Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радиолюбители

    Стартирам кампания за провеждане на курс и изпит за радиолюбители на местна почва. Събирам имена и такса по 30 лв, като разликата от 1, или 2 лева знаете къде ще отиде. За тези, които не са наясно, започва се с клас 2, като изпит за по-горен клас не може да се прескочи. Материали за подготовка има тук: http://lz-live.com/index.php?option=...mid=99&lang=bg . Призовавам за по-бърза реакция, за да не се проточват нещата. Нека да е ясно, предстоящият изпит във вторник не е актуален за мероприятието, както и ползуването на съществуващите репийтри, на този етап. Поздрави!

  • #2
    От: Радиолюбители

    Кога ще е курса, кога ще изпита? Къде?

    Коментар


    • #3
      От: Радиолюбители

      Записан!
      Парите ще ти ги дам когато кажеш.
      0+

      Коментар


      • #4
        От: Радиолюбители

        И аз искам, но не знам как ще стане понеже през седмица положението е сложно. За клас 2.
        Късно ли ще е, ако се включа след като стане ясно на коя дата ще е изпита?
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          От: Радиолюбители

          След като се съберем повече хора ще искаме от КРС да ни направят изпит в Пловдив , ако не се получи ще си организираме транспорт с няколко коли до София , което не вярвам да ни е проблем . Изпит в почивни дни едва ли ще ни направят .
          http://crc.bg/section.php?lang=bg&id=192
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            От: Радиолюбители

            Dear, Guest! You have Неиздържал quiz 'Разедл 1: Електротехника и радиотехника'.

            Резултат : 84 / 112
            Процентно : 75.00 %
            Верни : Неиздържал
            Дата на стартиране : 2012-02-17 23:22:55
            Дата на приключване : 2012-02-18 00:17:45
            Време на решаване : 54 мин 50 сек
            Верни отговори : 80.00 %
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #7
              От: Радиолюбители

              Знаех си, че не разбираш....


              Войводо и аз ще участвам.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                От: Радиолюбители

                Виждам, че интереса, проявен многократно на масата не намира отражение в идеята на живо. Закривам кампанията. Всички, проявили интерес до тук ще получат инструкции за следващи процедури. Благодаря за вниманието.

                Коментар


                • #9
                  От: Радиолюбители

                  В петъчната сбирка дискутирахме темата. Колегата Иван (stormmaker) каза, че поема ангажимента да направи организация да проведем курса и изпита на място в Пловдив. Нека не се скатава и да напише подробности !
                  www.4x4Trips.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Радиолюбители

                    Хм, вчера, докато си пишех поста - след тоя на Вальо, и ми се скапа интернета.
                    Така, от моя страна интерес има - и моля да бъда записан за изпит!!
                    По-ясно от това как да го кажа?
                    От разговорите с някои колеги се оказва, че интерес също има - какво става тогава?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Радиолюбители

                      Да кажа и аз няколко думи набързо, че от рано да има информация, а то е ясно, че в движение все нещо ще променим
                      1. Цена - в рамките на 48-50лв, включваща курса+всички такси за изпита+заявления в София.
                      2. Минимален брой участници - 10
                      3. Време на провеждане на курса - всеки ден( да речем 2 дни в седмицата - Понеделник и Сряда) след 19ч.
                      4. Място - Рилон Център(бул Христо Ботев 92В), офис, достатъчно голям, за да побере 40-50 човека дори. Рента няма да се плаща, това е моят принос към идеята. Е...почерпки не се сещам да съм отказвал нявгаш
                      5. Дата - да речем, че от 2и Април( да си е Понеделник) можем да започнем, но до тогава трябва да сме набрали поне 10 сигурни колеги.
                      6. Изпит - ако всичко е ОК, от 15-ти Май( тогава се предвижда да приключим курса) можем да го съгласуваме с КРС, но това ще се случи след заповед от председателя на КРС.


                      Може и да съм пропуснал нещо, питайте, ако има неясноти - не че мога да отговоря на всичко
                      +359 899985804

                      Коментар


                      • #12
                        От: Радиолюбители

                        Датата за начало може би не е подходяща. По-добре да е седмица по-късно.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Радиолюбители

                          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                          Датата за начало може би не е подходяща. По-добре да е седмица по-късно.
                          С оглед на предстоящото участие на групата на Трявна.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Радиолюбители

                            Ок, но предложете конкретна дата, за да може да се впише и в календара на Радио клуба. Също така, хубаво е тя да е финална, за да могат да се движат нещата напред. Ако избутаме много напред датата, сигурно ще се окаже, че е време за море, почивки, събор и сходни, така че удобна дата за всички няма.

                            Не виждам, обаче, проблеми с Трявна, защото датите през седмицата са отворени и се организират седмица за седмица.
                            Последно редактирано от stormmaker; 27-02-12, 20:41.
                            +359 899985804

                            Коментар


                            • #15
                              От: Радиолюбители

                              На мен даже късно ми се вижда, всъщност нали курса не е задължителен ?
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X