Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Специални благодарности!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Специални благодарности!

    Искам да изкажа специални благодарности на Иван за навременната му помощ.
    Днес с Диян се бяхме заели да отстраняваме дразнещ проблем с електрическия прозорец на Ленд Роувъра, когато се оказа, че профила, който държи прозореца отдолу не прилича на нищо. Тъкмо се чудехме какво да правим и какво да пригаждаме, когато се появи Иван и предложи решение, което със съвсем малка доработка от страна на Диян, пасна идеално.
    Предполагам пак бихме се справили, но нито щеше да стане толкова бързо, нито толкова елегантно, нито толкова безпроблемно.. Така че, Благодаря ти Ванка.
    Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

  • #2
    От: Специални благодарности!

    Ще използвам тук възможността да ти честитя новата джипка,да я караш много и много да и се радваш,много незабравими моменти с нея!
    Поздрави!
    Последно редактирано от M.Mihnev; 18-03-12, 21:02.
    OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

    Коментар


    • #3
      От: Специални благодарности!

      Честита да ти е и безаварийни километри!

      Коментар


      • #4
        От: Специални благодарности!

        Качи някоя снимка на Ленд Роувъра,знаем че можеш да снимаш.

        Коментар


        • #5
          От: Специални благодарности!


          Благодаря.
          Джипката изглежда така:

          Тествам ходове и разни други такива.







          Тук са първите изпитания на могилата:

          Снимките са с моя фотоапарат, но зад него беше Гаргата. Както никога, аз бях пред обектива.











          Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

          Коментар


          • #6
            От: Специални благодарности!

            Ами честито и от мене!
            Ей, дали не е време за черпене?
            0878 706 714

            WWW.OFFROADMASHINI.COM

            Коментар


            • #7
              От: Специални благодарности!

              Много ме кефи че има два шибидаха ,това си е цял панорамен покрив! Определено тази кола е за запален фотограф,като теб! Човек който се любува по време на пътуване сред природата.а не като някои хаймани ..газ газ газ ...и айде бум в дерето....и после дайте лебедкааа ...два часа лебедки разпъваме и когато се усетиш то станало вечер.
              OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

              Коментар


              • #8
                От: Специални благодарности!

                Хубав цвят,честита придобивка.Крайно време беше да го качиш тоя фотоапарат на джипка.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #9
                  От: Специални благодарности!

                  Благодаря пак. Наистина крайно време беше. Фотоапарата до сега каквото си е почивал, си е почивал...
                  Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Специални благодарности!

                    Малеят и гуменките, с 32-ки ще стане екстра.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Специални благодарности!

                      Сега е с тридесетици BFG AT чисто нови. За нуждите ми са идеални. Мишо много правилно е предположил за какво ще я използвам колата и предполагам, че за сега няма да имам проблеми с тези. Мисля, че мотора вече за 32-ки ще малее, пък и задължително ще иска лифт, който не смятам да правя.
                      Но има нещо много важно за доправяне и то е да се измисли нещо с двете бутилки за газ под праговете. Подават се отдолу почти пет сантиметра. На снимките си личи. Това също го обсъдихме с Иван. Или заменям бензиновия резервоар с по-малък и в освободеното място под пода да монтирам подходяща бутилка или да намеря две по-малки, които да сложапак под праговете, но така подбрани, че да се скрият достатъчно. Но алтернативата да имам обхват 600-700 километра с едно зареждане много ме блазни. Но пълно щастие няма... В пресечен терен не е добре да ти висят две бутилки газ отдолу.
                      Последно редактирано от Chertoianov; 20-03-12, 15:36.
                      Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X