Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013" г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

    Обявявам списък с записали те се до сега за траяла със състезателен характер 10.02.2013.
    1. Ивайло Павлов- навигатор не известен . Сузуки Саморай - Габрово
    2. Стефан Арзатов- навигатор не известен . Сузуки Витара - Варна

    За предварителни записвания тук или на 0884711353 ... 0897516030
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

      Днес се свърши добра работа, можем да бъдем спокойни за мероприятието

      Коментар


      • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

        Колега и ние сме 3/4 Джипа от Харманли даите да се разберем да патуваме заедно

        Коментар


        • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

          Поздрави на всички!

          Съжалявам, че няма да успея да дойда, но работата ме преследва и през почивните дни
          Наздраве и безаварийни забавления!




          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            Поздрави на всички!

            Съжалявам, че няма да успея да дойда, но работата ме преследва и през почивните дни
            Наздраве и безаварийни забавления!



            Айде сега оправдания ... кажи че Койтата е умряла и нямаш жип и затова не дойде
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Айде сега оправдания ... кажи че Койтата е умряла и нямаш жип и затова не дойде
              Адаш дайте някоя снимка и за не присъстващите-работещи и в събота.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                Всички са на купона вече няма кой да ти постне снимки сега
                И аз отивам!
                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                "Mud Angels" Stara Zagora

                Коментар


                • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                  Току що се прибираме от траяла (който още не е свършил). Добра веселба, надявам се да има много снимки и клипове. Поздрави на всички, които се престрашиха да стартират, особено на пичовете със синята Витара с бутонките (сори, въобще не видях кой караше, май варненски номер?).
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                    Мисля,че е Стефан(VULKAN).Синя витара с бутонки.
                    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                    АСК Ален Мак

                    Коментар


                    • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Току що се прибираме от траяла (който още не е свършил). Добра веселба, надявам се да има много снимки и клипове. Поздрави на всички, които се престрашиха да стартират, особено на пичовете със синята Витара с бутонките (сори, въобще не видях кой караше, май варненски номер?).
                      И заслужено спечелиха първо място !
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                        Искам да благодаря на всички които се включиха в организацията,страхотен екип.Евала за усилията които положиха всички.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                          винаги можеш да разчиташ

                          Коментар


                          • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013



                            Коментар


                            • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                              Аз искам да благодаря също на Калоян,Тихомир,Стеф БМВ,Марин който ни осигури малко храна и вино да ни подсили по време на ремонта,благодарности и на другите аверчета,че дойдоха и ми помогнаха когато другите се забавляваха и хапваха кебапчета,за жалост и аз го пропуснах този момент на върха,за моя зла учест и прокоба,ми накъси акумулатора,после генератора не издържа и се запали.Благодарение на бързите действия на Коко,който осигури Уазков генератор,успяхме да го напаснем с леки корекции на ТЛК-то.Благодарности и на Даниел който ми предотстъпи единия си акумулатор да завършим мисията.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1743.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5453272Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1742.jpg
Прегледи:1
Размер:193.4 КБ
ID:5453271Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1741.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:5453270Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1740.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5453269
                              Ето и моменти от Вечерта,уловени от Кокича.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1774.jpg
Прегледи:1
Размер:152.3 КБ
ID:5453275Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1772.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5453274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1761.jpg
Прегледи:1
Размер:131.9 КБ
ID:5453273
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • От: Организационна дискусия за Национална офроуд среща "Стара Загора и приятели 2013

                                Изкарахме си чудесно много се радвам че всичко завърши без инциденти !
                                Вече Тойотата стана истински хибрид,щом има и руски части по нея,напук на хората които казваха че нямало да стане,потвърждавам че изкара Разходката и Траяла до края,колеги даже днес се разкарвахме из града с нея,при това е още с Руския генератор!!!
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1739.jpg
Прегледи:2
Размер:129.6 КБ
ID:5453288
                                Последно редактирано от belata; 11-02-13, 20:15.
                                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X