въпроса ми е: ако не успея го продам в този си вид, мога ли да му взема тези пари ако го разфасовам и продам на части. Имам ли някакъв шанс? Паджерото е доста популярен джип.

  • #2
    От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

    Пусни го във това състояние,на намислената цена във форума и ще получиш веднага предложение за покупка Все някой,ще го купи за някой проект Лично мнение де
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #3
      От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

      Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
      И така след година и половина митарстване паджерото ми отново се връща при татко. Чудя се как да му взема някакви пари. Окучан, орязан и доста изгнил. Усилени торсиони и пружини от любимата на нас с Георги марка "ironman", като амортисьорите от комплекта се оказаха пълно гов... Прагове "made by Sobax". Шаси - доста изгнило, изкърпено от Росен. Отвътре е супер - отопляеми кожени седалки с пружини, работещ климатик, задно парно, 7 места. Заден блокаж, работещ. Гуми AT в прилично състояние, пет броя. Мисля да му искам 3000 лв.

      Та въпроса ми е: ако не успея го продам в този си вид, мога ли да му взема тези пари ако го разфасовам и продам на части. Имам ли някакъв шанс? Паджерото е доста популярен джип.
      Интересно ми е,как се завърна?!
      JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
      BMW X5 E70 4.8is

      "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

      Коментар


      • #4
        От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

        С кой мотор е?
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          С кой мотор е?
          С хубавия. 2.8 тди
          Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
          0879076007 Жельо

          Коментар


          • #6
            От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

            дай ония 3000лв,паджерото и ела да говорим

            Коментар


            • #7
              От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

              2.8 TDI, автомат, суперселект

              Коментар


              • #8
                От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

                Десен волан. Фейслифт от 98 г. Не съм дал повече инфо защото това не е обява за продажба. Тук се чудя кой е най-добрия за мен вариант.

                Коментар


                • #9
                  От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

                  Десния волан уби всичко детско в мене.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

                    Съгласен, не е лесен за продаване. За това питам хората, които имат нужния опит - ако го продам на части какви пари мога да му взема?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моят първи джип или тежката съдба на дългото паджеро на Павлов - какво да го прав

                      Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                      Съгласен, не е лесен за продаване. За това питам хората, които имат нужния опит - ако го продам на части какви пари мога да му взема?
                      Колега,купувам задния блокаж. Дай цена.

                      Или целия джип за 2000лв.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X