Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

    Първоначално публикуван от gladiator777 Преглед на мнение
    ........Ако нещо има се обаждайте,варианти има.
    Обаждаме се.
    Централ парк не става за зимата. ....а тя е къде е.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

      Значи ще мислим вариант,при които искам всички тук после да пишат само,че им харесва.Кажете горе-долу по колко души ориентировъчно се събирате.Капацитет има много,просто да избера по-удачното място.За зимата само мога да обещая,че недоволни няма да има.Не,че лятото ме притеснява.Защото нашата лятна градина освен,че има 300 места,е и винаги пълна до горе.Не искам да се хваля,но кръчмарството си ми е в кръвта,и го разбирам.

      Коментар


      • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

        Първоначално публикуван от gladiator777 Преглед на мнение
        .....Кажете горе-долу по колко души ориентировъчно се събирате......
        20 до 60. Трябва да е тихо и да се пуши. Ако затваря към 12-01ч. още по-добре.

        Ако вземеш да дойдеш един път след събора ще добиеш лична представа.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

          Въпроса е да се пуши,но да не е запушено.А по принцип ще се пуши още една година,защото пълната забрана влиза в сила лятото на другата година.Имам два варианта за Вас,мисля,че и двата ще се харесат на всички.Работното време също не е проблем.Ще гледам да кача и някоя снимка,но без да правя реклама,за това и не пиша за кое точно заведение става дума.Не ми е и това целта.Ние бачкаме супер яко,но за едното заведение за ден през седмицата става.Понеже мислим то да работи само петък и събота.Та вида музика(иначе в другите ресторанти чалгата е абсолютно забранена),силата и,и т.н. може сами да си ги избирате.Пък и ще направим постоянна отстъпка за сбирките,не че е скъпо,напротив.Пълните чинии и леки сметки са нещата ,които ни утвърдиха като доказано име в бранша.Паркинг също има за всички,освен външния имам и огромен платен до самото заведение,който ще наредя да може да ползвате.Абе екстрите са много.

          Коментар


          • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

            Колега Gladiator777, десетки заведения мечтаят да "посрещнат" група, като нашата. От 4-те ти поста се лее много реклама. Покани ни един ден, или първо ела с нас наколко пъти, за да усетиш атмосферата на компанията и ни предложи купон при теб. Не се съмнявай, колко сме глезени: Искаме музика,ама да не е чалга, искаме кухня (КУХНЯ)- а бе недояждаме в къщи, искаме да се пуши, ама ако е задимено не идваме, ако бирата не е студена-пак не идваме, идваме с коли-е трябва да се паркира някъде...ей такива работи...Ама, ако ни хареса...

            Коментар


            • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

              А аз все си мисля,че там вече сме били,но да видим...И да е в ПЕТЪК!(не че за мен има значение)
              БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
              TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
              Съби Радев А(-) 0895745706

              Коментар


              • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                Колега Gladiator777, десетки заведения мечтаят да "посрещнат" група, като нашата. От 4-те ти поста се лее много реклама. Покани ни един ден, или първо ела с нас наколко пъти, за да усетиш атмосферата на компанията и ни предложи купон при теб. Не се съмнявай, колко сме глезени: Искаме музика,ама да не е чалга, искаме кухня (КУХНЯ)- а бе недояждаме в къщи, искаме да се пуши, ама ако е задимено не идваме, ако бирата не е студена-пак не идваме, идваме с коли-е трябва да се паркира някъде...ей такива работи...Ама, ако ни хареса...
                Съгласен съм с всичко,нека ако дойде времето да уточним нещата.Повече няма да коментирам,не съм самохвалко,не ми е в стила.
                С удоволствие бих дошъл на някоя среща да се запознаем,но времето сега ми е много кът.

                Коментар


                • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                  Утре на линия ли сте всички да разпрявате как е било на събора в Приморско в Централ парк?

                  За такива кат мен където го пропуснаха.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]
                  RR Classic

                  Коментар


                  • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                    Разбира се
                    www.4x4Trips.bg

                    Коментар


                    • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                      Кога някой може да покара и поослуша Патрола, гледам, че сте си тук вече

                      Коментар


                      • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                        Днес, утре ... звънни.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                          Мислете и предлагайте,къде ще се събираме зимата.Утре е добре да го коментираме.Принципно може и при мен,но в градската градина.
                          JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                          BMW X5 E70 4.8is

                          "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                          Коментар


                          • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                            Първоначално публикуван от ghaytov Преглед на мнение
                            Мислете и предлагайте,къде ще се събираме зимата.Утре е добре да го коментираме.Принципно може и при мен,но в градската градина.
                            Ми то там си е много хубаво
                            +359 899985804

                            Коментар


                            • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                              За утре 07.10.2011 запазвам места на Младежкия хълм,дават го хубаво време.
                              JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                              BMW X5 E70 4.8is

                              "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                              Коментар


                              • От: СРЕЩИ на Пловдивската група / кога и къде

                                Колеги, утрешната среща ( 14.10.2011г ) ще се проведе на закрито в ресторант "Сентрал парк" в Градската градина.
                                Ако някой има по добро предложение за петъчните сбирки нека пише ...
                                www.4x4Trips.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X