Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

    http://riskgabrovo.com/UserFiles/HTM...ts-overall.pdf
    OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

  • #2
    От: Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

    Ъъъъъ тук нещо не е наред с това крайно класиране,липсват много участници!
    Как така веднъж до 26-то място класиране,после до 15-то,после до 24-то,ами останалите
    И махнаха от сайта си предварителното и окончателно класиране по класове - за ден 1 ,но добре че си ги запазих от вчера и онзи ден в компютъра
    Прикачам и тях:
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от M.Mihnev; 09-04-12, 22:24.
    OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

    Коментар


    • #3
      От: Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

      Големи спорове в другата тема, Иван да каже какво му казах още като се записаха.

      Коментар


      • #4
        От: Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

        Всъщност имаше голяма интрига,а недоволни винаги ще има каквото и да стане,едва ли някои е очаквал при толкова известни имена и подготвени машини,фаворити да станат хора които нямат даже и трип мастър,факта че половин час след като ние финиширахме дойдоха другите джипове като част от тях заеха призовите места е налице,явно така е правилно.
        И добре че пръснахме гумата на 50 километра от старта,че можеше и да стане да пием шапанско и ние .Това е около 70% от трасето,до там имахме невероятен късмет и отличната навигация на Бенджи,както и факта че машината наистина се оказа много здрава и се раздаваше много,даде страхотно време,като задминахме голяма част от екипажите,средната ни скорост надминаваше очакванията и с лекота преминавахме от точка до точка.Когато навлезнахме в поредната се чудехме дали сме на правилния трак,понеже джип още не беше преминавал,а последния който задминахме движейки се преди това с него,едно добро "Г ",подържайки нашето темпо,се удари в камък и се поразглоби,аве направо си отпадна,и ние поехме водачеството,но както бяхме на гребена на вълната,така и паднахме....,пръснахме задната гума,и загубихме 20 минути да разкомплектоваме багажите и инструментите,в това време покрай нас профучаха около 30 джипки,псувайки кофти късмета си, прехвърлихме предната отзад,понеже резервната ни беше гаден слик,и след монтажа и вече не можеше да караме в темпо,ако не искахме да се преобърнем,затова карахме за финал,и сме профучали и покрай контрола,без да ни сложат поредния печат,после и другата щяхме да пропуснем,чист късмет е че отразихме и нея,нямах намерение да спирам изобщо след дерето,ама бенжи беше извън джипа да дава наставления,и се оказа че има и контролйор.....Както и да е,Ванката хвана всички азимути,и ни изведе до успешен финал,а времето ни все още беше добро,жалко за контролата,но ни е обица на ухото,отидохме да се учим,и сме повече от доволни.Машината се доказа,а и ние си покарахме доволно.
        Големия майтап стана втория ден,когато стартирахме във втората тройка.Аве нещо много боксува тая Тойота,апък не е тежко трасето много,минахме по голямата част от едната обиколка и спряхме в една кална яма,напред назад,неще,блокаж,тц,не ибава,викам си айде разбитото предно каре на кардана си отиде,както очаквах,и после забелязах че не съм пуснал раздатката,карал съм на заден мост,от там гас,друга работа,ама и тея гадни гуми "Кумчо",които взех от Васката за отпреде,се пързаляха на където си искат,инак Машината хукна,ама стана неуправляема,щяхме да съберем лентите първо в дясно,после в ляво,хората от публиката се усещаха и се разбягваха като ни виждаха да се носим като СтарТрек Спеис Шипа налево надесно,аве майтапа пълен,не че са лоши тея гуми,перфектна основа за регенерат са.Кой с чисто нови тракторки,кой с бутонки,повечето с Силвъстоуни,ние със сликовете на Васката .Нооо събрахме важна информация,която в последствие ще ни бъде от полза в други мероприятия.
        Последно редактирано от belata; 10-04-12, 21:28.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #5
          От: Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

          Мен никой не ме забеляза,къде съм не било лесно да си навигатор



          ..баси тоя пич как прилича на мен ,определено ми е двойник и много искам да разбера кой е и как се казва,някой ще помогне ли?
          OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

          Коментар


          • #6
            От: Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

            Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
            Мен никой не ме забеляза,къде съм не било лесно да си навигатор



            ..баси тоя пич как прилича на мен ,определено ми е двойник и много искам да разбера кой е и как се казва,някой ще помогне ли?
            Зависи кой те интересува . Пилота се казва Благовест Гамалов и е от Самоков . Навигатора е Драгомир Николов (БИЛКАРА) Пак от Самоков ,известен майстор .

            Коментар


            • #7
              От: Трявна 2012-крайно класиране клас ТРОФИ

              Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
              Зависи кой те интересува . Пилота се казва Благовест Гамалов и е от Самоков . Навигатора е Драгомир Николов (БИЛКАРА) Пак от Самоков ,известен майстор .
              Благодаря,този Драго(БИЛКАРА) с него имаме прилика и то доста голяма!
              OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X