Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-ТИ МАРТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 3-ТИ МАРТ

    Колеги националният празник е само на един ден разтояние.
    Аз лично ще събера НЕ-малкото си семeйство и утре ще проявим малко патриотизъм като
    изядем по някое кебабче на Шипка и с присъствието си почетем всички загинали за
    освобождението на родината.Призовавам ви да съберете семействата си,най-вече децата и
    да се качите на Шипка да развеете байряка да покажем че сме Българи и уважаваме не кратката си история.
    Утре ще тръгваме рано сутринта затова:
    Честит празник предварително на всички и весело изкарване.
    Последно редактирано от belata; 02-03-12, 14:16.

  • #2
    От: 3-ТИ МАРТ

    Смятам както всяка година да направя събитието значимо,жалко че част от групата са на път,но ще вдигнем наздравица и за тях.Поклон пред паметта на дедите ни,отдали живота си,и Руските братя също.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      От: 3-ТИ МАРТ

      Поклон!
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: 3-ТИ МАРТ

        Поклон
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #5
          От: 3-ТИ МАРТ

          Макар и в следствие на процеси, в които българския народ няма пряко участие крайният резултат на тази война е най-жадуваното и блянувано от десетки поколения Българи. Свободата, която постоянно трябва да доказваме, че заслужаваме. Да докажем на всички и най-вече на себе си, че хиляди не са загинали без полза и че сме заслужили да бъдем Народ с главно Н.
          Поклон пред всички, които са напуснали родните си села и градове, за да се бият в далечна страна, пред тези, които се върнаха по домовете си и за тези, които останаха завинаги по полетата и планините на България.
          Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

          Коментар


          • #6
            От: 3-ТИ МАРТ

            Поклон!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #7
              От: 3-ТИ МАРТ

              Ачка, на тази дата по пътя за Шипка е адски натоварено,знаеш предполагам! Спират те още на километър на долу по пътя преди върха и вървите пеша до горе.Ако пък отидеш по рано,забрави до 15 часа да си тръгнеш!
              Не за друго,но мисля че ако има прекалено малки деца с вас няма да е никак лесно! Аз миналата година направих тази "маневра" и мисля утре да го отпразнувам на друго място! Докато се качим ,стана време да се прибираме!
              Поклон пред загиналите!
              OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

              Коментар


              • #8
                От: 3-ТИ МАРТ

                Поклон пред загиналите за свободата на България!

                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • #9
                  От: 3-ТИ МАРТ

                  Първоначално публикуван от bace_a4o Преглед на мнение
                  и утре ще проявим малко патриотизъм като
                  изядем по някое кебабче на Шипка и с присъствието си почетем всички загинали за
                  освобождението на родината.изкарване.
                  Наздраве!



                  Иначе: честито Освобождение!
                  Последно редактирано от p-pleven; 03-03-12, 07:16.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #10
                    От: 3-ТИ МАРТ

                    ПОКЛОН пред ПАМЕТТА на ГЕРОИТЕ,паднали за СВОБОДАТА на БЪЛГАРИЯ !!!!!!!! ПОКЛОН !!
                    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                    Коментар


                    • #11
                      От: 3-ТИ МАРТ

                      Малък разбор на разходката.
                      Децата общо бяха 5 ,,ЛУДНИЦА,, решихме да минем през Бузлуджа сняг МНОГО от хотел Бузлуджа нагоре
                      снега беше по-висок от джипа пътя заледен поне малко почистен от снега,долу слънце горе ЯК вятър в комбинация с обилен
                      снеговалеж и хубава мъгла стигнахме до горе (до перките) Обаче и снегорина беше стигнал до там.
                      От там нататък 3-4 метров сняг има6е само аварийни екипи няколко джипа които зареждаха с гориво.

                      Коментар


                      • #12
                        От: 3-ТИ МАРТ

                        Честит 3-ти Март на всички!

                        Коментар


                        • #13
                          От: 3-ТИ МАРТ

                          Обърнахме и решихме да посетим Църквата в Шипка,да хапнем и да се прибираме ОБАЧЕ на 3-ти март
                          в Шипка няма кой да ти опече една пържола само супи.Викам да не се шегувате нещо а те МИ НЕ.
                          И така на Крънското ханче досега никога не бях сядал там и Силно го препоръчвам на всички
                          обстановка:ПЕРФЕКТНА,обслужване:ПЕРФЕКТНО,храна:ПЕРФЕКТНА,цени:НОРМАЛНИ поне според мен, докато поръчаш и го носят сервитьора вежлив с две думи Супер.
                          Пъстърва като поръчаш я ловят от езерцето в двора и я готвят на момента от това по-прясна не може да бъде.Адмираций към собственика/чката и към персонала.
                          От там сити и щастливи обратно към рутината(ГРАДА).Скоро пак съм на ханчето че има още много работи за опитване от менюто

                          Коментар


                          • #14
                            От: 3-ТИ МАРТ

                            Да не забравя общо бяхме 4-рима мъже 6 жени(Много женоря бе) и 5 деца тамън напълнихме двата джипа!

                            Коментар


                            • #15
                              От: 3-ТИ МАРТ

                              Наздраве

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X