Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013" г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

    от руското по здаво няма,може да му хареса да кара с тоя генератор

    Коментар


    • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

      Първоначално публикуван от barzia_85 Преглед на мнение
      от руското по здаво няма,може да му хареса да кара с тоя генератор
      Руснаците само водката им е качественна и калашника,всичко друго е на компромис Гоше...
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

        затова ли уаза на коко тъй патка като на изключвател

        Коментар


        • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

          Първоначално публикуван от barzia_85 Преглед на мнение
          затова ли уаза на коко тъй патка като на изключвател
          Е той така си я кара,на изключвател и на 3 цилиндъра...
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

            Абе нещо не му харесва да му давам зор и много рано взе да се включва ще иска ремап
            ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

            Коментар


            • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

              АЗ ти предлагам да му монтираш един баварски мотор 4ц. 147к/с бензинец и ще летиш...
              Ама ти трябва навигатор като беладжията

              Коментар


              • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                аз предлагам да смениш уазика

                Коментар


                • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                  Най накрая всичко свърши,кой доволен,кой мрънкащ,изпратихме още един събор в миналото.
                  За отбелязване е че покрай трасето се беше натрупало солидно количество боклук,и то така разпределено по целия периметър на трасето и на най невъзможни за достигане места,че доста се узорихме с останалите да помогнат колеги.След солидна борба с храсталаци,деренца,омазани яко,газещи в калните наслагвания в тъмното събрахме почти на 99% боклуците.Една част замина още тогава към кофите за боклук с чували,друга запалихме на място,но времето напредна много,стана тъмно,колегите също бяха много уморени,и се разбрахме да приберем останалите боклуци при удобно за нас време,понеже предстояха работни дни.Аз разбира се проявих самоинициатива,понеже съм отпускар,и казах че през седмицата ще събера всичко лично,но дъщеричката ми се разболя от пневмония ден след събора,и се наложи да се грижа за нея цялата седмица понеже няма кой друг в момента да го прави,и все още го правя понеже втора седмица е на антибиотици.Днес температурата и спадна до нормални граници,и видях възможност да се кача към с.Ягода да досъбера останалите боклуци,с мен дойде Кокича,младия офроудър,заедно се справихме успешно,събрахме и доста боклук,който не беше от Мероприятието,за жалост местните са набедили тази зона за бунище и масово си хвърлят отпадъците,сигурно не е останало скрито от гостите от града и околията които наблюдаваха състезанието и това ги е подтикнало и те така да постъпват с техните.Въпреки това,зоната която ние използвахме приведохме в добър вид.
                  Горното го споделям понеже имаше критика от колега че не сме приключили с боклуците в района на Мероприятието,заявявам че колегата с право го е публикувал в Фейсбук, добавяйки и снимка на купчината кутийки,не му се сърдя,но нямаше как да реагирам по рано по посочените по горе причини.Лично аз бих го направил ако стана свидетел на подобна свинщина.
                  Преди(снимки на колега)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:537135_608249199191234_1170714802_n.jpg
Прегледи:1
Размер:230.1 КБ
ID:5455598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:560522_608249729191181_1803662383_n.jpg
Прегледи:1
Размер:151.6 КБ
ID:5455599Натиснете снимката за да я уголемите

Име:563043_608249282524559_1770171357_n.jpg
Прегледи:1
Размер:224.6 КБ
ID:5455600
                  След последната уборка:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0768.jpg
Прегледи:1
Размер:143.8 КБ
ID:5455601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0766.jpg
Прегледи:1
Размер:299.9 КБ
ID:5455603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0765.jpg
Прегледи:1
Размер:247.7 КБ
ID:5455604Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0764.jpg
Прегледи:1
Размер:259.2 КБ
ID:5455605
                  Прикачени файлове
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                    Само мога да съжалявм,че не съм имал възможност да остана в същия ден да помогна с почистването.
                    В дена на събора почина близък и не можех да остана повече отколкото бях останал. След това бях извън града до този момент.
                    Белов, можеше да ползваш пикапа, поне за такива цели е идеален! Хвала затова, че въпреки трудностите в семейството не си забравил за останалия боклук, който можеше някой друг да се погрижи за него, някой който е имал свободно време...
                    Дано малката е по-добре!
                    Поздрави!
                    Последно редактирано от belata; 18-02-13, 13:52.

                    Коментар


                    • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                      Aбе то още на самия събор се погрижихме,само остана тая купчина с изгореното и нямаше смисъл от критики във фейса като не са биле там и не знаят за какво става въпрос.
                      Просто си нямат и представа каква оборка падна до късно вечерта,а да премахнем и остатъка от изгорелите боклуци беше въпрос на свободно време!
                      Последно редактирано от belata; 18-02-13, 13:51.

                      Коментар


                      • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                        Първоначално публикуван от barzia_85 Преглед на мнение
                        Aбе то още на самия събор се погрижихме,само остана тая купчина с изгореното и нямаше смисъл от критики във фейса като не са биле там и не знаят за какво става въпрос.
                        Просто си нямат и представа каква оборка падна до късно вечерта,а да премахнем и остатъка от изгорелите боклуци беше въпрос на свободно време
                        Нищо Гоше,важното е че вече всичко е "ОК".
                        Последно редактирано от belata; 18-02-13, 13:50.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                          Догодина къде ще е събора Да знам кой район да разработвам

                          Коментар


                          • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                            Първоначално публикуван от veterana Преглед на мнение
                            Догодина къде ще е събора Да знам кой район да разработвам
                            Може да се обходи района от Хрищени през гората към ТВ Кула и от там към Колена имам приятни спомени от там,но следващия събор е далече,а разходките предстоят,имам набелязани още един два маршрута,може да ги пробваме..
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...80#post2346780
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                01-02. февруари 2014
                                Национална среща Стара Загора и приятели 2014!
                                Поздрави!!
                                Подробности.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X